kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Do wszystkich którzy piszą o cenie, postaram się przybliżyć jak mogły wyglądać negocjacje. Betis wiedział że jest jedynym chętnym klubem, jedynym który zaakceptuje Tello. Barcelona wiedziała że jak nie weźmie kasy to za rok nie weźmie nic i jeszcze będzie miała kłopot z szukaniem wypożyczenia. Jak więc wyglądały negocjacje?
Chcemy 12 mln.
Damy wam 4.
Nie, chcemy 12.
To sie pier.......cie.
No dobra, chcemy 10.
Pier...cie sie, damy 4.
To dajcie chociaz 8.
Pierd....cie się.
I tak to zapewne wyglądało. Betis miał w ręku wszytskie atuty i mógł dyktować warunki. A my Tello powinniśmy sprzedać 4 lata temu a nie teraz.
0
No zaraz, przecież karę dostaliśmy od FIFY a nie od Hiszpanii. To o czym mówisz to to o czym ja mówię w drugim akapicie :)
0
Ja zapytam po raz kolejny: co na to wszystko FIFA? Jak to jest możliwe że Manchester może kupić 16-latka? Czy ja coś źle myślę? Może ktoś mnie poprawi. My i Madryt dostaliśmy kary za transfery nieletnich, jakim cudem angielskie kluby mogą to robić legalnie?
A poza tym Hiszpania musi natychmiast zmienić prawo w sprawie kontraktów młodych zawodników. Jeżeli ktoś proponuje 16-latkowi milion Euro za sezon to wcale się nie dziwie że idzie za kasą.
8
Rakitic to najdroższy możliwy dla nas piłkarz do sprzedania. I od niego wraz z Turanem powinniśmy zacząć sprzedawanie. Jeżeli ma zostać, to albo nie samierzamy kupić pomocnika, slbo zamierzamy sprzedać Gomesa, albo mamy dużo więcej kasy niż się mówi, albo już kompletnie nic nie rozumiem.
6
Ja się zastanawiam jak można chcieć kupić w tym momencie Bale'a. Chodzące nieszczęście za ponad 100 mln. Nawet jakby nie miał problemów z kontuzjami to by nie był wart tych pieniędzy.
0
Dlatego właśnie wychowanków należy sprzedawać szybciej, zapewniając sobie prawo pierwokupu, albo na nich stawiać. Jak tylko zaczyna się o nich robić głośno i są chętni - sprzedać za dobrą kasę. Tak jak Real zrobił z Jese. Mam nadzieję że wreszcie oduczymy się tych bezsensownych wypożyczeń. Jeżeli kogoś wypożyczamy, to musimy być pewni że mamy zamiar włączyć go do składu. Inaczej to nie ma sensu.
2
A Trofeo Bernabeu? ;)
2
Perez chyba musiał komuś nieźle podpaść bo wreszcie się wzięli za to towarzystwo wzajemnej adoracji.
A co do sześciu pucharów - niech zdobędą najpierw tryplet, później będą myśleć o sześciu.
0
Tak o ten właśnie. Nigdy nie opierałem się na rankingach ale o czymś on świadczy. Zresztą umniejszanie wartości Brazylii tylko po to by umniejszyć wartości piłkarza tam grającego jest lekko mówiąc karkołomne i świadczy o złej woli. Koleś przychodzi za darmo w zimie, coście się go tak czepili? Pokaże się trochę i możemy go za pół roku sprzedać choćby za kilka milionów.
0
Brazylia prowadzi w rankingu FIFA jakby coś.
0
Jak można porównywać tego gościa do Douglasa? Może to nie jest jakaś gwiazda, ale rozegrał już kilkanaście meczów w reprezentacji. Do tego przychodzi za darmo. W obecnych czasach ściągnięcie za darmo reprezentanta Brazylii (może nie podstawowego ale jednak) nie jest takie złe. Oczywiście wolałbym oddać jego minuty np Dla Aleny, ale nie porównujmy go do Douglasa, trochę powagi.
Ostatnio strzelił gola Argentynie w eliminacjach. Czy Douglasowi się to przytrafiło?
0
Ciekawe czy to prawda że Veratti tak się zawziął na ten transfer. Jeżeli tak, to w końcu PSG musi ustąpić.
