1

@Przemek2323 nie
nastepny jest torres
brakuje nam 9 a on jest idealny
dodatkowo parząc jak obudował swoje wiezadła mieśniami to nie ma szans ,zęby łapał kontuzje
co wiecej nikt go nie przestawi , idealny do grania na ścianę dzięki niemu nasi zawodnicy będą mieć wiecej miejsca
jeszcze ma papiery trenerskie takze w razie czego moze być asystentem xaviego badz nawet pomagać trenerom od przygotowania motorycznego :D

1

@Khajio czy ja wiem
fakt jego pozycja jest ciezka do sprecyzowania
ale w przeciwieństwie do gryzka jest dynamiczny ,wygrywa pojedynki
moze byc z niego duzy pozytek
takich graczy na skrzydłach własnie porzebujemy

0

@TheGoldenEleven ten Kante trochę niedojezdza xd
Ale lud zdecydował :D

1

@JohnnyBarca ale lipa
szkoda chłopaka mogłby nam jeszcze wiele dać
od brejta i de jonga to dalej kilka połek wyzej xd

1

@Pawel13sz chłop w potrzebie a jeszcze probują dyskutować ;D

1

@Khajio ciekawy gość
Były już jakieś plotki o zainteresowaniu którejś z drużyn?

4

@tomek8756 gra o tron to must have do obejrzenia
Gdyby nie ostatni sezon to nie byłoby żadnych wątpliwości który serial jest najlepszy xd

1

@agaFCB 2-0 w dupe
Hiszpania dziś może ich wyprzedzić
Wszystko w ich rękach :D

0

@messi564 taktyczny

1

@Janiama w sumie to jakby nie patrzeć Niemcy zrobili z niego napastnika klasy światowej
U nas nie odszedłby do takiego poziomu

1

@Kidd w sumie nw co mu się stało
Mial wszystko wybiegany top technika użytkowa drybling strzał z dystansu
Odnalazł by się w każdym systemie i w każdej drużynie
A tu nagle coś takiego xd

0

@Woland10 fajny piłkarz w poprzednim
Klubie już grał mega fajnie plus w reprezentacji strzela dużo goli
Na pewno muszą go mieć na radarach
W końcu po coś mamy ten skauting i dyrektora sportowego :D

0

@Kamyk37 taka motywacja mogłaby się przyddac zawodnikom Barcelony
Ciekawe co tam wymyśli Xavi ;)

0

@maciek16 niby miał ale kupował zawodnikow za pieniądze które zarabiał ze sprzedaży innych zawodników
takze jurek też nie mogł sobie jakoś poszalec ;d

0

@Cvbn bedzie trenował zarowno genoe jak i ukrainę czy już nie jest trenerem repki?

0

@marcin62 jak rozpoczynasz karierke masz poziom trudności negocjaci
i tam mozesz sb wybrać łatwy albo trudny
weż sb zmień na łatwy i nie powinno być problemu :D

1

@Pilka_jest_okragla w sumie to nie mam zadnych oczekiwań xd
po prostu mnie ciekawi jak to będzie ;D

1

Przynajmniej fajny meczyk był xd

0

@mmaciass przecież Busquets i alba grają dobrze w tym sezonie
Wiadomo błędy się zdarzają
Ale w ogólnym rozrachunku są czołowymi postaciami w tej drużynie

0

Ale alba ma białe zęby

0

@RivaldoVitorBorba z tego co słyszałem
Kiedyś grał
Chyba w Barcy b ;D

0

@Rewolucja123 lubimy
mogłby do nas przyjśc ;p

0

@DaPidejpi najbardziej barceloński był scholes
uwielbiałem go oglądać :D

0

@Sau_Ron całkiem niezly ;p

0

@Sulimo najgorzej :/

0

@VirtuoZ ktos musi być pierwszy :D

0

@xxKrysztalekxx trencik
I to chyba na tyle ;D

0

@barteggg08 równo

2

@sonek gościu z twojego avatara ma całkiem dużo ki takze mozę sie z tobą podzieli ;p

0

@osa91 siła wyższa ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?