kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gomcio nie no próbować trzeba
:D
1
@budel17 bardziej wyrównany w menczesterze
0
@Messibestplayerintheworld szef :D
0
@escarabajo i tak brzmi imponująco :D
0
@Tasde serio strzelił? :o
0
Setunia naszego ace strikera :/
1
@maroon kolega @escarabajo podał satystykę niżej
45meczy w salzburgu
45 goli 10 asyst
brzmi potęznie :D
0
@Jacu327 wyjscie z grupy to must have
1
@JohnA jeden z wielu napasnikow ktorego z nami łączyły media
wcześniej grał w salzburgu
strzelał mnóstwo goli
1
@Janiama 4-1 a co tam ;P
dla naszych oczywiście :D
0
@agaFCB trzeba wierzyć :D
2
@Loku92 tu melanzyk tu jakiś luźny chill
Ale z treningami meczami nie ma problemu
0
@Rewolucja123 ciekawie
Może Franek dostanie założenia taktyczne żeby wchodzić z drugiej linii
5
@macio_944 nie gra na swoim boskim poziomie
Ale i tak top
0
@agaFCB starsi koledzy pokażą im o co chodzi ;p
0
@Danny Gaucho ja natomiast może nie aż tak jak Ronnie ale też bym sobie niczego nie odmawiał
Wszystko jest dla ludzi
Nie wytrzymalbym tak długo z podejściem lewego czy Crisa , psycha by siadła
Dlatego myślę że m. In Verratti ma dobre podejście
2
@Lola120 też dziwnie mi się to ogląda
Pomimo że staram się oglądać jego mecze
Jakiś mam nadzieję że jeszcze kiedyś wróci xd
1
@TheGoldenEleven Messi
Lewy
Benz
Salah
Kdb
1
@l0Messini kontuzja
0
@LucaMancini kakałko ;D
0
@Momals11 ten jorginho tu nie pasuje poza tym git :D
0
@Transu96 jak śmiga umtiti?
0
@Mns21 salah musi tu być
1
@Rust_Cohle nie grali to
Rudy hazard Verratti /Pogba
Grali
Ney Messi suerez ( z tych co jeszcze grają :D)
0
@krawczykPSG ja nie mam wyboru
to co studiuje musze studiować dziennie
poza tym nawet jeśli miałbym wybor to poszedłbym na dzienne
nie dałbym rady połączyć nauki z pracą xd
0
@amanter 3/4 miejsce jak najbardziej
0
@msmsms jeszcze bruno gra kozacko i pogba
1
@Janiama no to chyba trzeba wrócić do obstawiania ;D
1
@Pawel13sz potencjał jest ;)
2
@Janiama 3-1 dla nas :D