kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Oskar00 jest anglikiem dlatego
anglicy i brazylijscy skrzydłowi/napasnicy zawsze maja pompowaną wartośc
0
@mesqueunbarca ciezka decyzja ;p
1
@Pawel13sz zdecydowanie obecnie
wtedy tylko strzelał bramki i szybko biegał
0
@krzywy kilka razy próbował pociągnąc akcje
widać ,ze jeszcze musisię ograć
ale itak ogolnie na plus
przynajmniej próbował zrobic cos niekonwencjonalnego
1
@Limaker fati powinien zostać topowym napastnikiem ma wszystko żeby nim być ;)
1
@Esteban_ gratulacje :D
4
@DaPidejpi o to mu chodziło przecież ;p
1
@BulaKG troche to wyglada jakby nie wiedział co ma robic xd
1
@Rust_Cohle u mnie sevilla niestety zepsuła :/
0
No to co jeszcze z 30 wrzutek i koniec meczu
0
@bafi to nie będzie żadne zdziwienie xd
0
stronki ze streemami
footybite soccerstreams
miłego oglądania :D
0
@BART97 przynajmniej robi fajne koncerty :d
0
@PawkoFCB ja mam singla na Wolfsburg
I chciałem do kuponu wrzucić Chelsea -2, 5 ale się bałem xd
1
@Kapitan hawk footybite
Soccerstreams
1
@Janiama dziś grają dla Sergio także liczę na pokaz siły 1-4 :D
1
@Mizander chicałbym mieć taki problem :D
0
@Mizander ale on musi być poteżny xd
0
@Sau_Ron racja
ciekawe czy niechciałby potrenować barcy :v
1
@Drogba1 a przede wszystkim wszyscy piłkarze
0
@Sau_Ron ale go zaboli potężna Barcelona ;)
0
@Rust_Cohle komentarz taktyczny
2
@MesQueUnClub_87 u mnie w mieście było to samo
1
@Sau_Ron ciekawe czy Messi go przebije
Jeśli chodzi o ilość trofeum
0
@Gwyn niby ta
Ale z drugiej strony jakbym już nie żył to raczej bym nie chciał żeby stali smutni czy płakali przed moim grobem
z dwojga złego wolę te pierwsze podejście
0
@Oskar00 najlepszy jest ney ?
1
@Pawel13sz akurat wczoraj to pokazałem rodzicom xD
0
@Sau_Ron chciałbym ,żeby mu jeszcze kiedys ta złota piłka wpadła ;p
1
@Cochise genialny serial ;)
0
@Sau_Ron szkoda że poszedł do United
Zmarnował i dalej sb marnuje karierę :/