0

@MarcelNJ11 też przez dkuzszy czas nie robiłem
Wyglądałem mega niesymetrycznie
Nogi miałem 3 razy większe od reszty ciała xD

1

@HarveySpecter spoko
Ja ogólnie traktuje silke jako zabawę dużo kombinuje z ćwiczeniami bawię się tempem seriami ciężarem i jakoś to leci
Właśnie od jutra lecę od nowa
Bo w tym miesiącu było ciężko i nie mogłem trenować xd

1

@HarveySpecter mocno katujesz trica
W sensie w dniu w którym robisz klate triceps dostaje ostro po dupie
Więc jeśli robisz te treningi po sobie dzień po dniu nie zdążą się w pełni zregenerować i nie wycisniesz maxa z treningu :D

0

@Lola120 ogólnie najlepiej na spokojnie przeanalizować sb co się je w ciągu dnia
I zobaczyć jakich składników ci brakuje i wtedy zakupić te suplementy

1

@Kosteq73 myślę że z Benfiką jest fo ugrania
Natomiast z liga Europy może zależeć od naszej sytuacji w lidze
Jeśli będziemy poza top4 to będa cisnac w Le

0

@JohnnyBarca hiszpania ma ogromny potencjał żeby coś zdziałać na tych mistrzostwach
Nie wydaje mi się żeby teraz odszedł

1

@Rust_Cohle do davidka mam jakiś sentyment
Neuer
Oblak

0

@KierownikLucas Tuchel jest najlepszym trenerem na świecie
Przynajmniej wg mnie ;p

0

@Lola120 witamina D top

0

@Essos top 3 pewnie jest

0

@gumaz w końcu musi się odbić

0

@SelloutCrowd może średnie porównanie bo to jednak czwórka ale ja podczas naderwania czwórki nawet grałem w piłkę xd
Nie mogłem po prostu biegać strzelać i dawać długich passow xd
Ogólnie tylko dryblowalem i podawałem do najbliższego no i mój max to był trucht xd

1

@GeneralXavi ja jeszcze nie sprawdzalem
Myślę że w niedzielę na spokojnie przesłucham :D

0

Jest ktoś z was na hh we Wrocku??

1

@TheNekro94 przesluchales już nowego albumu sokola?
Jakie odczucia?

1

@dzefrej234 sterling
Że względu na zdrowie Comana

0

@arasz1819 serio uważasz go za dobrego trenera?

1

@Kondziubarca po ile meczykow dajesz na kuponie

0

@Songo91 aż szkoda go nie sprawdzić ;)

0

@michal26 kup sobie jakaś piłeczkę do sciskania albo coś innego na wyładowanie stresu ;D

0

@Stink21 co robisz?

1

@Rust_Cohle za chwilę piłeczka
Tak trzeba żyć :D

1

@masq to nikt by go nie próbował zestawiac z lewym
Bo byłby polkę wyżej ;p

0

@ranger3120 jeszcze polecam nie pić herbatki do posiłku
Bo wtedy gorzej się przyswaja żelazo
Smacznej kawusi ;)

1

@Rastafarnianin tego pino w przyszłości można zgarnąć ;p

0

@DonAndrzejos masz wyzej napisane ;)

8

@Pawel13sz zdania ekspertow są podzielone ;p

0

@Azi dokładnie tak :D
w pewnym momencie juz kazdy nosił ze sobą swoj plecak :D

1

@Sau_Ron szkoda ze tak szybko od nas odszedł ;/

0

@Katalonbar szkoda że tak późno wszedł na wysoki poziom
Teraz posiada umiejętności żeby grać w każdym klubie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?