1

@Gronek teraz porównaj sb liczby Messiego i innych zawodników od czasu tej słynnej Romy xd
Jest najlepszy i tyle
Wiem ze ludziom może się znudzić że jedna osoba jest tyle lat na szczycie bądź mogą czuć zażenowanie przez to
że taki gość nie gra już u nas
Ale nie może to przyslaniac komuś obiektywnej oceny jego gry

0

@norbo80 moim zdaniem nie jest najlepszy w swojej drużynie
Stawiam wyżej Benza
No i na pewno salah jest jeszcze lepszy

3

@BarcaInfo jesli to jest do 21 roku zycia
to powinien dostac haaland albo foden

1

@amanter szkoda :/
Liczyłem że złapie formę i będzie można pooglądać ten tercecik w gazie xd

2

@Sysia11 najlepszego ;)

2

@Encore dlatego powinien być wyżej od lewego
Jest po prostu lepszym piłkarzem

0

Nie odpalajcie meczyku realu bo jeszcze odrobią wynik xd

0

@Rust_Cohle jeśli Dembele dopisze zdrowie
To obrońcy przeciwników będą mieć ciężko z ta dwójka

0

@dafik85 ponoć się nie dogadywał z kylianem

0

@Survier ja nie mogę się doczekać jak demb weźmie Daviesa na karuzele ;p

0

@AmigoBlancos jak najbardziej

1

@Sau_Ron nigdy nad tym nie myślalem ;p

0

@Maciek069 akurat przegrać z nimi to nie wstyd
Problemem jest to że już nie mamy marginesu błędu
Trzeba gonić czołówkę xd

0

@Mr8lack de jonga można im oddać
ale niech dadzą kogoś jeszcze w bonusie ;p

0

@Djzordon piękny masz avatar ;D

1

@Barca1992 ale sztywno xd

3

@FireBarca1899 Sterling jest lepszym piłkarzem
A ferran ma potencjał żeby być lepszy
Mam wrażenie że my mamy w kadrze za dużo zawodników z potencjałem a za mało z odpowiednią jakością na teraz

0

ktos z was oglądał cześciej ferrana w akcji ?
jaka pozycja ? jaki ma styl gry ?

1

Awans w zasięgu
Zobaczymy ;p

3

@Sau_Ron jego inteligencja boiskowa to zupelnie inna liga
w tym jest zdecydowanie najlepszy na świecie

0

@dv7wisnia zbyt wazny turniej zeby go pominać

2


kto wie moze sie nim zainteresujemy :D

3

@MrShakira akurat bernardo i cancelo to aktualnie ich najlepsi zawodnicy ;D
niema szans zeby ich sprzedali xdd

2

@IronSanHybrid co za psychol xd

1

@masq mozesz oznaczyc :D

0

@ściah pierwsze dwie rzeczy to jeszcze nie jest pewniak
A 3 to zupełnie coś innego niż do tej pory
Jakby nie patrzeć to bd pierwsze mistrzostwa w które zawodnicy wejdą w gazie. Nie będzie wymówek o zmęczeniu
Nie powinno być zbyt wielu kontuzji kluczowych zawodników, zdążą się ograć i złapać dobra forme.
Więc sportowo powinny być topowe

5

@Maker0 nie mają jakości w środku pola
Bez Verrattiego są jak dzieci we mgle
Powinni uderzyć po jakiegoś klasowego pomocnika w następnym okienku wtedy
Staną się naprawdę kompletna drużyna

0

@koksik2700 ma wiele spoko kawałków ;)

0

@Neutral sportshop

1

@xVENUMx sprajcik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?