1

@Pawel13sz mam nadzieję że przymasuje i będzie grał u nas na N w przyszłości
Jest potencjał :D

1

@Mario96w yt fb i barca. com

0

@Rust_Cohle Maroko / algieria

1

@LS niesamowite co za talent

0

@Antimadridista~ 2-1 real
Ale liczę na niespodziankę
Myślę że stać nas na to ;)

1

@Rewolucja123 wiadomo :D
Nie zdziwię się jeśli daje xaviemu jakieś swoje sugestie bądź nawet dyskutują o taktyce meczowej ;D

0

@Destroyer_of_Worlds taktyczny komentarz

0

@shahman młody g się wozi i się będzie wiózł

1

@Denzon jak zawsze top

1

@Pawel13sz nazwisko zobowiązuje ;p

1

@GuerillaAthletic lewy jak zawsze top
polska gurom

4

@DawidekFCB chciałbym być kiedyś tak dymany jak Dembele xdd

1

@clyde Armin fajnie wykminil możliwy sposób myślenia erena
No i mam nadzieję że levi jeszcze nam coś pokaże
Jeśli to by się tak skończyło to czułbym niedosyt xd

0

@Encore Bernardo silva

0

@Sysia11 jaki tatuaż ?

1

@DaPidejpi 100 zł najwiecej
ale ogolnie kilka razy się zdarzyło :D

0

@jokerfcb1899 jak chcesz dobrze napisać rozszerzonego anglika to czytaj artykuły naukowe na jakis temat który cb interesuje , znacznie powiększysz zasób słownictwa
natomiast matma to katowanie arkuszy
Na spokojnie dasz radę napisać dobrze mature jeśli bedziesz sie systematycznie uczył ;)

1

@kolomen2 po prostu warzywa

1

@BarcaInfo gość rozwalił system bardziej niz ja swoją kostkę ;D
zobaczymy jak to ostatecznie wyjdzie
ale na razie zapowiada się obiecująca przyszłość ;)

1

@Sau_Ron na pewno obaj są zawodnikami którzy maja największy wpływ na grę bayernu

0

@masq w sumie ciezko powiedzieć
ney messi ronaldo mogą sobie strzelic proporcjonalnie większa bardziej wypasioną chate ,auto , najlepszych kucharzy ,jedzenie od umtitiego wtedy wychodzi na to samo xd
Moim zdaniem nie ma sensu zaglądać im w portfel
No i oczywiscie szacun dla umtitiego ze zdecydował sie na taki ruch ;)

2

@Sau_Ron tu akurat bezdyskusyjnie leo

0

@JohnnyBarca taktyczny komentarz

0

@norbi77 taktyczny kom

2

@Sau_Ron ogólnie patrząc na drużyny w których grają to Mbappe
City ma lepsza kadrę i zawodników którzy są w stanie zatuszować brak Belga
Natomiast patrząc na ich rolę i pozycję na boisku to rudy zdecydowanie ma większy wpływ to on jest dyrygentem, reżyserem który ustala co się będzie działo na boisku. Plus operuje na o wiele większym obszarze boiska .

1

@Comfortable_ warto to jakby nic nie powiedzieć
Gwarantuje ci że będzie to twoja topka rzeczy które oglądałeś ;)

1

@Pawel13sz czarodziej :D

0

@HERORICH2 ojj oby nie xD
Chociaż jak Xavi go chce ...

0

@HERORICH2 i oby tak zostało
Amen

1

@Janiama 3-1 dla nas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?