kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 moj ziomek ostatnio zrobił sobie tatrasia
do dopiero drin ;p
0
@zenoowity w sumie nw po co Franek w City
Jako uzupełnienie ławki? Xd
12
Thomas Mueller o piłkarzach FC Barcelony:
"Jeśli chodzi o poziom zarówno techniczny, jak i taktyczny, oni wszyscy są super zawodnikami. Nie nadążają jednak pod względem intensywności, jaka obecnie obowiązuje w futbolu na najwyższym poziomie. Po prostu to wykorzystaliśmy".
Chyba bardziej w punkt nie da się nas podsumować xd
1
@masq w sumie był sportowcem i to na całkiem wysokim poziomie
wiec nic dziwnego ze ma
1
@Pawci023x footybite
Soccerstreams
0
@masq jakbyśmy otrzymali fajne pieniądze to czemu nie
0
@DanielVeB spokojnie
Mają czas
9
@zodiak_10 xDDDDDDDDDD
1
@Jasieex powodzenia ;)
tez jestem tego samego zdania :D
0
@Jasieex jakie masz plany na przyszłośc ?
0
@KarwanLaMasia wow
gratulacje
0
@gryfiT. Czy ja wiem fakt ze to już ładnych kilka lat ale ney i Suárez weszli z buta do drużyny
Nawet jeśli nue robili liczb to było widać jakość
Po prostu od kilku lat wydajemy siano na lewo i prawo nie kupując jakościowych zawodników albo kupując na niewłaściwe pozycję
I wychodzi jak wychodzi xd
1
@VegetaPolska pamietaj o saiyanskiej dumie :D
0
@PodkarpackiKibic wiadomo
Kiedy dwóch najlepszych piłkarzy na świecie ci odpada zawsze jest średnio :/
0
@masq xD
Nie bylo tematu xdd
0
@masq z tego co kojarzę abde jest lewym obrońcom mamy kogoś fajnego na prawej w Barcy b?
0
@Lola120 mam nadzieję że dadzą z siebie wszystko
Pozostaje wierzyć
Veb!!!
0
@LUPR piekna rywalizacja ;)
0
@Castro wzajemnie
Miłego oglądania ;)
1
@paweldunajecfcb podstawa to puta Madryt
Z resztą jakoś sobie poradzisz ;)
1
@dorkizos git
Dodatkowo pochodzi z mojego miasta :D
Także dodatkowe propsy ;)
1
@Encore akcja top
a samo zachowanie mbappe ... poezja
0
@Corr też się dowiedziałem dopiero dzisiaj że takie coś istnieje xd
9
@PodkarpackiKibic za dynamem xd
3
@Encore Mati top
4
@Pawel13sz fizyka jest super w formie ciekawostek
Jak trzeba liczyć zadania to kończy się czerpanie z niej przyjemności xd
0
@mordini123 poszlo
powodzenia ;)
0
@Rick taktyczny
0
@Pewex zawsze sa jakies szanse
dalbym takie 60-40 dla bayernu
0
@hoeniker dom może nie ale zastanowie się nad nerka
Dzięki za typy ;)