kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aristocrate_7 zrobiłem dzisiaj karierke w fifie i miał na począku 78
czyli pewnie zakualizowali w offline mu overall
0
@ShawnC moim zdaniem gra na calkiem wysokim poziomie
wiadomo zdarzają mu sie błędy
ale w ogolnym rozrachunku wyychodzi na plus ;)
przynajmniej ja tak uważam :D
2
@kubix05 ciekawe czy nie chciałby jeszcze pograc od de jonga gorszy nie bedzie ;p
2
@DaPidejpi villa
co nie zmienia faku ,ze torres o moj pierwszy idol :D
0
@Kitek1640 78 orl ma jednego ifa chyba 81 ovveral ma
pedri ma 81
gavi 70
nico 69
0
@AmigoBlancos najgorzej :/
0
@ShawnC w tym sezonie?
Przecież to nasz najlepszy pomocnik xd
0
@pedrixxx cou demb gryzek ( nie grał źle
Ale był kompletnie niepotrzebny xd)
No i Franek mnóstwo pieniędzy mnóstwo minut a niezbyt wiele z tego wynika
Jednak on może się spłacić i zostać topowym zawodnikiem
1
@pedrixxx 21
sggsaaddaggad
1
@Cwaniak4 fakt nie opinia ;)
0
@TheNekro94 tez jestem zdania ze messiemu bedzie cieżej ze względu na zmiane stylu gry
800 to pewniak ale 900 ...
zobaczymy ale mysle ,zę dla niego nie ma rzeczy niemożliwych :D
1
@masq wzajemnie ;)
1
@TheNekro94 mysle ze da rade ;)
0
@pedrixxx strzelam ,ze ponad 700
3
@IronSanHybrid szacun ja nie bylbym w stanie zrobic czegos tak ryzykonego xd
szacun ,ze w pelni poswieca sie swojej pasji :o
0
@Blanco16 świat nie chce żebyś tam jechał
Idź spać przynajmniej się wyśpisz ;)
1
@Pawel13sz w sumie niekoniecznie jego ale 9 o jego profilu ;)
0
@tomek8756 pierwsze dwa sezony top
1
@IronSanHybrid XDD
1
@Pawel13sz przyszłość zapowiada się obiecująco ;D
1
@KrystianR w sumie to fajnie se strony Messiego że odebrał nagrodę brejta
6
@leviOsa zależy jakby to uznali eksperci ;)
0
@RobiS zbyt trudny wybór xd
0
@DaPidejpi kto wie moze jeszcze zdobędzie ;p
1
@KrwawiaceoczyVEB gusta i gusciki ;p
Poza tym bez makijażu pewnie też jest git :D
1
Wygrał lepszy
Gratki dla lewego mam nadzieję że utrzyma formę i za dwa lata zgarnie balona ( za rok mistrzostwa świata więc będzie ciężko)
0
@Kredon moim zdaniem Kante za wysoko
W pierwszej miesiącach nie istniał
0
@KrwawiaceoczyVEB top jest też ta dziewczyna Donnarummy ;)
17
Suárez jest chyba najbardziej wydymanym przez te France football zawodnikiem xd
1
@Gronek obecnie nie
Ale w okresie który obejmuje te złota piłkę już tak
Poza tym znając go jeszcze podlapie formę i powalczy z najlepszymi ;)