kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@MesQueUnClub96 srac na te ich poszanowania i pseudo poprawnosc
Niedługo jak komuś założysz dziurę to dostaniesz żółta kartkę za niesportowe zachowanie xdd
2
@Lionel_Messi10 liga angielska Leeds czyli drużyna w dolnej części tabeli
A ajax czołową drużyna ligi holenderskiej która jest polkę niżej od angielskiej
Dodatkowo niszczącą totalnie swoich przeciwników
Moim zdaniem statystyki anthonego nie są aż tak dobre patrząc na drużynę i ich ofensywny styl gry ( ajax jest w topce jeśli chodzi o bramki w tym sezonie)
Liczby Raphinii bardziej przekładają się na wyniki drużyny
Co nie zmienia faktu że fajnie by było mieć któregoś z nich xd
2
@Lionel_Messi10 Raphinia jest lepszy
Zdecydowanie bym go u nas widział
Totalny szef
(Choć najlepiej obu ;p
Jednak mam trochę mieszane uczucia do tych wonderkidow z holenderskiej ligi xd
Mało kto dojeżdża poziomem)
0
@Elro1987 wartość a wycena klubu to dwie różne rzeczy xd
Natomiast jeśli Leeds chcialoby za niego tylko 30 mln to byłaby to niesamowita okazja
0
@Herato szkoda żeby nie pojechał :/
Tak samo szkoda zeby nie było mistrzów Europy
Kto by nie odpadl to MŚ stracą :/
1
@Cvzx dokładnie tak
0
@Kgorecki2500 właśnie super że brazylijczyk
Dla nich się oglada ten sport
Zrobi show
A o to chodzi w sporcie ;p
0
@Gaucho ja też wierzyłem że uda mu się idealnie zalepic dziurę po neyu
Jedyny nasz transfer za ponad 100 mln którym się jaralem i byłem pewien że wypali
Wyszło jak wyszło xd
0
@Rewolucja123 taktyczny
1
@Sulimo smacznego ;)
0
@Encore w utd wszystko przechodzi przez Bruno
Natomiast w City jest kilku rozgrywających więc ciężko srubowac jakieś wspaniałe liczby
Plus belg dosyć często ma problemy ze zdrowiem
1
@koziar biedne to auto :D
0
@arkasath nie no to chyba ostatnia osoba z naszej kadry która mogłaby grać na tej pozycji ;D
1
@ranger3120 piękna sprawa :D
5
@jeyx77x ney już był topem :D
0
@DonAndrzejos no i fajnie
1
@JimMorrisonFCB może brzuszki to nie jest zło ale
Łatwo sb zrobić krzywdę
0
@FCB24 nie licząc luuka oczywiście ;p
0
@Bartek22 akurat vini top
To jedna z niewielu rzeczy w których mają rację xd
2
@msmsms lekkoatletyka ale też nie wszystkie dyscypliny xd
6
@Nieznajomy na spokojnie chlopak ma jeszcze czas zeby pokazać na co go stać ;)
zobaczymy jak sie rozwinie nie ma co wyciągać pochopnych wnioskow
1
@BorzyKrzys piękne brameczki ;)
0
@Worny zawsze coś ;)
Wiesz coś więcej o nich? :D
0
Ogląda ktoś Napoli?
Co takiego zrobił Drągowski?
1
@Pawel13sz no i namowiles
Czas zacząć znowu obstawiać :D
2
@Pawel13sz ramos albo thiago silva
3
@Hubsao gdyby nie to pływanie to można by było sprobować :D
0
Powodzenia ;)
Szkoda że nie dostał więcej szans
Niestety Koeman tu odwalił :/
0
@tomek8756 @ElTomas xD
1
@Janas11224 powodzenia ;)