0

@kamiVeB możliwe
On albo rudy

1

@VanBest chodzi mi o psa 4
Ale dzięki za radę :D
Sprawdzę te szybkie zapisy ;)

0

Zajebisty meczyk

1

@cules100pro dogrywka

0

Busquets jest totalnym koxem
Mam nadzieję że jak wróci to podtrzyma formę z repki ;)

0

@Image oby nie ;p

0

@VanBest ja mam problem z karierka ze usuwa mi zapisy xdd
Już zrobiłem 3 kariery i każda mi się usuwa xd
Nw co z tym zrobić ://
Ja zawsze wybieram jakiś egzotyczny kraj i wpisuje losowe literki albo szukam imion i nazwisk z tego kraju :d

0

@masq też najbardziej mi się marzy żeby fati był naszym napastnikiem
Mam nadzieję że powoli bd go tam próbować

0

@DaPidejpi możliwe ,ze nie byłby wtedy taki dobry

2

@masq jak dla mnie git
sterling prawe skrzydło
lewe fati
ŚN depay
dla wszystkich jest miejsce ;)

1

@Pilka_jest_okragla kibicujemy ;)

0

@Rust_Cohle tak samo
a jesli chodzi o ten sezon postaiłbym haalanda nad lewym

0

@Sau_Ron myślę że mogą istnieć :D

0

@toszman kozak
Fajnie ze się nim interesujemy może za jakiś czas przyjdzie :D

0

@PodkarpackiKibic raz na jakich czas zagram :D

0

@maroon dania jest bardzo mocna
Nie zdziwię die jak utra nos nie jednemu faworytowi ;p

1

@Rust_Cohle takie jak twoje
Narazie dupy nie urywa
A parasol ochronny już się kończy

0

@toszman co zrobił?

0

@Kamiloza91 pieknie by było

0

@krawczykPSG ney po Messim jest najbardziej utalentowanym piłkarzem także wiadomo ze inna polka
Poza tym gavi zagrał dopiero kilka meczy
Trzeba dać mu czas ;)

1

@Lionel_Messi10 twoje zdrowie :D

0

@masq to była inwestycja w przyszłość czy się spłaciła to już każdy musi sobie odpowiedzieć na to pytanie :D

0

@Encore na pewno koke jest bardziej uniwesalny
Najprawdopodobniej odnalazł by się u każdego trenera w każdej taktyce

0

@Krycha1899 za wcześnie na porównania

0

@kamilop przede wszystkim dnem jest nasz trener xd

0

@Coutinho007 ja go uwielbiam
geniusz ;)

0

@budel17 to świadczy o klasie a własciwie o roznicy klas pomiedzy trenerami xdd

0

@paulinoalcantara w karierze zawodnika
Trochę pozmieniali ;P

2

@KaIafior w sumie nazario znam tylko z hajlajsów a henrego oglądałem juz po jego peaku
ale właśnie z tego co widziałem na tym yt to uważam ,ze jęsli chodzi o efektownośc to suarez w primie im nie ustępuje :D
Jego styl gry był równie porywający ;p

1

@KaIafior kto nie zagra i tak bede oglądać z wypiekami na twarzy ;D
ale oczywiście team hiszpania :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?