0

valdes jest zbyt niepewny w grze nogami zeby grac w lidze angielskiej i manchester na pewno o tym dobrze wie

maja kupe kasy mogliby casillasa wyciagnac :P

0

ja mysle ze kaka porozmawial sobie z owenem - w realu jego talent wystrzelil...

szkoda ze poszla taka duza kasa, rynek powoli zaczal sie uspokajac jak nie bylo pereza przez te pare lat a teraz znowu wracamy...

0

"Ty i reszta krytyków Eto'o nauczcie się jak Amen w Pacierzu datę 27 maj 2009 i 10 minuta meczu z tego dnia który miał miejsce w Rzymie.To jest argument który obala wszystko co złego sądzicie o Eto'o!"

i to jest wlasnie zle podejscie... nie patrzymy na to co bylo liczy sie to co jest i bedzie bo idac tym tokiem myslenia nie powinnismy sprzedawac belettiego larssona czy ronaldinho

nie mam nic do eto jako do pilkarza bo to jeden z najlepszych napastnikow na swiecie ale jak juz mowilem: kto stoi w miejscu ten sie cofa, trzeba cos czasem zmieniac. a kogo zmienic w ataku? za henryego kasy nie bedzie (poza pieknem i magia o kasie trzeba zawsze myslec) a messiego przeciez nie sprzedadza wiec kto zostaje?

i tak samo jak poprzednik moge powiedziec: nie wiem dlaczego ale jakos za eto nie przepadam (nie mowie ze nie lubie :))

0

powiem tak... eto w pod koniec sezonu gral zalosnie a skutecznosc mial na poziomie chinyamy... fakt, ze w finale zrobil piekna akcje ktora ustawila mecz

moim zdaniem przy tak genialnej grze barcy w tym sezonie strzelenie 29 bramek nie bylo jakims wybitnym wyczynem... w formie z seonu 05/06 eto dobijalby zapewne do 40 bramek bo wczeniej nie tylko dokladal noge ale sam potrafil sobie bramki wypracowac

poza tym kto stoi w miejscu ten sie cofa, nie mozna grac ciagle tym samym skladem, dlatego mysle ze eto trzeba bardzo ladnie podziekowac za lata wspolpracy i wszystkie jego bramki i rozstac sie w przyjazni, oczywiscie jezeli przyjdzie oferta na poziomie 40-45 mln euro

a tak poza tematem wszyscy mowia o transferze ribery... moim zdaniem barca powinna zapytac manchester o robinho - gosc z potencjalem na poziomie messiego, w realu niedoceniany a w manch nie ma z kim pograc

0

z tego co pamietam za mecz z chelsea valdes dostal "7" wiec tu "6" jest dla mnie dziwne bo przeciez mial wiecej pracy

dla abidala troszke nisko, 4 rzadko sie widuje a w meczu wygranym 6-2 to juz wogole...

messi akurat mnie osobiscie nie zachwycil, juz bardziej henry wiec jezeli dac komus "10" to wlasnie jemu, a jezeli on ma "9" to messi "8"

iniesta na pewno na "10" nie zasluzyl, zagral swietnie ale ustapil pola xaviemu wiec ocena jak najbardziej trafna

alves - moze nie zagral w ofensywie tak jak do tego przyzwyczail ale widac ze pep troche go na ten mecz cofnal... dlatego pewnie ta nizsza ocena, biorac pod uwage jednak gre obronna na pewno zasluzyl na wiecej

0

tak kupmy jeszcze 2 obroncow, bedziemy mieli 8 srodkowych, wtedy kontuzje i kartki nam niestraszne

milito w sezonie przed kontuzja byl naszym najlepszym obronca, z tym chyba sie zgodzicie

sprzedanie go w tym momencie (oddanie za darmo) byloby ze strony barcy chamstwem bo kto go wezmie? jakis wiekszy klub? na pewno nie - pojdzie do slabego klubu i tam juz pewnie zostanie

trzeba mu dac czas, jak odzyska forme fizyczna to wroci, pewnych rzeczy sie nie zapomina

a co do realu... przewidzieli 5 lat temu ze milito zerwie wiezadla... no nie rozsmieszajcie mnie... to jest bardziej kontuzja mechaniczna taka jak skrecenie kostki czy zlamanie nogi, mozna to porownac do sytuacji takiej, ze real nie kupil 5 lat temu edu bo jest kontuzjogenny

a ten sam real zakupil za grube miliony Arjena "kontuzja" Robbena czy Jonathana "wrak czlowieka" Woodgata i nie wylapal wady serca de la Reda

p.s. ponawiam pytanie - kto mnie przygarnie na GD we Wroclawiu? :)

