kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Nic i nikt już tego nie zatrzyma. Nawet potężny Uzbekistan. Cristiano wraca do gry o króla strzelców
8
To są bandyci jeb…. Jak wpuszczali Griezmanna od 47 minuty żeby nas zrobić na kasę to wszystko było ok. O ile jeszcze rozumiem jak można być kibicem Realu to nie pojmuję jak można sympatyzować z Atletico…
0
@liber02 Teoretycznie masz racje, tylko przecież wszyscy wiedzą że ten przepis jest kompletnie martwy
0
@addept Wiem, nie kłócę się. Co nie zmienia faktu że wypowiedź Alvareza jest bardzo mocna.
3
@addept Wypowiedź Lewego obiła się szerszym echem bo był największą gwiazdą całej ligi. Nie ważne zresztą, jeżeli czekaliśmy na przełom w tej sadze transferowej to chyba właśnie nastąpił. Bo jak Atletico dalej będzie się upierać to już zrobi się kwas
1
Wow, ale strzał i to lewą nogą
11
To jest deklaracja chyba jeszcze mocniejsza niż ta Lewego w Bayernie. WOW, nie spodziewałem się tego
0
@APTAPT To jest na tyle poważna kontuzja że może rozpocząc serię kolejnych. Zwłaszcza że gość żelaznego zdrowia nie ma
0
Czyli zaraz będzie oferta
1
@cchesterr43 Chłop zapewne zapomniał że takimprzepis wszedł.
0
PSG chce się zabezpieczyć bo Hakimi może zaraz pójść siedzieć. Ciekawe jak to się tam zakończy
0
Co tam się stało z Raphinhą? Zszedł w 40 minucie
6
Nie wierzę w to że Bayer puszcza Grimaldo za 10 mln, przecież to zupełnie nielogiczne
0
40 mln za Munoza… czy Chelsea przypadkiem nie oferowała tyle samo za Fermina? Przecież to jest chore
1
W końcu jakiś konkret…
2
Z jednej strony mówi się że pójście do Arabii to brak ambicji, z drugiej można tam pograć 4 lata i wrócić do Europy będąc zarobionym do końca życia. Kariera piłkarska różnie się toczy i w każdej chwili może się skończyć. Jakby przyszła konkretna oferta to na miejscu Casado na pewno bym ją głęboko przemyślał.
4
Nocny i jutrzejszy rozkład meczów wygląda jak grupa C Ligi Narodów a nie Mistrzostwa Świata
3
@Jacob9402 Alvarezem :P
3
Wolę wydać 100 mln na Kane'a niż 150 za Alvareza. Prawda czy fałsz?
2
Kompletnie nie pojmuję dlaczego oni się nie wezmą za poważne transfery. Podobno kasę już mamy zresztą transfer Gordona (chyba) to potwierdza a tu cisza.
5
@Gerberitos Po co ma płacić na lewo skoro legalnie ma swoich ludzi w strukturach sędziowskich?
1
To może pogadamy z Maxim Lopezem to po starej znajomości zgodzi się poudawać i podmienimy Go po cichu na Alvareza. Dziadzia może nie zauważy?
0
Myślę że nie ma się co podniecać doniesieniami prasowymi. Bardziej mnie martwi że Real zaraz sprzątnie Schlotterbecka za 50 mln a to już nie będzie śmieszne.
9
Ehh żeby się takich sędziów doczekać w La Lidze...
0
@yoli No ok, ale chyba FFP to jedno a 1:1 to co innego? Możesz mieć miejsce w FFP ale obowiązuje zasada ile dostaniesz tyle musisz wydać? Czy nie?
0
Myślałem że kumam zasadę 1:1 ale jak widać nie, może ktoś mnie poprawi jeżeli się mylę.
Rozumiem że kluby mogą wydać tyle ile sprzedali. Real na razie pozbył się Carvajala i Alaby a w ich miejsce sprowadził już 4 graczy. Najwięcej będzie zarabiał Bernardo, a do pensji trzeba doliczyć prowizję. Do tego piłkarze pokroju Cucu czy Dumfriesa też mało nie zarabiają. Do tego chcą jeszcze kupić Schlotterbecka i gwiazdę do pomocy na która zamierzają rozbić bank. Z pozostałych odejść z drużyny mamy sam szrot typu Ceballos czy Fran Garcia czyli zysk niewielki. Nie ma szans żeby im to wyszło na zero. Może @michalgajdek zaglądnie tu i mi powie gdzie źle myślę?
0
Wczorajszy mecz pokazał jak niestabilnym piłkarzem jest Ferran. On ma jakiś problem z głową i to poważny. Jak jest dobrze to jest dobrze, jak Mu coś kliknie to jest dramatZ jak przyjdzie oferta to trzeba Go sprzedać póki są chętni
3
A niech skiśnie w tym Realu razem z jego wychowankami które jak wiemy przez pierwszą drużynę przewijają się dziesiątki. Barcelona miedawno wystawiła drużynę z samych Katalończyków, w ogromnej więlszości z wychowanków. Real wystawił drużynę bez żadnego Hiszpana. To już nie jest hipokryta, to normalny debil.
4
Szkoda że taka cisza w sprawie transferów które naprawdę są potrzebne. Mam nadzieję że Deco jednak nad czymś pracuje
0
@Pateroos A transfer Cucurelli był głośny?