0

@patrykzmc2000 azpiego na srodek obrony mozna

1

@Rewolucja123 komentarz taktyczny

0

@lukas10 come to barcelona

1

@Neutral ostatni fm w którego grałem to 20 :D
Także nie jestem na czasie
Ale miałem karierę West Hamem ;)

1

@Neutral miłej zabawy :D

0

@Encore Isco
Gotze przez bramkę na MŚ w finale był mocno nahajpowany

1

@Deviler niech nie świruje ten raph
I wpada do nas :D

1

@masq masakra
U mnie rodzice się rozwiedli ale dalej mieszkają w tym samym mieszkaniu i w święta zawsze pozostaje niesmak
Choć wcześniej nie było lepiej bo rok w rok były to wieczne kłótnie...
Nie mniej jednak mimo wszystko lubię święta
Te atmosferke, klimacik
Dużo zdrowia dla cb i ojca

0

@Rewolucja123 musisz mniej jesć
a na skurcze potas magnez

3

@kejdzi mysle ze messi jest bardziej utalentowany od ronniego i nic by o nie zmieniło
również pozdrawiami zycze wesołych świąt :D

1

@Oskar00 hazard moim zdaniem

1

@MesQueUnClub96 gnabry przeciez wtedy to nie było nic pewnego xd

0

@Ingiel Neymar to zupełnie inny kaliber talentu

2

@Pawel13sz wiadomo w prime nikt nie ma do niego podjazdu

0

@masq totalny szef

1

@HighestInTheRoom patrząc na nasza kadrę to na pewno będzie wzmocnienie
Jednak topowym piłkarzem jeszcze nie jest i nie wiadomo czy będzie
Zobaczymy jak to wyjdzie

1

@Khajio nie chwaląc się ale odkryłem go w FMie ;)

0

@Herato Messi Ronaldo ney Suárez lewy Xavi Iniesta Ramos Modrić ibra

0

@DSDaniels dlaczego najlepszymi piłkarzami na świecie zawsze są jacyś pomocnicy bądź skrzydłowi
Mają najwięcej do zaoferowania , największy repertuar umiejętności i największy wpływ na wyniki drużyny

1

@PenaldinhoGaucho twoja decyzja
Ja jestem zdania że w życiu nie ma sensu czegokolwiek sobie odmawiać
Jak masz na coś ochotę to rób to i tyle
Ty wybrałeś w ten sposób i jesteś zadowolony inni wybiorą inaczej i też będzie git
A tak ogólnie to szanuje ja nie byłbym w stanie żyć w ten sposób :D

1

@amanter XD
On po prostu strzela tylko ładne bramki
To była za łatwa sytuacja ;D

3

@Colin94 no to tym bardziej nie ma co sie zastanawiać :D
on sobie kupiła swoja konsolę to ty będziesz miał swoją ;p

1

@Zoker w którymś sezonie był potencjał żeby Messi sam ten swój rekord przebił
Niestety kontuzja przeszkodziła ://

0

@doc Everton to wspanialy klub myślę że Barcy będzie moim ulubionym
Szczególnie jak jeszcze wezmą umtitiego

1

@Colin94 tu nie ma co przekonywać
Postaw ja przed faktem
Po prostu jedz kupić i potem zobaczy ,, niespodziankę " Xd

1

@Zoker dzięki :D
Właśnie miałem się pytać czy ktoś mógłby mi streścić wczorajszy meczyk ;)
Fajnie ze demb coś tam działa ;D

1

@Kgorecki2500 to niezły HiT
To ma być zamiast wosu czy jak?

0

@Mareeek2050 jak to sama prawda :) Nie ma co się śmiać xd

1

@KrystianR młodych tez mamy dużo
Brakuje nam zawodnikoe którzy są u szczytu swoich możliwości 24-29 lat
Natomiast jeśli chodzi o azpiego to byłby przydatny transfer

1

@fajniag musisz obserwować swoją wagę
Możliwe że będziesz musiał jeść znacznie więcej żeby przytyć
I możliwe że nie dasz rady nabić tego normalnym zdrowym jedzeniem.
Istnieje prawdopodobienstwo że musialbys trochę ograniczyć aktywność fizyczna.
Dodaj sobie różne wariacje uginan wyciskan
Pompek i desek też masz wiele rodzajów
Poczytaj sb na spokojnie w necie
Jeśli chodzi o ilość serii itd też sb sam sprawdź na swoim ciele ile będzie wg cb optymalnie.
Jeśli nic wcześniej nie cwiczyles to nawet przyslowiowo mówiąc,,waląc konia '' będziesz progresowal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?