0

@SinMistico obu najlepiej ;p

0

@RobiS @nammah napisałem do supportu i poprawili ;)

0

Flashscore mi pokazuje że lichtenstein miał celny strzał
Natomiast na aplikacji buka mi pokazuje że nie xd
Mam napisać do jakiegoś supportu czy jeszcze chwilę poczekac i może to zmienia? Xd

0

@Katalonbar a kiedyś tak nie było przypadkiem?

0

@Katalonbar możemy wyjść z drugiego miejsca bez baraży ?
Chyba było tak że druga drużyna która zgarnie najwięcej punktów wchodzi bezpośrednio na mistrzostwa

0

@Pilka_jest_okragla 50 mln za Sterlinga to promocja
Moim zdaniem warto o ile nas stać xd

2

@JimMorrisonFCB sport shop

1

@Ptasior xddd
Szkoda mi tych ludzi co mają z nią zajęcia ;/

0

@Kamilos84 nie ma co wszędzie doszukiwać się spisku :D

0

@Hasszz to jak to nazwać? ;d
Muzyka jak każda inna xd

2

@Lionel_Messi10 nie jeszcze
Ale spotkałem kumpla
I już wóda była popijana piwem xD
Skończy się jak zawsze xD

1

@Lionel_Messi10 znowu...
Głupio wyszło xD

0

@negreanu wiadomo
Ale wydaje mi się że zwykle nikt nie wychodzi z zalozenia że pozna miłość życia w klubie ( choć takie przypadki też są)
Bardziej zabawa , przygoda

1

@Lionel_Messi10 kto wie może kiedyś :D

1

@Lionel_Messi10 Gorzów

1

@Lionel_Messi10 kiedyś gdzieś w połowie drogi mozna sie spotkać :D
Albo zrobić jakiś zlot la rambli :D
Z rana piłeczka wieczorem melanż ;p

0

@Chaoss myślę że tak
Niekiedy nawet we dwoje sobie przegladali xd
Ja w sumie nw jak bym się czuł ale raczej nie byłoby mi z tym komfortowo

1

@Lionel_Messi10 kiedyś można się zgadac na jakieś piwko ;p

1

0

@Chaoss no widzisz ja znam trochę osób xd

1

@Lionel_Messi10 nie no ja bd miał w tym tygodniu coś takiego jak tydzień studenta
Z rana sport wieczorem trening wątroby
Od poniedziałku do niedzieli bede na bombie xd
Dodatkowo wczoraj byłem na baletach
Kiedyś trzeba podładować baterie :D

1

@Lola120 nie mam
wsrod moich znajomych tylko jeden kumpel znalazł sb tam dziewczynę i jest mega spoko :D
Poza tym dużo ludzi ma tindera nawet jak jest w związku
Chyba traktują to jako jakieś urozmaicenie xD
Ogólnie myślę że da się znaleźć kogoś fajnego
Sam się zastanawiam czy sb nie założyć
jade do Wrocka na koncert w piątek
I myślę że fajnie można by było ogarnąć sobie jakiś znajomych ;p

0

@negreanu nie
W klubie to zupełnie inna sytuacja
Jest ciemno więc nie do końca widzisz twarz dodatkowo alkohol zaciera różne granice
Szczerze wystarczy być pewnym siebie i na pewno znajdziesz sobie kogoś do zabawy :D

1

@Lionel_Messi10 dziś na spokojnie
Do baru jakis bilard kręgle jedno dwa piwka
Twoje zdrowie :D

1

@Colon di maria to szef
Nie wierze ze real tak łatwo się go pozbył xd
Choć to lepiej dla nas ;d

0

@Janiama chodzi o bok obrony?

5

@MessiForeverTheBest fabs gorszy od luuka nie będzie xd

0

@Pressinho bez wątpienia :D

0

@Criss18Barca zależy czy kupon siądzie

2

@barcelonaLM kupując kebaba osiedlasz araba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?