kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarcelNJ11 też przez dkuzszy czas nie robiłem
Wyglądałem mega niesymetrycznie
Nogi miałem 3 razy większe od reszty ciała xD
1
@HarveySpecter spoko
Ja ogólnie traktuje silke jako zabawę dużo kombinuje z ćwiczeniami bawię się tempem seriami ciężarem i jakoś to leci
Właśnie od jutra lecę od nowa
Bo w tym miesiącu było ciężko i nie mogłem trenować xd
1
@HarveySpecter mocno katujesz trica
W sensie w dniu w którym robisz klate triceps dostaje ostro po dupie
Więc jeśli robisz te treningi po sobie dzień po dniu nie zdążą się w pełni zregenerować i nie wycisniesz maxa z treningu :D
0
@Lola120 ogólnie najlepiej na spokojnie przeanalizować sb co się je w ciągu dnia
I zobaczyć jakich składników ci brakuje i wtedy zakupić te suplementy
1
@Kosteq73 myślę że z Benfiką jest fo ugrania
Natomiast z liga Europy może zależeć od naszej sytuacji w lidze
Jeśli będziemy poza top4 to będa cisnac w Le
0
@JohnnyBarca hiszpania ma ogromny potencjał żeby coś zdziałać na tych mistrzostwach
Nie wydaje mi się żeby teraz odszedł
1
@Rust_Cohle do davidka mam jakiś sentyment
Neuer
Oblak
0
@KierownikLucas Tuchel jest najlepszym trenerem na świecie
Przynajmniej wg mnie ;p
0
@Lola120 witamina D top
0
@Essos top 3 pewnie jest
0
@gumaz w końcu musi się odbić
0
@SelloutCrowd może średnie porównanie bo to jednak czwórka ale ja podczas naderwania czwórki nawet grałem w piłkę xd
Nie mogłem po prostu biegać strzelać i dawać długich passow xd
Ogólnie tylko dryblowalem i podawałem do najbliższego no i mój max to był trucht xd
1
@GeneralXavi ja jeszcze nie sprawdzalem
Myślę że w niedzielę na spokojnie przesłucham :D
0
Jest ktoś z was na hh we Wrocku??
1
@TheNekro94 przesluchales już nowego albumu sokola?
Jakie odczucia?
1
@dzefrej234 sterling
Że względu na zdrowie Comana
0
@arasz1819 serio uważasz go za dobrego trenera?
1
@Kondziubarca po ile meczykow dajesz na kuponie
0
@Songo91 aż szkoda go nie sprawdzić ;)
0
@michal26 kup sobie jakaś piłeczkę do sciskania albo coś innego na wyładowanie stresu ;D
0
@Stink21 co robisz?
1
@Rust_Cohle za chwilę piłeczka
Tak trzeba żyć :D
1
@masq to nikt by go nie próbował zestawiac z lewym
Bo byłby polkę wyżej ;p
0
@ranger3120 jeszcze polecam nie pić herbatki do posiłku
Bo wtedy gorzej się przyswaja żelazo
Smacznej kawusi ;)
1
@Rastafarnianin tego pino w przyszłości można zgarnąć ;p
0
@DonAndrzejos masz wyzej napisane ;)
8
@Pawel13sz zdania ekspertow są podzielone ;p
0
@Azi dokładnie tak :D
w pewnym momencie juz kazdy nosił ze sobą swoj plecak :D
1
@Sau_Ron szkoda ze tak szybko od nas odszedł ;/
0
@Katalonbar szkoda że tak późno wszedł na wysoki poziom
Teraz posiada umiejętności żeby grać w każdym klubie