kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie czytalem innych komentarzy moze ktos tak pisal, a twoja zlosc skupila sie na mnie :)
fakt ze karny strzelony byl zle jest oczywisty i nic mnie nie przekona ze tak nie bylo
fakt ze ronnie strzelal karne pewniej (zawsze z calej sily w okno) tez jest oczywisty
leo robi to inaczej i juz, przewaznie strzela ale czasem nie i nie mam o to najmniejszych pretensji
0
Bingoo,
co to mialo znaczyc?
uznaje messiego za boga pilkarskiego swiata i fakt ze spapral tego karnego tego nie zmieni, czasem sie zdarza
a to ze messi nie wykonuje karnych tak dobrze jak np ronaldinho czy rivaldo wiedzialem od zawsze
0
Ja bym wlasnie winil Messiego
karny byl zle strzelony, nie przy slupku, na zlej wysokosci, bramkarz poszedl przed strzalem i zgadl
jak Ronnie strzelal karnego, to jak trafil w bramke to bamkarz mogl tylko pierdnac ewentualnie
a co do wypowiedzi FC1899Barca to pozwole sie nie zgodzic, rotacja to bardzo dobra rzecz
nie mozna powiedziec ze barca zagrala slabo - zagrali tak samo jak zawsze, mieli wielka przewage i to ze mecz nie skonczyl sie gladkim 4-0 sevilla zawdziecza tylko genialnej dyspozycji bramkarza i wielkiemu szczesciu
0
ma duzy, dlatego mowie ze dobrze ze jest pierwokup :)
0
troche malo te 5 mln... dobrze ze jest pierwokup jezeli jego talent by nagle eksplodowal
0
a tak ogolnie to widze po wypowiedziach ze niektorym mala sodoweczka uderzyla... "tak im sie spieszy do porazki" "jutro pykna osasune" to tylko 2 wypowiedzi z gory listy...
troche pokory panowie (i panie)
0
powiem tak...
na pewno barcelona nie striwerdzila ze nie przyjedzie na mecz i tak o nie przelozyla sobie meczu, musialo sie to dziac w porozumieniu z federacja, sa przeciez jakies procedury w takich przypadkach
jezeli barca zwrocila sie oficjalnie do RFEF o przelozenie meczu, a oni sie na to zgodzili to chyba powinni dzialac w porozumieniu z osasuna prawda? chyba nie jest tak ze barca sobie dzwoni do RFEF i mowi przelozmy mecz a ci sie godza nawet nie pytajac o nic ossasuny
jezeli federacja oficjalnie mowi o odwolaniu meczu i nie przyznaniu walkowera to wszystko jest jak najbardziej w porzadku moim zdaniem
0
ale pewnosc siebie przez wszystkich przemawia
nie zapominajcie ze nie mamy zapewnionych tych 3 punktow, trzeba je sobie wygrac :)
0
szczeze. jak bym mial juz wybierac to wolalbym zeby odszedl keita (abstrachujac od jego obecnej formy ktora jest bardzo mizerna)
wydaje mi sie ze yaya jest na podobnym poziomie w ofensywie ale jest lepszy w defensywie i jest duzo lepszy technicznie
osobiscie tez nie rozumiem dlaczego pep tak sie uwzial na niego i stawial na sergio, ktory pod koniec sezonu zaczal juz wyczyniac glupoty
mam nadzieje ze nie odejdzie
0
nelson a widziales zachowanie i twarz ibry po zdobyciu bramki? i juz po zejsciu na lawke? widac bylo ogromna radosc i ulge
on nie zapomnial jak sie gra w pilke, mial jakis problem, jakas blokade ktora chyba powoli zaczyna odpuszczac
cale szczescie ze pep nie zdazyl zmienic go minute wczesniej bo wtedy byloby jeszcze gorzej
a teraz moim zdaniem bedzie juz tylko lepiej :)
0
jak chcesz przeprowadzac szybkie akcje skoro przeciwnik barcelony zawsze stoi w 11 na wlasnej polowie? nie wychodzi do ataku, nie odkrywa sie... a szybkie akcje sa, moim zdaniem barca to jeden z najlepiej kontrujacych zespolow na swiecie, tylko takich akcji jest malo bo poprostu nie ma do tego zbyt wiele okazji
a co do stylu jeszcze to mnie nie denerwuje zbyt duza ilosc podan w srodku boiska, jak mamy pilke to nie ma jej przeciwnik a barca nigdy nie grala tak zeby oddac inicjatywe
denerwujace jest to ze przesadnie probuja "wejsc" do bramki - czasami az prosi sie o strzal z dystansu (powiedzmy z 20 metra) a nie o kolejne podanie i roklepanie przeciwnika, oczywiscie jest to ladne ale czasami zaczyna robic sie denerwujace
0
raczej o 180 stopni...
