10

@MesQueUnClub96 srac na te ich poszanowania i pseudo poprawnosc
Niedługo jak komuś założysz dziurę to dostaniesz żółta kartkę za niesportowe zachowanie xdd

2

@Lionel_Messi10 liga angielska Leeds czyli drużyna w dolnej części tabeli
A ajax czołową drużyna ligi holenderskiej która jest polkę niżej od angielskiej
Dodatkowo niszczącą totalnie swoich przeciwników
Moim zdaniem statystyki anthonego nie są aż tak dobre patrząc na drużynę i ich ofensywny styl gry ( ajax jest w topce jeśli chodzi o bramki w tym sezonie)
Liczby Raphinii bardziej przekładają się na wyniki drużyny
Co nie zmienia faktu że fajnie by było mieć któregoś z nich xd

2

@Lionel_Messi10 Raphinia jest lepszy
Zdecydowanie bym go u nas widział
Totalny szef
(Choć najlepiej obu ;p
Jednak mam trochę mieszane uczucia do tych wonderkidow z holenderskiej ligi xd
Mało kto dojeżdża poziomem)

0

@Elro1987 wartość a wycena klubu to dwie różne rzeczy xd
Natomiast jeśli Leeds chcialoby za niego tylko 30 mln to byłaby to niesamowita okazja

0

@Herato szkoda żeby nie pojechał :/
Tak samo szkoda zeby nie było mistrzów Europy
Kto by nie odpadl to MŚ stracą :/

1

@Cvzx dokładnie tak

0

@Kgorecki2500 właśnie super że brazylijczyk
Dla nich się oglada ten sport
Zrobi show
A o to chodzi w sporcie ;p

0

@Gaucho ja też wierzyłem że uda mu się idealnie zalepic dziurę po neyu
Jedyny nasz transfer za ponad 100 mln którym się jaralem i byłem pewien że wypali
Wyszło jak wyszło xd

0

@Rewolucja123 taktyczny

1

@Sulimo smacznego ;)

0

@Encore w utd wszystko przechodzi przez Bruno
Natomiast w City jest kilku rozgrywających więc ciężko srubowac jakieś wspaniałe liczby
Plus belg dosyć często ma problemy ze zdrowiem

1

@koziar biedne to auto :D

0

@arkasath nie no to chyba ostatnia osoba z naszej kadry która mogłaby grać na tej pozycji ;D

1

@ranger3120 piękna sprawa :D

5

@jeyx77x ney już był topem :D

0

@DonAndrzejos no i fajnie

1

@JimMorrisonFCB może brzuszki to nie jest zło ale
Łatwo sb zrobić krzywdę

0

@FCB24 nie licząc luuka oczywiście ;p

0

@Bartek22 akurat vini top
To jedna z niewielu rzeczy w których mają rację xd

2

@msmsms lekkoatletyka ale też nie wszystkie dyscypliny xd

6

@Nieznajomy na spokojnie chlopak ma jeszcze czas zeby pokazać na co go stać ;)
zobaczymy jak sie rozwinie nie ma co wyciągać pochopnych wnioskow

1

@BorzyKrzys piękne brameczki ;)

0

@Worny zawsze coś ;)
Wiesz coś więcej o nich? :D

0

Ogląda ktoś Napoli?
Co takiego zrobił Drągowski?

1

@Pawel13sz no i namowiles
Czas zacząć znowu obstawiać :D

2

@Pawel13sz ramos albo thiago silva

3

@Hubsao gdyby nie to pływanie to można by było sprobować :D

0

Powodzenia ;)
Szkoda że nie dostał więcej szans
Niestety Koeman tu odwalił :/

0

1

@Janas11224 powodzenia ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?