kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ROBSSSON czekac
i weekend się odbic xd
0
@Rewolucja123 xDDDD
Chłopak zmienil zdanie
niema co się znęcać ;p
1
@Pawlak1992 za dzieciaka kolekcjonowalem wszystko co się da :D
2
@Kgorecki2500 kebab oczywiście
1
@ElKamil nie robi liczb i w najważniejszych momentach nie dzwiga presji
przestrzelone karne np
poza tym nigdy nie jest tym najlepszym w swojej druzynie
0
@Bogan pozostaje życzyć zdrowia ;)
0
@Rewolucja123na pewno są top 2
1
@Danny Gaucho myślałem, ze mniej rozegrał tych spotkań xd
I tak dramat ://
1
@Rewolucja123 xdd
tu niema czego porównywać ;D
fajnie ,że lewy w końcu załapie się na podium :D
0
@Neutral też na to liczę :D
1
@Neutral wiadomo
w barcelonie musi grać jakiś ofensywny zawodnik z brazylii ;D
On albo raphinia
0
@Neutral nie no
wyróżniał się w tej lidze portugalskiej ;)
0
Ale ponoć jest do odebrania za 45 zł
0
@NaFazieHitman ajj szkoda
1
@Lola120 ćwiczenia stacjonarnie
Wykłady zdalnie
I ponoć od dziś mamy być w maseczkach na korytarzu ale nikt nie zwraca na to uwagi xd
3
@abram3k jakby nie patrzeć hiszpańska liga jest w kryzysie a ongielska w primie
Ciekawe kiedy la Liga się podniesie
0
@kuz jest kotem
0
@Hanok w lato tak
1
@EsteBlanco gratulacje ;)
Mi wczoraj zabrakło w kuponie bramki Atleti
Ale singielki ładnie powchodzily ;)
0
@bafi taktyczny
1
@Getek mi siadł singiel na remis w meczu Milan Porto
I kuponik dalej w grze
0
@barteggg08 ajax :D
2
@ChampionLW tu może być różnica bo każdy pamięta jego boiskowe wyczyny
Poza tym raczej nie będzie odwalal na konferencjach prasowych xd
0
@lukasik17 dzięki już poprawione ;)
0
@Khajio szkoda chłopaka :v
1
@Sau_Ron coś tam u nas wygrał ;)
0
Wiadomo co się z Ihattarenem ?
Tym piłkarzem Sampdorii co zaginął i nie było z nim kontaktu
Odnalazł się już?
0
@socha nie no z Atleti im niewiele brakowało
I z tego co kojarzę w ostatnim meczu z Porto też nie było tak źle xd
0
Ogląda ktoś Milan
Co z nimi?
0
@BarcaInfo potęzna to była kropka xd