1

@Kwiatek67 młody Simeone albo ten vlahovic
Tylko nw jak grają i czy są warci pieniędzy których będą chciały za nie kluby xd

0

@Peszko07 nie no do nich to nam wiele brakuje xd

0

Warto obejrzeć harrego pottera?
Która część jest najlepsza?
Trzeba obejrzeć cała serię czy mg wybiórczo obejrzeć któraś z części?

0

@Stasiuburza handel sbc i granie

0

@Firestone ciekawe czy będzie się dogadywac z prezesem totkow

0

@xVENUMx tak jest

0

@HarveySpecter klasa
Fajnie się im udało
Będą mieć na słodycze na cały rok :D

1

@RobiS jak sanah to tylko na drillach ;)

0

@Cobra303 szkoda gadać ://

1

@Kurkmen piłka nożna

0

Monaco mogłoby strzelić bramkę albo trzy xd

1

@MesQueUnClub96 całokształt lewy
choc luis ma wystarczające argumenty ,zeby mozna było myśleć inaczej ;)

0

@Momals11 co zrobił?

1

@Dembele_gora sizzer jest totalnym gitem
Można praktycznie że wszystkim iść do reklamacji
Plus fajnie ciuchy maja ;)

0

Polecicie jakieś dobre horrory :D?

0

@agaFCB siano już ma ;p

4

@Barwindg lysi trenerzy top

0

@Hanok lekcawazysz możliwości starego

0

@Obzylc real aktualnie jest od nas polje wyżej
Nie ma co się do nich porównywać

0

@Obzylc bo zagrał tam 4 mecze

0

Janek już walczy?

2

@Janiama 3-1 15 znaków

0

@clyde miłej zabawy ;D

2

@Lionel_Messi10 zdroweczko ;)

0

@Kitek1640 z biolki

0

@wawfilip16 dalej go wystawia na skrzydle?

1

@Zielu2001 ja dopiero w czwartek wracam ;p

1

@MesQueUnClub96 albo przynajmniej wygrać ;)

0

@Songo91 dobrze niech zwiększa wartość ;D

1

@Hanok zagadaj o kogoś albo lec na spontanie na miasto
na pewno znajdziesz kogos znajomego :D
ja też dzisiaj nie mam ekipy i nie mg pic ale nie chce mi sie zamulać w domu wiec lece cos porobic pewnie balety wlecą i jakos sie spotka kogoś znajomego ;)
miłej zabawy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?