1

@Gomcio nie no próbować trzeba
:D

1

@budel17 bardziej wyrównany w menczesterze

0

0

@escarabajo i tak brzmi imponująco :D

0

@Tasde serio strzelił? :o

0

Setunia naszego ace strikera :/

1

@maroon kolega @escarabajo podał satystykę niżej
45meczy w salzburgu
45 goli 10 asyst
brzmi potęznie :D

0

@Jacu327 wyjscie z grupy to must have

1

@JohnA jeden z wielu napasnikow ktorego z nami łączyły media
wcześniej grał w salzburgu
strzelał mnóstwo goli

1

@Janiama 4-1 a co tam ;P
dla naszych oczywiście :D

0

@agaFCB trzeba wierzyć :D

2

@Loku92 tu melanzyk tu jakiś luźny chill
Ale z treningami meczami nie ma problemu

0

@Rewolucja123 ciekawie
Może Franek dostanie założenia taktyczne żeby wchodzić z drugiej linii

5

@macio_944 nie gra na swoim boskim poziomie
Ale i tak top

0

@agaFCB starsi koledzy pokażą im o co chodzi ;p

0

@Danny Gaucho ja natomiast może nie aż tak jak Ronnie ale też bym sobie niczego nie odmawiał
Wszystko jest dla ludzi
Nie wytrzymalbym tak długo z podejściem lewego czy Crisa , psycha by siadła
Dlatego myślę że m. In Verratti ma dobre podejście

2

@Lola120 też dziwnie mi się to ogląda
Pomimo że staram się oglądać jego mecze
Jakiś mam nadzieję że jeszcze kiedyś wróci xd

1

@TheGoldenEleven Messi
Lewy
Benz
Salah
Kdb

1

@l0Messini kontuzja

0

@LucaMancini kakałko ;D

0

@Momals11 ten jorginho tu nie pasuje poza tym git :D

0

@Transu96 jak śmiga umtiti?

0

@Mns21 salah musi tu być

1

@Rust_Cohle nie grali to
Rudy hazard Verratti /Pogba
Grali
Ney Messi suerez ( z tych co jeszcze grają :D)

0

@krawczykPSG ja nie mam wyboru
to co studiuje musze studiować dziennie
poza tym nawet jeśli miałbym wybor to poszedłbym na dzienne
nie dałbym rady połączyć nauki z pracą xd

0

@amanter 3/4 miejsce jak najbardziej

0

@msmsms jeszcze bruno gra kozacko i pogba

1

@Janiama no to chyba trzeba wrócić do obstawiania ;D

1

@Pawel13sz potencjał jest ;)

2

@Janiama 3-1 dla nas :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?