0

nie czytalem innych komentarzy moze ktos tak pisal, a twoja zlosc skupila sie na mnie :)
fakt ze karny strzelony byl zle jest oczywisty i nic mnie nie przekona ze tak nie bylo
fakt ze ronnie strzelal karne pewniej (zawsze z calej sily w okno) tez jest oczywisty
leo robi to inaczej i juz, przewaznie strzela ale czasem nie i nie mam o to najmniejszych pretensji

0

Bingoo,
co to mialo znaczyc?
uznaje messiego za boga pilkarskiego swiata i fakt ze spapral tego karnego tego nie zmieni, czasem sie zdarza
a to ze messi nie wykonuje karnych tak dobrze jak np ronaldinho czy rivaldo wiedzialem od zawsze

0

Ja bym wlasnie winil Messiego
karny byl zle strzelony, nie przy slupku, na zlej wysokosci, bramkarz poszedl przed strzalem i zgadl
jak Ronnie strzelal karnego, to jak trafil w bramke to bamkarz mogl tylko pierdnac ewentualnie
a co do wypowiedzi FC1899Barca to pozwole sie nie zgodzic, rotacja to bardzo dobra rzecz
nie mozna powiedziec ze barca zagrala slabo - zagrali tak samo jak zawsze, mieli wielka przewage i to ze mecz nie skonczyl sie gladkim 4-0 sevilla zawdziecza tylko genialnej dyspozycji bramkarza i wielkiemu szczesciu

0

ma duzy, dlatego mowie ze dobrze ze jest pierwokup :)

0

troche malo te 5 mln... dobrze ze jest pierwokup jezeli jego talent by nagle eksplodowal

0

a tak ogolnie to widze po wypowiedziach ze niektorym mala sodoweczka uderzyla... "tak im sie spieszy do porazki" "jutro pykna osasune" to tylko 2 wypowiedzi z gory listy...

troche pokory panowie (i panie)

0

powiem tak...

na pewno barcelona nie striwerdzila ze nie przyjedzie na mecz i tak o nie przelozyla sobie meczu, musialo sie to dziac w porozumieniu z federacja, sa przeciez jakies procedury w takich przypadkach

jezeli barca zwrocila sie oficjalnie do RFEF o przelozenie meczu, a oni sie na to zgodzili to chyba powinni dzialac w porozumieniu z osasuna prawda? chyba nie jest tak ze barca sobie dzwoni do RFEF i mowi przelozmy mecz a ci sie godza nawet nie pytajac o nic ossasuny

jezeli federacja oficjalnie mowi o odwolaniu meczu i nie przyznaniu walkowera to wszystko jest jak najbardziej w porzadku moim zdaniem

0

ale pewnosc siebie przez wszystkich przemawia

nie zapominajcie ze nie mamy zapewnionych tych 3 punktow, trzeba je sobie wygrac :)

0

szczeze. jak bym mial juz wybierac to wolalbym zeby odszedl keita (abstrachujac od jego obecnej formy ktora jest bardzo mizerna)

wydaje mi sie ze yaya jest na podobnym poziomie w ofensywie ale jest lepszy w defensywie i jest duzo lepszy technicznie

osobiscie tez nie rozumiem dlaczego pep tak sie uwzial na niego i stawial na sergio, ktory pod koniec sezonu zaczal juz wyczyniac glupoty

mam nadzieje ze nie odejdzie

0

nelson a widziales zachowanie i twarz ibry po zdobyciu bramki? i juz po zejsciu na lawke? widac bylo ogromna radosc i ulge

on nie zapomnial jak sie gra w pilke, mial jakis problem, jakas blokade ktora chyba powoli zaczyna odpuszczac

cale szczescie ze pep nie zdazyl zmienic go minute wczesniej bo wtedy byloby jeszcze gorzej

a teraz moim zdaniem bedzie juz tylko lepiej :)

