0

@MesQueUnClub96 moj ziomek ostatnio zrobił sobie tatrasia
do dopiero drin ;p

0

@zenoowity w sumie nw po co Franek w City
Jako uzupełnienie ławki? Xd

12

Thomas Mueller o piłkarzach FC Barcelony:

"Jeśli chodzi o poziom zarówno techniczny, jak i taktyczny, oni wszyscy są super zawodnikami. Nie nadążają jednak pod względem intensywności, jaka obecnie obowiązuje w futbolu na najwyższym poziomie. Po prostu to wykorzystaliśmy".
Chyba bardziej w punkt nie da się nas podsumować xd


1

@masq w sumie był sportowcem i to na całkiem wysokim poziomie
wiec nic dziwnego ze ma

1

@Pawci023x footybite
Soccerstreams

0

@masq jakbyśmy otrzymali fajne pieniądze to czemu nie

0

@DanielVeB spokojnie
Mają czas

9

@zodiak_10 xDDDDDDDDDD

1

@Jasieex powodzenia ;)
tez jestem tego samego zdania :D

0

@Jasieex jakie masz plany na przyszłośc ?

0

@KarwanLaMasia wow
gratulacje

0

@gryfiT. Czy ja wiem fakt ze to już ładnych kilka lat ale ney i Suárez weszli z buta do drużyny
Nawet jeśli nue robili liczb to było widać jakość
Po prostu od kilku lat wydajemy siano na lewo i prawo nie kupując jakościowych zawodników albo kupując na niewłaściwe pozycję
I wychodzi jak wychodzi xd

1

@VegetaPolska pamietaj o saiyanskiej dumie :D

0

@PodkarpackiKibic wiadomo
Kiedy dwóch najlepszych piłkarzy na świecie ci odpada zawsze jest średnio :/

0

@masq xD
Nie bylo tematu xdd

0

@masq z tego co kojarzę abde jest lewym obrońcom mamy kogoś fajnego na prawej w Barcy b?

0

@Lola120 mam nadzieję że dadzą z siebie wszystko
Pozostaje wierzyć
Veb!!!

0

@LUPR piekna rywalizacja ;)

0

@Castro wzajemnie
Miłego oglądania ;)

1

@paweldunajecfcb podstawa to puta Madryt
Z resztą jakoś sobie poradzisz ;)

1

@dorkizos git
Dodatkowo pochodzi z mojego miasta :D
Także dodatkowe propsy ;)

1

@Encore akcja top
a samo zachowanie mbappe ... poezja

0

@Corr też się dowiedziałem dopiero dzisiaj że takie coś istnieje xd

9

@PodkarpackiKibic za dynamem xd

3

@Encore Mati top

4

@Pawel13sz fizyka jest super w formie ciekawostek
Jak trzeba liczyć zadania to kończy się czerpanie z niej przyjemności xd

0

@mordini123 poszlo
powodzenia ;)

0

@Rick taktyczny

0

@Pewex zawsze sa jakies szanse
dalbym takie 60-40 dla bayernu

0

@hoeniker dom może nie ale zastanowie się nad nerka
Dzięki za typy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?