8
Dlaczego robol ma być tańszy niż kreatywny? Jest równie potrzebny. Czy za Makelele za czasów jego świetności w Realu nie dałbyś dużej kasy? Bo ja bym dał.
1
Czyli wolisz za 2 lata za 150 mln albo i więcej?
1
Można powiedzieć wiele złych rzeczy o Fernandezie, ale widać że w tym okienku działa naprawdę dobrze. Powoli, spokojnie, widać że ma plan i go realizuje. Wybrał piłkarzy którzy chcą grać dla Barcy i się nie podpala. Jedtem pewny że w lipcu będziemy bardzo pozytywnie zaskoczeni.
0
Ronaldo nieopatrznie pokazuje jak działa madryckie środowisko - jest oburzony że ktoś ma czelnoś się go czepić i że sprawie jeszcze nie ukręconi łba.
0
Wedlug mnie jest dwie opcje odejścia Ronaldo: albo całkowicie stracił rozum, albo jest na 100% przekonany o swojej niewinności. Tak jak już pisałem - jak odejdzie to straci poparcie madryckiej szajki i jak ma cokolwiek za uszami to będzie miał kłopoty. A nie wierzę żeby nie miał.
0
Przypominam że Messi za przekręcenie 4 mln dostał praktycznie maksymalny wyrok, za który nie idzie się siedzieć. Ronaldo przekręcił 4 razy więcej. Odchodząc z Realu straci wsparcie tej całej mafii wspierającej królewski klub, czyli od banków, sędziów i prokuratorów zaczynając, na władach kończąc. Bez tego wsparcia pójdzie siedzieć, a taki produkt nie będzie zbyt wiele wart.
0
Mnie najbardziej zastanawia kto o zdrowych zmysłach wyłoży dużą kasę za Ronaldo. Jeżeli to wszystko prawda, to odejdzie i tak. 200 mln za 32 latka z potencjalnym więzieniem na karku? Przecież to niedorzeczne. Jak Real zrobi taki interes życia to chyba czas przestać kibicować...
0
W październiku jest w Katalonii referendum, a Ronaldo chce uciekać z Hiszpanii. Może Go kupimy? :)
0
No ale zaraz, co na to FIFA? Przecież prawo UK nie jest nadrzędne. My i kluby madryckie dostajemy bany za transfery niepełnoletnich a angielskie kluby mogą to robić bezkarnie? Ktoś mi to może wyjaśnić? Bo nie rozumiem.
2
Jeżeli klub nie ma zamiaru kupować środkowego obrońcy, to jego przyszłość jest chyba jasna. Bo nie sądzę żebyśmy mieli stawiać na Vermalena.
5
W czasach przed Enrique graliśmy całe mecze. Nie tak jak ostatnio od 60 minuty albo od stanu 0:2. Siadaliśmy na przeciwnika i często po pierwszej połowie było po meczu. Wtedy można sobie młodych wpuszczać. Mam nadzieję że Valverde wróci do intensywności przez cały mecz.
0
Po to, że nasze pokolenie wychowanków którzy tak zdominowali ostatnio piłkę nożną zdarza się bardzo rzadko, może nawet już nigdy się nie zdarzy.
3
Manchester właśnie kupuje rezerwowego napastnika z Realu za 75 mln a Ty mówisz że Juventus kupi najlepszego pomocnika świata za 70? Ja rozumiem że często chcą nas zrobić w ciula, ale nie popadajmy w paranoję. PSG nie będzie nam chciało sprzedać Verattiego za 100 mln a sprzeda Go za 70 do Juve? Przecież to absurd.
0
A Ty myślisz że Bayern sprzeda Thiago za ile? 40 mln?
0
Planem na zastąpienie Xaviego był Cesc. Tylko że przyszedł conajmniej o rok za wcześnie a później Mou namieszał mu w głowie.
0
Przy takim wzroście i wadze obrońcy mogą go nawet nie zauważyć :)
1
Myślę że wbrew pozorom kasa nie jest dla piłkarzy najważniejsza. Jakbym miał wybór zarabiać 10 mln w Barcelonie albo 12 w PSG to bym się nie zastanawiał.
2
"Kilka klubów świata na topie" - dopiero teraz zauważyłem :) miało być "na świecie jest kilka klubów z absolutnego topu"