0

jak chcesz przeprowadzac szybkie akcje skoro przeciwnik barcelony zawsze stoi w 11 na wlasnej polowie? nie wychodzi do ataku, nie odkrywa sie... a szybkie akcje sa, moim zdaniem barca to jeden z najlepiej kontrujacych zespolow na swiecie, tylko takich akcji jest malo bo poprostu nie ma do tego zbyt wiele okazji

a co do stylu jeszcze to mnie nie denerwuje zbyt duza ilosc podan w srodku boiska, jak mamy pilke to nie ma jej przeciwnik a barca nigdy nie grala tak zeby oddac inicjatywe

denerwujace jest to ze przesadnie probuja "wejsc" do bramki - czasami az prosi sie o strzal z dystansu (powiedzmy z 20 metra) a nie o kolejne podanie i roklepanie przeciwnika, oczywiscie jest to ladne ale czasami zaczyna robic sie denerwujace

0

raczej o 180 stopni...

0

na arszawina byl czas, nie udalo sie, to teraz jego wyciagniecie bedzie kosztowalo duzo duzo wiecej wiec to raczej bez sensu

0

z tego co widze to na zdjeciu trzyma sie za prawe udo :P

0

z tego co widzialem na tym filmiku na zadnym z prezentowanych meczow nie bylo wiecej niz 200 osob - to jest liga brazylijska? czy jakies rezerwy? na gremio chyba raczej wiecej kibicow przychodzi

druga sprawa - nie pokazal tu nic nadzwyczajnego, kilka wygranych glowek z goscmi 20 cm nizszymi, 1 podanie (takich to marquez albo pique robia po 10 w meczu), kilka prostych odbiorow

ogolnie mam wrazenie ze przeciwnicy reprezentuja klase naszej okregowki (zauwazcie ile razy przewracaja sie "o siebie"

ogolnie mowiac (nie odbierajac ewentualnego talentu Mario) - smierdzi mi ten film :)

0

co do sytuacji Welingtona nie obwinialbym sedziego bo mial prawo tego nie widziec, ale po to jest komisja zeby nie tylko cofac kary ale przede wszystkim je nakladac

niestety podobnie jak w przypadku UEFY to jest wszystko jedna mafia...

0

po raz kolejny sie powtorze ale moim zdaniem cale nieszczesnie ronniego to jego brat

chcial sie nachapac jak najwiecej i przez to zniszczyl jego kariere

lza sie w oku kreci jak ogladam coraz to nowe kompilacje...

0

jeszcze taka mala dygresja - czuje ze posrednio przez sprawe cesca i pique klub "zmarnowal" talent dos santosa za szybko wstawiajac go do skladu zeby przypadkiem ktos go nie podkupil, bodobnie jest z bojanem - moim zdaniem wszedl do skladu o rok za wczesnie, ale on jest jeszcze do odratowania

0

wkurza mnie to jego gadanie... czy on wymagal od trenerow zeby w wieku 16 lat wstawili go do pierwszego skladu? przeciez nawet messi byl starszy jak wchodzil.. skoro tak bardzo kocha barce powinien byl zostac albo teraz mocno naciskac na transfer a on tylko gada gada i gada jak mu tu bylo zle jak teskni i jak kocha

pilkarz dobry ale poprostu mnie wkurza

0

@hardee

dla mnie w barcie w chwili obecnej jest 1 typowy defensywny pomocnik i jest to busquets

zarowno toure jak i keita (mimo ze graja na tej pozycji) mocno angazuja sie w gre ofensywna, strzelaja bramki, sa dobrzy technicznie i zdecydowanie sa w stanie zastapic xaviego czy inieste - oczywiscie sa od nich slabsi ale moim zdaniem pomoc keita-yaya-mascherano (na przyklad) bylaby w stanie pociagnac gre barcy

