kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gronek teraz porównaj sb liczby Messiego i innych zawodników od czasu tej słynnej Romy xd
Jest najlepszy i tyle
Wiem ze ludziom może się znudzić że jedna osoba jest tyle lat na szczycie bądź mogą czuć zażenowanie przez to
że taki gość nie gra już u nas
Ale nie może to przyslaniac komuś obiektywnej oceny jego gry
0
@norbo80 moim zdaniem nie jest najlepszy w swojej drużynie
Stawiam wyżej Benza
No i na pewno salah jest jeszcze lepszy
3
@BarcaInfo jesli to jest do 21 roku zycia
to powinien dostac haaland albo foden
1
@amanter szkoda :/
Liczyłem że złapie formę i będzie można pooglądać ten tercecik w gazie xd
2
@Sysia11 najlepszego ;)
2
@Encore dlatego powinien być wyżej od lewego
Jest po prostu lepszym piłkarzem
0
Nie odpalajcie meczyku realu bo jeszcze odrobią wynik xd
0
@Rust_Cohle jeśli Dembele dopisze zdrowie
To obrońcy przeciwników będą mieć ciężko z ta dwójka
0
@dafik85 ponoć się nie dogadywał z kylianem
0
@Survier ja nie mogę się doczekać jak demb weźmie Daviesa na karuzele ;p
0
@AmigoBlancos jak najbardziej
1
@Sau_Ron nigdy nad tym nie myślalem ;p
0
@Maciek069 akurat przegrać z nimi to nie wstyd
Problemem jest to że już nie mamy marginesu błędu
Trzeba gonić czołówkę xd
0
@Mr8lack de jonga można im oddać
ale niech dadzą kogoś jeszcze w bonusie ;p
0
@Djzordon piękny masz avatar ;D
1
@Barca1992 ale sztywno xd
3
@FireBarca1899 Sterling jest lepszym piłkarzem
A ferran ma potencjał żeby być lepszy
Mam wrażenie że my mamy w kadrze za dużo zawodników z potencjałem a za mało z odpowiednią jakością na teraz
0
ktos z was oglądał cześciej ferrana w akcji ?
jaka pozycja ? jaki ma styl gry ?
1
Awans w zasięgu
Zobaczymy ;p
3
@Sau_Ron jego inteligencja boiskowa to zupelnie inna liga
w tym jest zdecydowanie najlepszy na świecie
0
@dv7wisnia zbyt wazny turniej zeby go pominać
2
kto wie moze sie nim zainteresujemy :D
3
@MrShakira akurat bernardo i cancelo to aktualnie ich najlepsi zawodnicy ;D
niema szans zeby ich sprzedali xdd
2
@IronSanHybrid co za psychol xd
1
@masq mozesz oznaczyc :D
0
@ściah pierwsze dwie rzeczy to jeszcze nie jest pewniak
A 3 to zupełnie coś innego niż do tej pory
Jakby nie patrzeć to bd pierwsze mistrzostwa w które zawodnicy wejdą w gazie. Nie będzie wymówek o zmęczeniu
Nie powinno być zbyt wielu kontuzji kluczowych zawodników, zdążą się ograć i złapać dobra forme.
Więc sportowo powinny być topowe
5
@Maker0 nie mają jakości w środku pola
Bez Verrattiego są jak dzieci we mgle
Powinni uderzyć po jakiegoś klasowego pomocnika w następnym okienku wtedy
Staną się naprawdę kompletna drużyna
0
@koksik2700 ma wiele spoko kawałków ;)
0
@Neutral sportshop
1
@xVENUMx sprajcik