0

@Grrrr akka tak zwana :D
fajny bajer i wychodziło ale chwile potem zerwalem pachwinę xD

1

@Momals11 nie ma sensu się licytować ;d

1

@Ojciec5tkidzieci Cris Gareth ney i Mbappe i Gonzalo na plus o reszcie szkoda gadać xd

0

@vangoor akurat kiedy mogliśmy wziac cancelo to grał totalny piach xd

0

@PenaldinhoGaucho odpal meczyk
hakimi z kimbappe juz dwa razy wybijali piłke zbramki
do tego słupek gundogana ,jakies strzały po roznych fajny strzał po długim mahreza
troche tego było

0

@Momals11 ma dopiero 19 lat
i widać u niego genialną dynamike
potencjał jest ;)

0

@SinMistico liga mu nie podpasowała

0

@Antimadridista~ w sumie to wszystkie xd

0

@Encore śmierdzi remisem xd

1

@Oskar00 znam to
Ja w wieku 15-18 więcej czasu spędziłem z kulami niż z piłka przy nodze ( tego czasu z piłka praktycznie nie było xD)
Teraz jak gram to zawsze na pół gwizdka byle sb krzywdy nie zrobić xd

1

@neeed brzydkich nie strzela
Bierzemy :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Gappeq jesli szef uważa ze jest potrzebny to niech go biorą ;D

0

@Ciule123 miałem to samo
Myślałem że jak zawsze wylecze się w 3 dni
Ale po tygodniu postanowilem pójść do lekarza i miałem jakieś zmiany na oskrzelach i dostałem antybiotyk na 10 dni
Jeszcze został mi katar i flegma ale da się już żyćxd
Na twoim miejscu poszedłbym do lekarza xd

1

@Cariones pewne jest że tanio skóry nie sprzedadzą :D

0

@mat32 szkoda że nie kupiłeś przed teraz ceny będą podbite do końca roku xdd

0

@Triv44 siuuuuuuuuuu

0

@osa91 mi się przypomina najbardziej jak Leo minął Marcelo bez buta :D

0

Nie powiem zaskoczył tym demirem ;D

1

@Janiama 2-1 dla Barcy
Trzeba wierzyć ;D

0

@Ptasior nie no w piłce klubowej zapewne lewy wygrał więcej niż oni wszyscy razem wzieci

0

@CLionelMessi dobra dobra
A Messi strzela z przewrotki?

0

@pyra92 jeśli trener mu daje takie wytyczne to czemu nie ;p

2

@IronSanHybrid a przypadkiem nie jest tak że ci upojeni mają pierwszeństwo xd
Rok temu jak byłem SORze to wpuścili przede mnie jakieś żula na***go bo próbował rozwalić przystanek i przypadkiem ręką mu się złamała xdd

0

@tomek256 kfd top suple
Jeszcze jeśli chodzi o meterialy na temat silki też najlepsi ;p

0

@DaPidejpi rudy mimo wszystko nie grał zle tylko czesto był kontuzjoany xd

0

@nammah no i sam dolales oliwy do ognia tekstem ze sprzedaniem się xd

1

@reloaded u mnie zwykle kazdy mówi
Że,, spokojnie ma czas, jest młody"
No poza dziadkami xd

0

Myślicie że przyjęcie zidana do utd
Sprawi że Pogba zostanie w United?

0

@MarcelNJ11 też przez dkuzszy czas nie robiłem
Wyglądałem mega niesymetrycznie
Nogi miałem 3 razy większe od reszty ciała xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?