kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Przemek2323 nie
nastepny jest torres
brakuje nam 9 a on jest idealny
dodatkowo parząc jak obudował swoje wiezadła mieśniami to nie ma szans ,zęby łapał kontuzje
co wiecej nikt go nie przestawi , idealny do grania na ścianę dzięki niemu nasi zawodnicy będą mieć wiecej miejsca
jeszcze ma papiery trenerskie takze w razie czego moze być asystentem xaviego badz nawet pomagać trenerom od przygotowania motorycznego :D
1
@Khajio czy ja wiem
fakt jego pozycja jest ciezka do sprecyzowania
ale w przeciwieństwie do gryzka jest dynamiczny ,wygrywa pojedynki
moze byc z niego duzy pozytek
takich graczy na skrzydłach własnie porzebujemy
0
@TheGoldenEleven ten Kante trochę niedojezdza xd
Ale lud zdecydował :D
1
@JohnnyBarca ale lipa
szkoda chłopaka mogłby nam jeszcze wiele dać
od brejta i de jonga to dalej kilka połek wyzej xd
1
@Pawel13sz chłop w potrzebie a jeszcze probują dyskutować ;D
1
@Khajio ciekawy gość
Były już jakieś plotki o zainteresowaniu którejś z drużyn?
4
@tomek8756 gra o tron to must have do obejrzenia
Gdyby nie ostatni sezon to nie byłoby żadnych wątpliwości który serial jest najlepszy xd
1
@agaFCB 2-0 w dupe
Hiszpania dziś może ich wyprzedzić
Wszystko w ich rękach :D
0
@messi564 taktyczny
1
@Janiama w sumie to jakby nie patrzeć Niemcy zrobili z niego napastnika klasy światowej
U nas nie odszedłby do takiego poziomu
1
@Kidd w sumie nw co mu się stało
Mial wszystko wybiegany top technika użytkowa drybling strzał z dystansu
Odnalazł by się w każdym systemie i w każdej drużynie
A tu nagle coś takiego xd
0
@Woland10 fajny piłkarz w poprzednim
Klubie już grał mega fajnie plus w reprezentacji strzela dużo goli
Na pewno muszą go mieć na radarach
W końcu po coś mamy ten skauting i dyrektora sportowego :D
0
@Kamyk37 taka motywacja mogłaby się przyddac zawodnikom Barcelony
Ciekawe co tam wymyśli Xavi ;)
0
@maciek16 niby miał ale kupował zawodnikow za pieniądze które zarabiał ze sprzedaży innych zawodników
takze jurek też nie mogł sobie jakoś poszalec ;d
0
@Cvbn bedzie trenował zarowno genoe jak i ukrainę czy już nie jest trenerem repki?
0
@marcin62 jak rozpoczynasz karierke masz poziom trudności negocjaci
i tam mozesz sb wybrać łatwy albo trudny
weż sb zmień na łatwy i nie powinno być problemu :D
1
@Pilka_jest_okragla w sumie to nie mam zadnych oczekiwań xd
po prostu mnie ciekawi jak to będzie ;D
1
Przynajmniej fajny meczyk był xd
0
@mmaciass przecież Busquets i alba grają dobrze w tym sezonie
Wiadomo błędy się zdarzają
Ale w ogólnym rozrachunku są czołowymi postaciami w tej drużynie
0
Ale alba ma białe zęby
0
@RivaldoVitorBorba z tego co słyszałem
Kiedyś grał
Chyba w Barcy b ;D
0
@Rewolucja123 lubimy
mogłby do nas przyjśc ;p
0
@DaPidejpi najbardziej barceloński był scholes
uwielbiałem go oglądać :D
0
@Sau_Ron całkiem niezly ;p
0
@Sulimo najgorzej :/
0
@VirtuoZ ktos musi być pierwszy :D
0
@xxKrysztalekxx trencik
I to chyba na tyle ;D
0
@barteggg08 równo
2
@sonek gościu z twojego avatara ma całkiem dużo ki takze mozę sie z tobą podzieli ;p
0
@osa91 siła wyższa ;p