kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jan Tomaszewski:
"Sousa powinien zostać natychmiast zwolniony! To przez niego Lewandowski nie wygrał Złotej Piłki."
Nw jak to skomentować xdd
Jeśli to nie jest fejk to naprawdę pogratulować wspaniałego poziomu prezentowanego przez naszych ekspertów
0
@TylkoBarca7273 kimmich dias chiesa
1
@FC1899Barca ale szef
1
@FC1899Barca to może być kwestia tłumaczenia
1
@Sysia11 nie koniecznie to akurat kwestia przyzwyczajenia
0
@william_wallace ja w sumie wole cole zero :D
ale to kwestia przyzwyczajenia tez na początku mi nie smakowała
a jesli chodzi o reszte to jesli dobrze się czujesz to spoko
ale moze to być na krótką mete badz co badz lekko ponad 1000 kcal o o wiele za malo dla dorosłego człowieka
posty sa okej ale robione przez jakis czas/ co jakis czas a nie cały czas
1
@El dominatore jakos to będzie
trzeba wierzyć :D
0
@Xxxbarca4ever z drugiej strony nie stać nas na klasowych zawodników z ustabilizowana forma xd
Więc czasami trzeba zaryzykować xd
0
Ale bramka Juve :o
0
@gorgota @Transu96 @Oskar00
Oni powinni ci pomoc :D
4
@VegetaPolska na pewno może zmienić zdanie
W tym wieku myślenie zmienia się wielokrotnie szczególnie u dziewczyn xd
Koledzy wyżej dobrze piszą
Nie podpalaj się za bardzo, nadgorliwość też jest zła, czekaj na rozwój wydarzeń
0
@Dertinho może jego bierzemy? :D
2
@Przemek2323 jeszcze bułka z bananem
0
@Messibestplayerintheworld ja bym się zainteresował azpim z Chelsea ;)
1
@El Plutoninho taktyczny
0
@masq straty to normalna kolej rzeczy u ofensywnych zawodników
0
@amanter kazdy raczej juz teskni ;p
z nim byśmy na spokojnie wyszli z grupy i byli w top 4 ligi
1
@Coutinho007 rakieta był polkę wyżej od włocha
0
@DonMatteo901 niesamowite jak Pep go odbudowal
1
@bartas97 taśma :D
0
@DonMatteo901 raper piłkarz
Człowiek renesansu :D
19
@Janiama ja na przykład zawsze wstaje rano
Dlatego jestem odpowiedzialny ;)
0
@Messibestplayerintheworld klasa
6
@mekston w Europie coś poszło nie tak xd
9
@mekston gdyby ktokolwiek inny zrobił to co Messi w tym roku kalendarzowym to nie było by dyskusji na temat złotej piłki
Koledzy wyżej mają racje
Leo wyznaczył inne standardy
Ludzie myślą że żeby dostać jakaś indywidualna nagrodę musi być kilkakrotnie lepszy od reszty
0
@l0Messini nie mam żadnego porównania jeśli chodzi o życie w innych państwach
Natomiast niewyobrazaam sobie żyć bez tych wszystkich ludzi których do tej pory poznałem ;)
Jeśli pieniądze to nie wszystko dla cb to moim zdaniem jest tu po co mieszkać :D
0
@Dembouz1899 w sumie komunikatywnosc można podpiąć pod inteligencje ;D
0
@joloskyy Franek top
0
@jeyx77x możliwe xd
0
debruyne / ozil / snajder
ktory wg was jest najlepszy ?