5

Nic i nikt już tego nie zatrzyma. Nawet potężny Uzbekistan. Cristiano wraca do gry o króla strzelców

8

To są bandyci jeb…. Jak wpuszczali Griezmanna od 47 minuty żeby nas zrobić na kasę to wszystko było ok. O ile jeszcze rozumiem jak można być kibicem Realu to nie pojmuję jak można sympatyzować z Atletico…

0

@liber02 Teoretycznie masz racje, tylko przecież wszyscy wiedzą że ten przepis jest kompletnie martwy

0

@addept Wiem, nie kłócę się. Co nie zmienia faktu że wypowiedź Alvareza jest bardzo mocna.

3

@addept Wypowiedź Lewego obiła się szerszym echem bo był największą gwiazdą całej ligi. Nie ważne zresztą, jeżeli czekaliśmy na przełom w tej sadze transferowej to chyba właśnie nastąpił. Bo jak Atletico dalej będzie się upierać to już zrobi się kwas

1

Wow, ale strzał i to lewą nogą

11

To jest deklaracja chyba jeszcze mocniejsza niż ta Lewego w Bayernie. WOW, nie spodziewałem się tego

0

@APTAPT To jest na tyle poważna kontuzja że może rozpocząc serię kolejnych. Zwłaszcza że gość żelaznego zdrowia nie ma

0

Czyli zaraz będzie oferta

1

@cchesterr43 Chłop zapewne zapomniał że takimprzepis wszedł.

0

PSG chce się zabezpieczyć bo Hakimi może zaraz pójść siedzieć. Ciekawe jak to się tam zakończy

0

Co tam się stało z Raphinhą? Zszedł w 40 minucie

6

Nie wierzę w to że Bayer puszcza Grimaldo za 10 mln, przecież to zupełnie nielogiczne

0

40 mln za Munoza… czy Chelsea przypadkiem nie oferowała tyle samo za Fermina? Przecież to jest chore

1

W końcu jakiś konkret…

2

Z jednej strony mówi się że pójście do Arabii to brak ambicji, z drugiej można tam pograć 4 lata i wrócić do Europy będąc zarobionym do końca życia. Kariera piłkarska różnie się toczy i w każdej chwili może się skończyć. Jakby przyszła konkretna oferta to na miejscu Casado na pewno bym ją głęboko przemyślał.

4

Nocny i jutrzejszy rozkład meczów wygląda jak grupa C Ligi Narodów a nie Mistrzostwa Świata

3

@Jacob9402 Alvarezem :P

3

Wolę wydać 100 mln na Kane'a niż 150 za Alvareza. Prawda czy fałsz?

2

Kompletnie nie pojmuję dlaczego oni się nie wezmą za poważne transfery. Podobno kasę już mamy zresztą transfer Gordona (chyba) to potwierdza a tu cisza.

5

@Gerberitos Po co ma płacić na lewo skoro legalnie ma swoich ludzi w strukturach sędziowskich?

1

To może pogadamy z Maxim Lopezem to po starej znajomości zgodzi się poudawać i podmienimy Go po cichu na Alvareza. Dziadzia może nie zauważy?

0

Myślę że nie ma się co podniecać doniesieniami prasowymi. Bardziej mnie martwi że Real zaraz sprzątnie Schlotterbecka za 50 mln a to już nie będzie śmieszne.

9

Ehh żeby się takich sędziów doczekać w La Lidze...

0

@yoli No ok, ale chyba FFP to jedno a 1:1 to co innego? Możesz mieć miejsce w FFP ale obowiązuje zasada ile dostaniesz tyle musisz wydać? Czy nie?

0

Myślałem że kumam zasadę 1:1 ale jak widać nie, może ktoś mnie poprawi jeżeli się mylę.
Rozumiem że kluby mogą wydać tyle ile sprzedali. Real na razie pozbył się Carvajala i Alaby a w ich miejsce sprowadził już 4 graczy. Najwięcej będzie zarabiał Bernardo, a do pensji trzeba doliczyć prowizję. Do tego piłkarze pokroju Cucu czy Dumfriesa też mało nie zarabiają. Do tego chcą jeszcze kupić Schlotterbecka i gwiazdę do pomocy na która zamierzają rozbić bank. Z pozostałych odejść z drużyny mamy sam szrot typu Ceballos czy Fran Garcia czyli zysk niewielki. Nie ma szans żeby im to wyszło na zero. Może @michalgajdek zaglądnie tu i mi powie gdzie źle myślę?

0

Wczorajszy mecz pokazał jak niestabilnym piłkarzem jest Ferran. On ma jakiś problem z głową i to poważny. Jak jest dobrze to jest dobrze, jak Mu coś kliknie to jest dramatZ jak przyjdzie oferta to trzeba Go sprzedać póki są chętni

3

A niech skiśnie w tym Realu razem z jego wychowankami które jak wiemy przez pierwszą drużynę przewijają się dziesiątki. Barcelona miedawno wystawiła drużynę z samych Katalończyków, w ogromnej więlszości z wychowanków. Real wystawił drużynę bez żadnego Hiszpana. To już nie jest hipokryta, to normalny debil.

4

Szkoda że taka cisza w sprawie transferów które naprawdę są potrzebne. Mam nadzieję że Deco jednak nad czymś pracuje

0

@Pateroos A transfer Cucurelli był głośny?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?