0
na arszawina byl czas, nie udalo sie, to teraz jego wyciagniecie bedzie kosztowalo duzo duzo wiecej wiec to raczej bez sensu
0
z tego co widze to na zdjeciu trzyma sie za prawe udo :P
0
z tego co widzialem na tym filmiku na zadnym z prezentowanych meczow nie bylo wiecej niz 200 osob - to jest liga brazylijska? czy jakies rezerwy? na gremio chyba raczej wiecej kibicow przychodzi
druga sprawa - nie pokazal tu nic nadzwyczajnego, kilka wygranych glowek z goscmi 20 cm nizszymi, 1 podanie (takich to marquez albo pique robia po 10 w meczu), kilka prostych odbiorow
ogolnie mam wrazenie ze przeciwnicy reprezentuja klase naszej okregowki (zauwazcie ile razy przewracaja sie "o siebie"
ogolnie mowiac (nie odbierajac ewentualnego talentu Mario) - smierdzi mi ten film :)
0
co do sytuacji Welingtona nie obwinialbym sedziego bo mial prawo tego nie widziec, ale po to jest komisja zeby nie tylko cofac kary ale przede wszystkim je nakladac
niestety podobnie jak w przypadku UEFY to jest wszystko jedna mafia...
0
po raz kolejny sie powtorze ale moim zdaniem cale nieszczesnie ronniego to jego brat
chcial sie nachapac jak najwiecej i przez to zniszczyl jego kariere
lza sie w oku kreci jak ogladam coraz to nowe kompilacje...
0
jeszcze taka mala dygresja - czuje ze posrednio przez sprawe cesca i pique klub "zmarnowal" talent dos santosa za szybko wstawiajac go do skladu zeby przypadkiem ktos go nie podkupil, bodobnie jest z bojanem - moim zdaniem wszedl do skladu o rok za wczesnie, ale on jest jeszcze do odratowania
0
wkurza mnie to jego gadanie... czy on wymagal od trenerow zeby w wieku 16 lat wstawili go do pierwszego skladu? przeciez nawet messi byl starszy jak wchodzil.. skoro tak bardzo kocha barce powinien byl zostac albo teraz mocno naciskac na transfer a on tylko gada gada i gada jak mu tu bylo zle jak teskni i jak kocha
pilkarz dobry ale poprostu mnie wkurza
0
@hardee
dla mnie w barcie w chwili obecnej jest 1 typowy defensywny pomocnik i jest to busquets
zarowno toure jak i keita (mimo ze graja na tej pozycji) mocno angazuja sie w gre ofensywna, strzelaja bramki, sa dobrzy technicznie i zdecydowanie sa w stanie zastapic xaviego czy inieste - oczywiscie sa od nich slabsi ale moim zdaniem pomoc keita-yaya-mascherano (na przyklad) bylaby w stanie pociagnac gre barcy
0
o atak nie ma sie co martwic - bojan jest juz w stanie pociagnac druzyne; fakt, jest troche samolubny ale strzela i to jest wazne
obrona tez jest szeroka (nie zapominajmy o milito ktory w koncu wroci) wiec tu tez nie ma sie co martwic; a co do maxwella jeszcze to mysle ze szybko wygryzie ze skladu abidala i wcale nie bedzie "uzupelnieniem" skladu
