kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kwiatek67 młody Simeone albo ten vlahovic
Tylko nw jak grają i czy są warci pieniędzy których będą chciały za nie kluby xd
0
@Peszko07 nie no do nich to nam wiele brakuje xd
0
Warto obejrzeć harrego pottera?
Która część jest najlepsza?
Trzeba obejrzeć cała serię czy mg wybiórczo obejrzeć któraś z części?
0
@Stasiuburza handel sbc i granie
0
@Firestone ciekawe czy będzie się dogadywac z prezesem totkow
0
@xVENUMx tak jest
0
@HarveySpecter klasa
Fajnie się im udało
Będą mieć na słodycze na cały rok :D
1
@RobiS jak sanah to tylko na drillach ;)
0
@Cobra303 szkoda gadać ://
1
@Kurkmen piłka nożna
0
Monaco mogłoby strzelić bramkę albo trzy xd
1
@MesQueUnClub96 całokształt lewy
choc luis ma wystarczające argumenty ,zeby mozna było myśleć inaczej ;)
0
@Momals11 co zrobił?
1
@Dembele_gora sizzer jest totalnym gitem
Można praktycznie że wszystkim iść do reklamacji
Plus fajnie ciuchy maja ;)
0
Polecicie jakieś dobre horrory :D?
0
@agaFCB siano już ma ;p
4
@Barwindg lysi trenerzy top
0
@Hanok lekcawazysz możliwości starego
0
@Obzylc real aktualnie jest od nas polje wyżej
Nie ma co się do nich porównywać
0
@Obzylc bo zagrał tam 4 mecze
0
Janek już walczy?
2
@Janiama 3-1 15 znaków
0
@clyde miłej zabawy ;D
2
@Lionel_Messi10 zdroweczko ;)
0
@Kitek1640 z biolki
0
@wawfilip16 dalej go wystawia na skrzydle?
1
@Zielu2001 ja dopiero w czwartek wracam ;p
1
@MesQueUnClub96 albo przynajmniej wygrać ;)
0
@Songo91 dobrze niech zwiększa wartość ;D
1
@Hanok zagadaj o kogoś albo lec na spontanie na miasto
na pewno znajdziesz kogos znajomego :D
ja też dzisiaj nie mam ekipy i nie mg pic ale nie chce mi sie zamulać w domu wiec lece cos porobic pewnie balety wlecą i jakos sie spotka kogoś znajomego ;)
miłej zabawy :D