1

@Janiama 3-1 dla nas

0

@El dominatore powodzenia ;)
Daj znać jak poszło

1

@pawello10 no to jesteśmy w tym samym wieku też nigdy nie miałem dziewczyny ale w sumie to nigdy się nie starałem żeby mieć.
Mam trochę koleżanek ogólnie nie mam problemu z rozmowa i lubię melanzowac. Wychodzę z założenia, że prędzej czy później trafi się ta osoba a dopóki jestem młody to będę się bawić, poznawać nowych ludzi, po prostu korzystać z życia :D
Powodzenia z koleżanka ;)
Moim zdaniem lepiej próbować niż liczyć na cud, przespać szanse.
Nawet jeśli ci się to nie uda to wyciągniesz z tego odpowiednie wnioski i po prostu nie będziesz pluł sb w brodę że nie sprobowales ;)
Także działaj byku :D

0

@Deviler polski guardiola xD

0

@tomek8756 przez bynajmniej i przynajmniej chyba każdy musiał przejść ;D

6

@puyol_presidend5 nie no tyle razy rzucali te statystyki w których porównywali lewego i Messiego ( oczywiście chodzi mi o okres w którym liczone są głosy ) i lewy wcale nie odstawal statystykami od Leo dodatkowo Messi w końcu wygrał coś z repra więc wiadomo było kto wygra
Wystarczy orientować się mniej więcej w tym jak działa ten plebiscyt
Moim zdaniem mówienie że Messi nie zasłużył to lekka ignorancja xd

1

@RobiS quebo top

0

@BartqRKO nie no bez przesady liczb nigdy nie robił wybitnych ale wiózł to Chelsea przez wiele lat
Był głównym motorem napędowym tej drużyny
Nie bez powodu był czołowym ( jak nie najlepszym zawodnikiem w premier League)
Plus ten jego drybling... Po prostu poezja , to był poziom Iniesty czy Messiego
Zawsze chciałem go zobaczyć u nas xd
Szkoda że nie prowadzi się dobrze i został już z niego taki wrak...

0

@Medium Roma już wraca ;p

2

Kounde z woleja zza pola karnego
1-0 dla Sevilli

0

@MESSIah16 w sumie to każdy wybór się broni ;D

0

@Khajio ja tak zrobiłem jak miałem złamany nos xd
Jak się obracalem z piłka to dostałem z łokcia
Wsadziłem sb chusteczki w obie dziurki i grałem dalej xd

0

@ściah aktyczny komentarz

0

@Rewolucja123 też ciekawa historia urazów ;d

0

0

@Azacca nie raczej bo jeszcze nie spuchła tylko boli
Problemem jest to że w te kostkę skrecilem już kilka razy i 2 razy więzadła poszły xdd

0

@Rust_Cohle prawie
Blokowalem strzał i moja noga stwierdziła że zatańczy disco na piłce i skonczyl się balet xd

1

@Azacca @Rewolucja123 zdrowie mamy podobne to się zgadza xd

1

Kurdeee
Znowu się połamałem na orliku xddd

0

@EldoradoHaze wnioski sa takie ze i tak wyszlo na jego bo poznał sobie nowa przyjaciólke ;p

1

@Sau_Ron fakt
rozkleiłem sie razem z nim ;d

2

@Sau_Ron tosciki prostota o tej godzinie jest najwazniejsza :D

0

@Minotaur vidic to psychol
Niesamowity był

0

@MESSIah16 Robercik
Bądź co bądź piłka nożna jest najpopularniejszym sportem na świecie
A on jako pierwszy w historii naszego kraju zajął tak wysoka lokatę w prestiżowej gali dodatkowo coś tam w tym sezonie wygrał

0

@avanes to ten oleguer był na aż tak niskim poziomie? Xd

1

@Arkon a no rzeczywiście ;D
To bez viniego xd

1

@Arkon kurla / mendy
Trencik ( na wyróżnienie zasługuje Cuadrado) militao ( Alaba) Diaz(rudiger) cancelo
Bilva Modrić /toni
Salah Benz vini
Lewy Mbappe

0

@clyde wlasnie polecasz full metal ?
bo mam rozkminę co nastepne obejrzeć ;p
ponoć bardzo dobre

0

@XTobiX a co ci sie nie podobało ?

0

@clyde szkoda ze wychodzi odcinek co tydzień
naraz bym chetnie obejrzał ;v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?