kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Grrrr akka tak zwana :D
fajny bajer i wychodziło ale chwile potem zerwalem pachwinę xD
1
@Momals11 nie ma sensu się licytować ;d
1
@Ojciec5tkidzieci Cris Gareth ney i Mbappe i Gonzalo na plus o reszcie szkoda gadać xd
0
@vangoor akurat kiedy mogliśmy wziac cancelo to grał totalny piach xd
0
@PenaldinhoGaucho odpal meczyk
hakimi z kimbappe juz dwa razy wybijali piłke zbramki
do tego słupek gundogana ,jakies strzały po roznych fajny strzał po długim mahreza
troche tego było
0
@Momals11 ma dopiero 19 lat
i widać u niego genialną dynamike
potencjał jest ;)
0
@SinMistico liga mu nie podpasowała
0
@Antimadridista~ w sumie to wszystkie xd
0
@Encore śmierdzi remisem xd
1
@Oskar00 znam to
Ja w wieku 15-18 więcej czasu spędziłem z kulami niż z piłka przy nodze ( tego czasu z piłka praktycznie nie było xD)
Teraz jak gram to zawsze na pół gwizdka byle sb krzywdy nie zrobić xd
1
@neeed brzydkich nie strzela
Bierzemy :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Gappeq jesli szef uważa ze jest potrzebny to niech go biorą ;D
0
@Ciule123 miałem to samo
Myślałem że jak zawsze wylecze się w 3 dni
Ale po tygodniu postanowilem pójść do lekarza i miałem jakieś zmiany na oskrzelach i dostałem antybiotyk na 10 dni
Jeszcze został mi katar i flegma ale da się już żyćxd
Na twoim miejscu poszedłbym do lekarza xd
1
@Cariones pewne jest że tanio skóry nie sprzedadzą :D
0
@mat32 szkoda że nie kupiłeś przed teraz ceny będą podbite do końca roku xdd
0
@Triv44 siuuuuuuuuuu
0
@osa91 mi się przypomina najbardziej jak Leo minął Marcelo bez buta :D
0
Nie powiem zaskoczył tym demirem ;D
1
@Janiama 2-1 dla Barcy
Trzeba wierzyć ;D
0
@Ptasior nie no w piłce klubowej zapewne lewy wygrał więcej niż oni wszyscy razem wzieci
0
@CLionelMessi dobra dobra
A Messi strzela z przewrotki?
0
@pyra92 jeśli trener mu daje takie wytyczne to czemu nie ;p
2
@IronSanHybrid a przypadkiem nie jest tak że ci upojeni mają pierwszeństwo xd
Rok temu jak byłem SORze to wpuścili przede mnie jakieś żula na***go bo próbował rozwalić przystanek i przypadkiem ręką mu się złamała xdd
0
@tomek256 kfd top suple
Jeszcze jeśli chodzi o meterialy na temat silki też najlepsi ;p
0
@DaPidejpi rudy mimo wszystko nie grał zle tylko czesto był kontuzjoany xd
0
@nammah no i sam dolales oliwy do ognia tekstem ze sprzedaniem się xd
1
@reloaded u mnie zwykle kazdy mówi
Że,, spokojnie ma czas, jest młody"
No poza dziadkami xd
0
Myślicie że przyjęcie zidana do utd
Sprawi że Pogba zostanie w United?
0
@MarcelNJ11 też przez dkuzszy czas nie robiłem
Wyglądałem mega niesymetrycznie
Nogi miałem 3 razy większe od reszty ciała xD