5

@Emhyr bomba na banie kończymy balet

0

@EsteBlanco jak najbardziej można gra tam wielu ciekawych zawodników ;)

0

@bixmix obaj dają radę mimo wszystko ;)

1

@PodkarpackiKibic bywa i tak
ja juz nie pamiętam kiedy ostatni raz grałem xd
bedzie trzeba wrócic :D

1

@Sau_Ron był lepszy od ramosa ?

1

@PodkarpackiKibic niech moc będzie z tobą;)

1

@HighestInTheRoom on przypadkiem nie jes wypozyczony do sportingu z city ?

0

@vanilla_hajs no to zaczynamy xD

0

@Rust_Cohle 0,4 pkt do 3 miejsca ;)

1

@Witekk10 grałem chwile :D
mielismy dwójke wybitnych kibiców xD
Ziomeczek przychodził z flacha i zasypiał na ławeczce budził sie co jakies 20 minut i krzyczal nazwe naszej drużyny po czym babka zaczyna go zawsze wyzywać ( tego nie będe wypisywał ale mocne teksty leciały XD)

0

@Kengo kto wie moze ten argentynczyk co go kupili będzie strzałem w 10
i w nastpenym sezonie ciy bedzie mieć również kozaka w ataku ;p

0

@Essos chyba rocket
Albo ahito no ahito to był luzak :D

70

@IAmLegend rok temu w drugi dzień świat ogarnialem pijanego gościa który powiedział że dziś po 18 latach dowiedział się xe wychowywał nie swoją córkę
Niesamowite jaka k***** trzeba być żeby ukrywać to tyle czasu i powiedziec to jeszcze w święta

0

@Kidd Rosja musi zainwestować w lepszych chemików skoro tak łatwo ich wykrywają xD

0

@Janas11224 widać że jest graczem xD

0

@Mixtape może ale to kwestia kalorii

1

@HighestInTheRoom malik top
Szczególnie przy alko :D

1

@PodkarpackiKibic stachu top

12

@Compadre busi oczywiscie
nawet teraz od kilku lat jest naszym najlepszym pomocnikiem a ludzie co mecz sie go pozbywaja xdd

1

@OsamaDembele juz jest
wtedy by tylko potwierdził swoją dominacje

0

@paweldunajecfcb luksusowy towar

0

@takisobiektos może Muriel da rade ;p

2

@gumaz jedna przegrana xd
Ale było ich 4 xD

4

Mam nadzieję że Betis zgarnie ten Puchar króla
Piękna drużyna :D

1

@Nieznajomy on nabierał szlifow w Ekstraklasie
Musiał wypalić

1

@gumaz jeszcze lepiej

0

@Hubsao moim zdaniem u mou najbardziej podbija ocenę ta wygrana liga mistrzów z Porto
To dopiero niesamowite osiągnięcie

1

Od najgorszego
Barella
Evra
Bernardo
Yaya
Eto
Kdb
Silva
Ney
Suárez / lewy

1

@Sau_Ron prime czy całokształt?

0

@draxidox klasa
Miłego grania :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?