1

@ROBSSSON czekac
i weekend się odbic xd

0

@Rewolucja123 xDDDD
Chłopak zmienil zdanie
niema co się znęcać ;p

1

@Pawlak1992 za dzieciaka kolekcjonowalem wszystko co się da :D

2

@Kgorecki2500 kebab oczywiście

1

@ElKamil nie robi liczb i w najważniejszych momentach nie dzwiga presji
przestrzelone karne np
poza tym nigdy nie jest tym najlepszym w swojej druzynie

0

@Bogan pozostaje życzyć zdrowia ;)

0

@Rewolucja123na pewno są top 2

1

@Danny Gaucho myślałem, ze mniej rozegrał tych spotkań xd
I tak dramat ://

1

@Rewolucja123 xdd
tu niema czego porównywać ;D
fajnie ,że lewy w końcu załapie się na podium :D

0

@Neutral też na to liczę :D

1

@Neutral wiadomo
w barcelonie musi grać jakiś ofensywny zawodnik z brazylii ;D
On albo raphinia

0

@Neutral nie no
wyróżniał się w tej lidze portugalskiej ;)

0

Ale ponoć jest do odebrania za 45 zł

0

@NaFazieHitman ajj szkoda

1

@Lola120 ćwiczenia stacjonarnie
Wykłady zdalnie
I ponoć od dziś mamy być w maseczkach na korytarzu ale nikt nie zwraca na to uwagi xd

3

@abram3k jakby nie patrzeć hiszpańska liga jest w kryzysie a ongielska w primie
Ciekawe kiedy la Liga się podniesie

0

@kuz jest kotem

0

@Hanok w lato tak

1

@EsteBlanco gratulacje ;)
Mi wczoraj zabrakło w kuponie bramki Atleti
Ale singielki ładnie powchodzily ;)

0

@bafi taktyczny

1

@Getek mi siadł singiel na remis w meczu Milan Porto
I kuponik dalej w grze

0

@barteggg08 ajax :D

2

@ChampionLW tu może być różnica bo każdy pamięta jego boiskowe wyczyny
Poza tym raczej nie będzie odwalal na konferencjach prasowych xd

0

@lukasik17 dzięki już poprawione ;)

0

@Khajio szkoda chłopaka :v

1

@Sau_Ron coś tam u nas wygrał ;)

0

Wiadomo co się z Ihattarenem ?
Tym piłkarzem Sampdorii co zaginął i nie było z nim kontaktu
Odnalazł się już?

0

@socha nie no z Atleti im niewiele brakowało
I z tego co kojarzę w ostatnim meczu z Porto też nie było tak źle xd

0

Ogląda ktoś Milan
Co z nimi?

0

@BarcaInfo potęzna to była kropka xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?