0

o atak nie ma sie co martwic - bojan jest juz w stanie pociagnac druzyne; fakt, jest troche samolubny ale strzela i to jest wazne

obrona tez jest szeroka (nie zapominajmy o milito ktory w koncu wroci) wiec tu tez nie ma sie co martwic; a co do maxwella jeszcze to mysle ze szybko wygryzie ze skladu abidala i wcale nie bedzie "uzupelnieniem" skladu

pomoc - tu faktycznie moze byc problem... nie potrzebnie pozbyto sie gudjonsena ktory moim zdaniem (wbrew kilku wczesniejszym wypowiedziom) wnosil duzo wiecej w gre druzyny niz hleb, moze nie blyszczal ale swoje robil

a skoro juz odszedl to na jego miejsce nalezalo kogos sprowadzic - nie gwiazde pokroju cesca bo wtedy ciezko byloby wszystkich pomiescic, ale jakiegos w miare mlodego (23-25 lat) zawodnika z ligi typu francuska czy niemiecka dla ktorego gra w barcie bylaby spelnieniem marzen i przez to zaakceptowal by siedzenie na lawce, ale mimo tego bylby w stanie dac dobra zmiane

0

najlepsze dla mnie - 3 bramki glowa po dosrodkowaniach

to byla zawsze bardzo slaba strona barcy, w tamtym sezonie bylo juz lepiej, widac ze pep nad tym pracuje a teraz 3 takie gole juz w pierwszym meczu

oby tak dalej :)

0

Czytajac bzdury ktore niektorzy tu wypisuja nie wiem czy sie smiac czy plakac...

0

Pep i zarzad musza miec w rekawie jakiegos asa, inaczej nie pozbywaliby sie gudiego. Laporta i Guardiola sa inteligentnymi ludzmi i nie pozwola sobie na to zeby caly styczen zagrac 3 pomocnikami

ciekawe kto przyjdzie... :)

p.s. bedzie mi brakowalo slynnego juz "dawaj guddy" z wroclawskiej warki... :(

0

wydaje sie ze lekarze realu rzeczywiscie sie nie pomylili

ale pomylili sie np co do woodgata ktory przez 99% pobytu w realu byl kontuzjowany i co do robbena ktory juz w chelsea mial duzo kontuzji; dlatego czy rzeczywiscie cos znalezli? tego raczej sie nie dowiemy

przypomina mi sie sprawa nwankwo kanu, kiedy kupil go inter wykryl wade serca i oskarzal ajax o zatajenie tej sprawy; kanu gra do dzis i dobrze sie ma

moze to zbieg okolicznosci moze nie, ale w sprawach zdrowia nigdy nie mozna byc niczego pewnym

0

dlaczego wszyscy sie tak oburzaja i wysmiewaja manchester?

przeciez nie chca go kupic teraz, szanuja to ze chce zostac w barcelonie

ale jezeli messi zechce kiedys odejsc to chca byc pierwszymi z ktorymi bedzie rozmawial

co w tym dzienego i smiesznego?

0

moje marzenie od dnia kiedy real go sprzedal, wyobrazcie sobie ze mamy 2 messich po 2 stronach - tak bedzie jak przyjdzie robinho

0

nie wiem dlaczego nikt nie mowi o opcji takiej: eto odchodzi, kupujemy riberego (albo kogos innego na lewa - ja bym osobiscie chetnie zobaczyl robinho) a bojan z henrym gra na srodku - ten drugi juz ma swoje lata co da szanse bojanowi, mysle ze stac go spokojnie na 20 - 25 bramek w sezonie

0

valdes jest zbyt niepewny w grze nogami zeby grac w lidze angielskiej i manchester na pewno o tym dobrze wie

maja kupe kasy mogliby casillasa wyciagnac :P

0

ja mysle ze kaka porozmawial sobie z owenem - w realu jego talent wystrzelil...

szkoda ze poszla taka duza kasa, rynek powoli zaczal sie uspokajac jak nie bylo pereza przez te pare lat a teraz znowu wracamy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?