kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama 3-1 dla nas
0
@El dominatore powodzenia ;)
Daj znać jak poszło
1
@pawello10 no to jesteśmy w tym samym wieku też nigdy nie miałem dziewczyny ale w sumie to nigdy się nie starałem żeby mieć.
Mam trochę koleżanek ogólnie nie mam problemu z rozmowa i lubię melanzowac. Wychodzę z założenia, że prędzej czy później trafi się ta osoba a dopóki jestem młody to będę się bawić, poznawać nowych ludzi, po prostu korzystać z życia :D
Powodzenia z koleżanka ;)
Moim zdaniem lepiej próbować niż liczyć na cud, przespać szanse.
Nawet jeśli ci się to nie uda to wyciągniesz z tego odpowiednie wnioski i po prostu nie będziesz pluł sb w brodę że nie sprobowales ;)
Także działaj byku :D
0
@Deviler polski guardiola xD
0
@tomek8756 przez bynajmniej i przynajmniej chyba każdy musiał przejść ;D
6
@puyol_presidend5 nie no tyle razy rzucali te statystyki w których porównywali lewego i Messiego ( oczywiście chodzi mi o okres w którym liczone są głosy ) i lewy wcale nie odstawal statystykami od Leo dodatkowo Messi w końcu wygrał coś z repra więc wiadomo było kto wygra
Wystarczy orientować się mniej więcej w tym jak działa ten plebiscyt
Moim zdaniem mówienie że Messi nie zasłużył to lekka ignorancja xd
1
@RobiS quebo top
0
@BartqRKO nie no bez przesady liczb nigdy nie robił wybitnych ale wiózł to Chelsea przez wiele lat
Był głównym motorem napędowym tej drużyny
Nie bez powodu był czołowym ( jak nie najlepszym zawodnikiem w premier League)
Plus ten jego drybling... Po prostu poezja , to był poziom Iniesty czy Messiego
Zawsze chciałem go zobaczyć u nas xd
Szkoda że nie prowadzi się dobrze i został już z niego taki wrak...
0
@Medium Roma już wraca ;p
2
Kounde z woleja zza pola karnego
1-0 dla Sevilli
0
@MESSIah16 w sumie to każdy wybór się broni ;D
0
@Khajio ja tak zrobiłem jak miałem złamany nos xd
Jak się obracalem z piłka to dostałem z łokcia
Wsadziłem sb chusteczki w obie dziurki i grałem dalej xd
0
@ściah aktyczny komentarz
0
@Rewolucja123 też ciekawa historia urazów ;d
0
@Rust_Cohle xDDD
0
@Azacca nie raczej bo jeszcze nie spuchła tylko boli
Problemem jest to że w te kostkę skrecilem już kilka razy i 2 razy więzadła poszły xdd
0
@Rust_Cohle prawie
Blokowalem strzał i moja noga stwierdziła że zatańczy disco na piłce i skonczyl się balet xd
1
@Azacca @Rewolucja123 zdrowie mamy podobne to się zgadza xd
1
Kurdeee
Znowu się połamałem na orliku xddd
0
@EldoradoHaze wnioski sa takie ze i tak wyszlo na jego bo poznał sobie nowa przyjaciólke ;p
1
@Sau_Ron fakt
rozkleiłem sie razem z nim ;d
2
@Sau_Ron tosciki prostota o tej godzinie jest najwazniejsza :D
0
@Minotaur vidic to psychol
Niesamowity był
0
@MESSIah16 Robercik
Bądź co bądź piłka nożna jest najpopularniejszym sportem na świecie
A on jako pierwszy w historii naszego kraju zajął tak wysoka lokatę w prestiżowej gali dodatkowo coś tam w tym sezonie wygrał
0
@avanes to ten oleguer był na aż tak niskim poziomie? Xd
1
@Arkon a no rzeczywiście ;D
To bez viniego xd
1
@Arkon kurla / mendy
Trencik ( na wyróżnienie zasługuje Cuadrado) militao ( Alaba) Diaz(rudiger) cancelo
Bilva Modrić /toni
Salah Benz vini
Lewy Mbappe
0
@clyde wlasnie polecasz full metal ?
bo mam rozkminę co nastepne obejrzeć ;p
ponoć bardzo dobre
0
@XTobiX a co ci sie nie podobało ?
0
@clyde szkoda ze wychodzi odcinek co tydzień
naraz bym chetnie obejrzał ;v