kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore po**b
Przedłużył już kontrakt z Liverpoolem?
1
@RobiS ponoć zhakowali mu konto ;D
2
@heniusss trzeba handlować
Albo mieć farta
W sumie skilla też bo im lepsze nagrody tym większą szansa na trafienie kogoś fajnego :D
0
@Mns21 ciężko powiedzieć może chorwacja i włochy
1
@DaPidejpi prawda
Zawiesił sb tak wysoko poprzeczkę że ciężko żeby było inaczej
1
@amanter jest po prostu za dobry
0
@escarabajo myślisz ,ze maja szanse wygrać kiedys azjatycka lige misrzow ?
2
@amanter hejterzy i tak powiedzą ,zę wybierasz statystyki na korzysc leo ...
1
@Pawel13sz niesamowite ,zeludzie tumogą go tak obrażać
tyle ile on dla nas zrobił ...
0
@Lola120 i to jest podejście :D
0
@!34RC3!_0N4 zdrowia ;)
0
@Lola120 nie ma co się łamać
Ogarniasz się i wychodzisz ;D
0
@Triv44 takttyczny
0
@Encore takie liczby potrafi wykręcić tylko on i messi
niesamowity gracz
0
@AlexDark00 kogo nie kręcą ;v
0
@TylkoBarca7273 przezyjesz ja tez lece na wykłady pijany xd
0
dawać wszystkich
bierzemy sterlinga pogbe rudigera kessiego/zakarie
iznowu walczymy o mistrzostwo :D
2
@Commandement te nagrody rzeczywiście średnie
Ale ogólnie dobrze oceniam te fifke
Nie pamiętam kiedy grałem w lepsza
1
@Encore nie jesteśmy na to gotowi :d
0
@Songo91 na ochronę też powinno dać radę
2
@GuerillaAthletic kozak
Żeby nie było nawet jakbyś brał coś to kozak
Same sterydiany nie zrobią z cb koxa :D
Trzeba dać coś więcej od siebie ;)
Życzę progresu ;D
1
@BarcaInfo rudiger Pogba kessie i może jeszcze Boga żeby Mial kto robić wiatr na skrzydle ;p
2
@GuerillaAthletic ale byczek :D
Lecisz na soczku czy naturalnie ?
2
@TR3YWAY 97,5 przy 82 wagi
Rekordów bić nie bede i jakoś super wyglądać
Nie trzymam michy plus dosyć mocno się katuje w weekendy xdd
0
@Roobo mamy skład gorszy od Danii xd
1
@szkutnik91 Puchar konfederencji czy jakoś tak jeszcze dla Benza :D
1
Ronaldo leci po hat tricka
2
@Ojciec5tkidzieci czy kolarstwo czy maraton jest trudniejszy to już zależy jak masz rozbudowane uda
Jeśli masz lepsze czwórki to kolarstwo
Jeśli lepsze dwójki to biegowe
0
@AmigoBlancos moim zdaniem powinien być w top 3 złotej piłki
0
@Messibestplayerintheworld tego nam potrzeba
ile za niego chcą ? ;p