kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Emhyr bomba na banie kończymy balet
0
@EsteBlanco jak najbardziej można gra tam wielu ciekawych zawodników ;)
0
@bixmix obaj dają radę mimo wszystko ;)
1
@PodkarpackiKibic bywa i tak
ja juz nie pamiętam kiedy ostatni raz grałem xd
bedzie trzeba wrócic :D
1
@Sau_Ron był lepszy od ramosa ?
1
@PodkarpackiKibic niech moc będzie z tobą;)
1
@HighestInTheRoom on przypadkiem nie jes wypozyczony do sportingu z city ?
0
@vanilla_hajs no to zaczynamy xD
0
@Rust_Cohle 0,4 pkt do 3 miejsca ;)
1
@Witekk10 grałem chwile :D
mielismy dwójke wybitnych kibiców xD
Ziomeczek przychodził z flacha i zasypiał na ławeczce budził sie co jakies 20 minut i krzyczal nazwe naszej drużyny po czym babka zaczyna go zawsze wyzywać ( tego nie będe wypisywał ale mocne teksty leciały XD)
0
@Kengo kto wie moze ten argentynczyk co go kupili będzie strzałem w 10
i w nastpenym sezonie ciy bedzie mieć również kozaka w ataku ;p
0
@Essos chyba rocket
Albo ahito no ahito to był luzak :D
70
@IAmLegend rok temu w drugi dzień świat ogarnialem pijanego gościa który powiedział że dziś po 18 latach dowiedział się xe wychowywał nie swoją córkę
Niesamowite jaka k***** trzeba być żeby ukrywać to tyle czasu i powiedziec to jeszcze w święta
0
@Kidd Rosja musi zainwestować w lepszych chemików skoro tak łatwo ich wykrywają xD
0
@Janas11224 widać że jest graczem xD
0
@Mixtape może ale to kwestia kalorii
1
@HighestInTheRoom malik top
Szczególnie przy alko :D
1
@PodkarpackiKibic stachu top
12
@Compadre busi oczywiscie
nawet teraz od kilku lat jest naszym najlepszym pomocnikiem a ludzie co mecz sie go pozbywaja xdd
1
@OsamaDembele juz jest
wtedy by tylko potwierdził swoją dominacje
0
@paweldunajecfcb luksusowy towar
0
@takisobiektos może Muriel da rade ;p
2
@gumaz jedna przegrana xd
Ale było ich 4 xD
4
Mam nadzieję że Betis zgarnie ten Puchar króla
Piękna drużyna :D
1
@Nieznajomy on nabierał szlifow w Ekstraklasie
Musiał wypalić
1
@gumaz jeszcze lepiej
0
@Hubsao moim zdaniem u mou najbardziej podbija ocenę ta wygrana liga mistrzów z Porto
To dopiero niesamowite osiągnięcie
1
Od najgorszego
Barella
Evra
Bernardo
Yaya
Eto
Kdb
Silva
Ney
Suárez / lewy
1
@Sau_Ron prime czy całokształt?
0
@draxidox klasa
Miłego grania :D