1

@Rust_Cohle wiecej niz luuk xd

1

@wawfilip16 czyli w każdym przypadku będziesz zadowolony :D

8

@agaFCB co to była za drużyna :o

0

@tomek8756 on grała w wiktoria znaczy zwycięstwo co nie? :D

0

Jak jest się na antybiotyku to można uprawiać sport czy tak nie do końca? Xd

2

@ArterkHD leeeekarzzzz

1

@Sau_Ron prowadź generale
Veb!!

0

@endriuuu2 powie ze miał kreta w szatni xdd

0

@kkbarca na poczatku średniej szkoły piekna sprawa :D
bylem w technikum elektrycznym i jakas starsza klasa informatyczna hakowała librusa :D
przez co mielismy dzienniki i zamiast nauczycieli my je nosilismy xD

0

@clyde wtedy jest już całkowicie stracony
Jak Xavi mu nie zaufa to już nikt mu nie zaufa xd

0

Humor gitowa
A koemanowi zostaje życzyć powodzenia w dalszej karierze trenerskiej ;)

0

Dzięki za wszystko i powodzenia w dalszej karierze ;)

1

@Sau_Ron piękna to by była informacja
Kibicuje ;)

0

@BarcaInfo nawet śmieszne
tylko nie dla nas xd

0

Nie no tylko nie alba xddd

0

@Don-Corleone szkoda gadac xd

0

@Arkon z Realem grał dobrze
Szkoda że nie ma konkurencji xd
Rotacja pewnie by mu się przysluzyla xd

0

@Lisek z tym samym trenerem może być ciężko xd

1

@AmigoBlancos naszym zawodnikom ucięli jaja i serce
A trenerowi mózg będzie ciężko xd

0

@BarcaInfo @Pawel13sz co ty na to??

0

@John_Doe jest taka jedna...

0

W jaki sposób straciliśmy bramkę?
Czyj błąd?

0

@Messibestplayerintheworld sezon po przejściach

1

@Janiama 2-0 dla nas

0

@Lola120 natomiast Aguero strzeli trzy ;D

0

@Sau_Ron dziwne ,ze nigdy nie nie wygrał złotej pilki

0

@skubi99 wlecialy spojlery nowego chaptera i ponoć law i kid mają przebudzic
Więc następny w kolejce jest luffy :D

0

@skubi99 może przebudzi owoc
Albo nowy Gear ;)

0

@clyde Messi z lewym pierwsi egzekwo? :D

0

@kamilop nie chodzi mi o porównanie do salaha
Tylko ogólnie że mógłby mieć o wiele lepsze gdyby strzelał karne i łapał głupich kartek i zawieszen

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?