kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Barwindg do pewnego momentu top
Potem się znajdzie kilka fajnych wątków ale to już nie to samo
Ogólnie warto obejrzeć ;)
0
@BartqRKO defensywny styl gry niektórych drużyn
0
@Emhyr i tak to się kręci ;p
3
@Zoker niestety przegrał
Przeciwnik wygrał jedna bramka
0
@BarcaInfo gratulacje ;)
2
@Mr8lack kilku zawodników kontuzjowanych
1
@Medium on albo trencik
0
@Woland10 taktyczny
1
@Kondziubarca nic tylko korzystać
Miłej zabawy ;)
0
@TylkoBarca7273 top wypowiedź
1
@lukaszbarca15 nie no raczej nie był xd
0
@kaamil1910 wiadomo ze obecna
Ale ogólnie obecność Messiego nie blokowała by tych chłopaków
Trochę bez sensu dla mnie xD
Wolbam trzecia opcje Leo i młodych :D
0
@MesQueUnClub_87 raczej nie
0
@Rewolucja123 tadic kot
3
@Neutral bierzemy :D
0
@DonMatteo901 nw co mu się stało ale kiedyś naprawdę był kotem xd
10
@Encore w tych czasach wszystko jest rakotworcze xd
0
@Emhyr oj tak albo Raphinia z Leeds
A najlepiej obu :D
2
@BART97warto wiedzieć
Mistrzowska dedukcja xD
0
@TheNekro94 taktyczny
0
@jakub1906 klasa
Szacun za szczerość i pewność siebie
Uwielbiam takich zawodników :D
1
@Kinginiesta wyluzuj się :D
Piąteczek, zaraz święta miasto ładnie ozdobione, można pójść sb na spacerek z dziewczyną bądź z ziomkami na piwo
Jutro barcelonka wali piątkę Elche
Żyć nie umierać ;D
1
@Ojciec5tkidzieci są gusta i gusciki ;p
0
@DonMatteo901 w primie Luis wciąga lewego to fakt
Ale patrząc na przebieg całej kariery to lewy jednak utrzymuje wysoki poziom od wielu lat
Także w prime Suárez
Ale overall Robercik
Przynajmniej takie jest moje zdanie ;p
2
@Burgund piekny duet ;)
0
@Mazi jak ich spotkasz po cywilu to lewy prawy ,prosty i dojedz w parterze
A tak serio to komenda albo ci goście powinni pokryć koszty naprawy tego dzwonka
0
@Profesorek taktyczny
1
@Compadre ja wolę działać i skontaktować się z tymi ludźmi
Zgadac się na jakieś wyjście
Trzeba próbować :D
1
@Pawel13sz Cavani byl lepszy
0
@patry295 i powinna to zrobić po arabsku :D