kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 5 top
choc 9 tez daje rade ;p
0
@Minotaur serię a
Premier
Bundes/ligue1
La liga
0
@Minotaur po alvesu był zdecydowanie najlepszym po swoich czasów
0
@MesQueUnClub96 de Bruyne > Müller
0
@Rust_Cohle normalnie wrzucają ci do torby i możesz jeść ;)
0
@ProMILs u nas zajęcia są prowadzone do ostatniego żywego studenta
Wytrwaja najsilniejsi ;p
0
Kozłowski oficjalnie w Brighton
0
@MesQueUnClub08 jakiś bon do drogerii może
Sama sb wybierze co jej się podoba ;D
1
@PatrychoO jesli ma takie ambicje i zdrowie pozwoli to czemu nie ;)
0
@Peciak de jong przypadkiem juz nie grał kilka razy na pozycji busiego
i to ze srednim skutkiem ?
0
@Transu96 szkoda ,ze nie chcial do nas :/
1
@Nerazzurro pochwal sie pozniej co trafiłeś ;)
1
@Khajio szkoda
bo juz troche materiału się zebrało można by cos podziałać ;p
0
@Kuczek w gierki nie grałem xd
A wiesz czy wyjdzie anime w tym roku?
1
@Pawel13szw duecie z Matim nie byłoby mocnych :D
0
@Kitek1640 musisz sprawdzić na stronce uczelni
0
@Sysia11 pomarzyc można ;p
1
@Esio jeszcze w fifie denerwują
0
@Sysia11 nie no niech po prostu odejdzie szkoda płacić tyle siana za miejsce na trybunach xd
0
@VanBest może jakieś fajne słuchawki bezprzewodowe ,
Jakieś customizowane buty, możecie też na przykład porobić swoje zdjęcia ( mg być z nim) i wsadzić w antyrame
Wyjdzie fajna pamiątka, będzie miał co wspominać
3
@trolownik to już tylko i wyłącznie twoja decyzja :d
0
@DaPidejpi on ponoć jeszcze robi za skauta xd
Ogląda mecze drużyn z innych lig i szuka zawodników dla Celty ( szczególnie interesują go te drużyny skandynawskie)
Człowiek orkiestra
1
@CrazyHorseLakota na luzie
1
@Janiama 3-0
A co tam trzeba wejść mocno w nowy rok :D
2
@Pawel13sz też tak myślę :D
1
@Worny można a nawet trzeba ;)
Topka :D
1
@szkutnik91 każdemu się zdarza
Poza tym nie zmienia to faktu że w tym sezonie jest niesamowity
1
@Don Lucas mega lubię Austryjaków
Mieli fajna paczke , i ogólnie wydawali się być takimi pozytywnymi swirami :D
0
@Momals11 gryzek 6,5/7
Demb 2/10
Cou 1,5/10
0
@bixmix taktyczny komentarz