0

Hlebowi potrzeba kilku meczow "od poczatku" zeby nabral troche pewnosci i pokazal naprawde na co go stac

moim skromnym zdaniem barca popelni blad pozbywajac sie go po sezonie, musi poprostu wiecej grac

0

ehh rivaldo

najlepsza lewa noga jaka mialem okazje ogladac...

jego zejscia z prawego skrzydla i plasowane strzaly byly smiercionosne

i tak samo jak ronaldo i ronaldinho wszystko co mial najlepsze zostawil w barcelonie

0

akurat messi nie dostaje zbyt wiele kartek wiec mowienie ze to dla niego jest bez sensu

dobra decyzja, podniesie to poziom finalu

mi sie podobala kartka dla marqueza - ewidentnie czekal z wznowieniem gry az kartke dostanie ale to dobrze, wyczysci sie a w monachium i bez niego dadza rade

0

a ja caly czas jestem przekonany ze "upadek" ronaldinho spowodowal jego (tfu!) brat-manager ktory chcial sie jak najwiecej nachapac...

pozostaje sie cieszyc ze to co mial najlepsze zostawil (podobnie jak swego czasu ronaldo) w barcelonie

0

Henry 14 oczywiscie zgadzam sie z toba

chodzi mi o to ze nie ma w tym momencie druzyny z lepsza kadra niz barcelona (manchester jest bardzo blisko ale uwazam ze ogolnie na papierze sa slabsi)

0

Henry 14

"Wiele drużyn ma nawet lepszych piłkarzy i co?" np jaka druzyna? bo jakos nie moge skojarzyc

faktem jest ze jedyna pozycja ktora moze byc wzmocniona w barcelonie to lewa obrona, poza tym wszedzie sa najlepsi na swiecie

a trofea? OBOWIAZKIEM pepa jest zdobycie 2 pucharow w hiszpanii, bo LM przy obecnym poziomie jest niesamowicie trudna do wygrania i potrzeba do tego poprostu troche szczescia

przy meczu np. z manchesterem czy liverpoolem absolutnie kazdy wynik jest mozliwy i trener nie ma wiele do gadania, moze zadecydowac dyspozycja dnia, 3 cm przy strzale czy glupi blad sedziego

0

dla mnie slowo "sprzedala" jest nie na miejscu bo nie sprzedala a dostala obowiazkowe odszkodowanie, podobna sytuacja miala miejsce z figo w ktorego sytuacji nic sie nie dalo zrobic

a co do "sygnalow" - ciezko kazdemu 15,16-latkowi dac jasna deklaracje ze kiedys zagra w podstawowym skladzie bo w barcelonie takich zdolnych i obiecujacych jest na peczki a ze wengerowi udalo sie trafic na tego najlepszego to jego szczescie

z pique np juz nie bylo tak rozowo bo w manchesterze kariery zupelnie nie zrobil

0

*priorytetem :)

0

moim zdaniem przesuwanie iniesty w miejsce henrego jest bezsensowne

po to meczyl sie na skrzydle przez tyle czasu zeby teraz, jak juz w koncu sie nauczyl tam grac go wyrzucac? bez sensu...

iniesta jest zbyt nieskuteczny zeby grac w ataku i tyle w temacie

a co do cesca - proprytetem jest lewy obronca i skrzydlowy, na pewno beda duze transfery i nie wiadomo czy na cesca starczy

a jezeli utrzymamy obecny stan posiadania pomocnikow to i bez niego sie obejdzie

0

Messi niestety zaczyna przesadzac... przy golu henrego powinien strzelac wczesniej, przy swojej drugiej bramce tez. Ale tu mu sie udalo, wiele jednak bylo takich sytuacji w ktorych sie nie udalo

czym roznil sie ronnie od messiego? tym ze ten pierwszy potrafil wybrac najlepszy mozliwy moment do strzalu/podania a messi jeszcze czasem tego nie umie

ale mam nadzieje ze sie nauczy :)

0

po poczatkowych problemach znalazl sobie miejsce i teraz gra naprawde dobrze

ale i tak twierdze ze zaplacilismy za niego za duzo :)

0

Barca8998 10/10 :)

0

:)

to przegladnij nasz terminarz

ostatnie 7 kolejek to to samo co real tylko ze my konczymy deportivo A ktore pewnie bedzie walczyc o puchar UEFA a poza tym "wplata sie" tam jeszcze LM ktora real juz po liverpoolu bedzie mial z glowy...

0

Tevez to dla mnie jeden z najwiekszych talentow jakie graja, przy pelni formy moze byc najlepszym napastnikiem swiata

francuz jest swietny tylko ze to jest wybitnie prawy skrzydlowy a tu rzadzi messi, jak juz to w przyszlosci mozna kogos szukac na lewa strone (aguero np)

0

Jimmy Floyd to byl gosc

jeden z bardziej niedocenianych zawodnikow naszych czasow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?