pomoc - tu faktycznie moze byc problem... nie potrzebnie pozbyto sie gudjonsena ktory moim zdaniem (wbrew kilku wczesniejszym wypowiedziom) wnosil duzo wiecej w gre druzyny niz hleb, moze nie blyszczal ale swoje robil
a skoro juz odszedl to na jego miejsce nalezalo kogos sprowadzic - nie gwiazde pokroju cesca bo wtedy ciezko byloby wszystkich pomiescic, ale jakiegos w miare mlodego (23-25 lat) zawodnika z ligi typu francuska czy niemiecka dla ktorego gra w barcie bylaby spelnieniem marzen i przez to zaakceptowal by siedzenie na lawce, ale mimo tego bylby w stanie dac dobra zmiane
0
najlepsze dla mnie - 3 bramki glowa po dosrodkowaniach
to byla zawsze bardzo slaba strona barcy, w tamtym sezonie bylo juz lepiej, widac ze pep nad tym pracuje a teraz 3 takie gole juz w pierwszym meczu
oby tak dalej :)
0
Czytajac bzdury ktore niektorzy tu wypisuja nie wiem czy sie smiac czy plakac...
0
Pep i zarzad musza miec w rekawie jakiegos asa, inaczej nie pozbywaliby sie gudiego. Laporta i Guardiola sa inteligentnymi ludzmi i nie pozwola sobie na to zeby caly styczen zagrac 3 pomocnikami
ciekawe kto przyjdzie... :)
p.s. bedzie mi brakowalo slynnego juz "dawaj guddy" z wroclawskiej warki... :(
0
wydaje sie ze lekarze realu rzeczywiscie sie nie pomylili
ale pomylili sie np co do woodgata ktory przez 99% pobytu w realu byl kontuzjowany i co do robbena ktory juz w chelsea mial duzo kontuzji; dlatego czy rzeczywiscie cos znalezli? tego raczej sie nie dowiemy
przypomina mi sie sprawa nwankwo kanu, kiedy kupil go inter wykryl wade serca i oskarzal ajax o zatajenie tej sprawy; kanu gra do dzis i dobrze sie ma
moze to zbieg okolicznosci moze nie, ale w sprawach zdrowia nigdy nie mozna byc niczego pewnym
0
dlaczego wszyscy sie tak oburzaja i wysmiewaja manchester?
przeciez nie chca go kupic teraz, szanuja to ze chce zostac w barcelonie
ale jezeli messi zechce kiedys odejsc to chca byc pierwszymi z ktorymi bedzie rozmawial
co w tym dzienego i smiesznego?
0
moje marzenie od dnia kiedy real go sprzedal, wyobrazcie sobie ze mamy 2 messich po 2 stronach - tak bedzie jak przyjdzie robinho
0
nie wiem dlaczego nikt nie mowi o opcji takiej: eto odchodzi, kupujemy riberego (albo kogos innego na lewa - ja bym osobiscie chetnie zobaczyl robinho) a bojan z henrym gra na srodku - ten drugi juz ma swoje lata co da szanse bojanowi, mysle ze stac go spokojnie na 20 - 25 bramek w sezonie
0
valdes jest zbyt niepewny w grze nogami zeby grac w lidze angielskiej i manchester na pewno o tym dobrze wie
maja kupe kasy mogliby casillasa wyciagnac :P
0
ja mysle ze kaka porozmawial sobie z owenem - w realu jego talent wystrzelil...
szkoda ze poszla taka duza kasa, rynek powoli zaczal sie uspokajac jak nie bylo pereza przez te pare lat a teraz znowu wracamy...