kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A skąd pewność że to Ty jesteś tak bardzo mądry? Chociaż w sumie jeżeli twierdzisz że w tym sezonie w lidze sędziowie w równym stopniu pomagali Realowi i Barcelonie, to chyba jednak to ja jestem głupi.
0
Półgłówku? Zluzuj majty, za takie słowa można tu dostać bana :)
0
Właśnie szkoda, dlatego muszę dać im upust i posprzeczać się z innymi, a szlag mnie trafia.
A co do meczu z Chelsea to tak, sędzia nas przepchnął. Jeden mecz, jeden w ostatnich kilkunastu latach. A wszyscy nam to wypominają, zapominając jednocześnie o wcześniejszym dwumeczu z Chelsea gdzie Carvalho faulował Valdesa, czy chociażby o dwumeczu z Interem.
A o meczu Real- Bayern mam wrażenie już wszyscy zapomnieli...
0
Mam problem, bo domagam się elementarnej sprawiedliwości. To ma być nagroda dla najlepiej grającego piłkarza przez cały sezon a nie przez ostatnie 2 miesiące. Jak mają ją znowu przyznać Ronaldo, to niech przynajmniej nie ściemniają że jest najlepszy, tylko jak sam napisałeś, ma najwięcej sympatii.
0
Bzdury, bzdury, bzdury. Wyobraź sobie że pamiętam czasy Rochembacka w Barcelonie, co to w ogóle ma do rzeczy? Czy Real nie jest faworyzowany przez władze? Sądy? Władze miasta? Banki? Sędziów? Skąd oni mają cały czas pieniądze na gigantyczne transfery, skoro przychody i wydatki mamy praktycznie co rok takie same?Co z tego że czsami dostajemy karnego, skoro ten sezon był po prostu pod Real wydrukowany? I nie chcę tu osądzać czy sędziowie mylili się przez przypadek czy celowo. Fakty są takie, że gdyby nie ich błędy to my bylibyśmy mistrzami Hiszpanii.
A Real nie gra dobrze i fakt że zasłużenie wygrał tegoroczną LM nic tu nie zmienia. To nie oni są tacy dobrzy, tylko cała reszta tak cienka. Na czele z nami. Jesteśmy cieńcy jak sik pająka, bo nie potrafiliśmy nawet w dwumeczu strzelić bramki drużynie, którą Real rozsmarował po boisku w finale.
0
Mam dwie refleksje:
Pierwsza - piłka nożna jest na strasznie niskim poziomie, skoro jak słaba drużyna jak Real potrafiła wygrać 3 z ostatnich 4 LM. Naprawdę wstyd piłkarska Europo. Na nic pieniądze szejków, na nic gigantyczne pieniądze za prawa TV w Anglii. Zdominował was wszystkich słaby Real. Bo Real jest słaby i nic i nikt mnie nie przekona że jest inaczej.
I o ile w poprzednim sezonie mieli autostradę do finału, to w tym mieli drogę naprawdę trudną. I bądźmy szczerzy - ani przez minutę nie byli w tej edycji zagrożeni odpadnięciem. No, może w rewanżu z Bayernem, ale ten dwumecz powinien być zakończony już w Monachium.
Refleksja druga - wszyscy liczyliśmy na karmę, ale chyba jej jednak nie ma. Ronaldo grający 10 dobrych meczów zapewne dostanie ZP, Real ciągnięty przez władzę, banki, sędziów i wszystkich co się da dominuje. Nie ma sprawiedliwości, przyzwyczajmy się do tego.
0
Mimo mojej wielkiej sympatii do Turka, niestety jest pierwszy do sprzedaży. Te pół roku czekania wybiło Go z rytmu na tyle, że później nie mógł wystartować. A jeżeli nasze władze uparły się na Bellerina (pytanie co na to Valverde), to dobrze będzie włączyć w operację.
0
Bellerin na każdym kroku upiera się że nie chce odejść, co oni się tak uczepili?
1
Cena za piłkarza to nie jest tyle ile Real za niego chce, tylko to ile ktoś chce zapłacić. I tu właśnie zaczynają się absurdy. Trzeba być nienormalnym, żeby dać w tym momencie 100 mln za kalekiego Bala, albo 80 za siedzącego przez 3 lata na ławce Jamesa. Poza tym Milan chce dać 70 mln za Moratę. Albo 25 mln za Jese. Czy to jest zasługa Realu że PSG wypłaciło takie pieniądze? Raczej głopota Francuzów.
Musimy szybciej podejmować decyzje w sprawie piłkarzy. Tello, Bojan, Cuenca, itd itd wyskakują z rezerw, robi się o nich głośno i musi być natychmiastowa reakcja. Albo ich zostawiamy w składzie i na nic stawiamy, albo szybko sprzedajemy, zostawiając sobie w miarę możliwości opcję odkupienia. Wypożyczanie to w tym momencie dla nas najgorsza opcja, bo już dziesiątki sytuacji pokazały, że nie dość że co sezon jest kłopot z tymi wypożyczeniami, to na końcu oddajemy piłkarzy za darmo.
0
Żeby Messi przeszedł na stałe na 10, to musi mieć koło siebie jakiegoś nowego, świetnego pomocnika, bo inaczej zostanie stłamszony. Będzie dostawał plaster DMC, do tego będzie miał przed sobą całą linię obrony. Do tego będziem musiał bronić, bo inaczej zrobi nam się w środku wielka dziura. No chyba że 4-2-3-1, ale wtedy musi grać dwójka raczej defensywnych pomocników, więc nie ma za bardzo miejsca dla Iniesty. Mamy dużo środkowych pomocników a zostaną nam tylko 2 pozycje do obstawienia.
A poza tym, jak chcemy wrócić na szczyt, to nie możemy sprowadzać zawodników klasy Tello, Deulofeu czy Munir...
1
Tak sobie myślę ostatnio czy naprawdę to jest wina zarządu to oddawanie piłkarzy i sprzedawanie ich za bezcen. Po pierwsze to nie jest problem tylko obecnych władz, bo od kiedy pamiętam mieliśmy problem ze sprzedawaniem. Po drugie obecne ceny za naszych piłkarzy takich jak Tello czy np Munir naprawdę nie są wygórowane. Powiedziałbym nawet że w ich przypadku zarząd postąpił dobrze - wystawił cenę wykupu wręcz okazyjną, ale nie za małą żeby coś zarobić. Mimo to dalej nie ma chętnych. Nie rozumiem.
1
Każdy kij ma dwa końce - pomysł może i dobry ale jeszcze bardziej naraża na odchodzenie zawodników za darmo.
1
Przypomnij mi za ile Tello do nas przyszedł bo mi uciekło?
1
To jest to o czym ostatnio pisałem, to jest jakaś zmowa przecież. O co tutaj chodzi? Przecież Tello jest wart więcej niż te 8 mln i Fiorentina dobrze o tym wie. Jeżeli go teraz wykupią i zagra kolejny udany sezon, to spokojnie sprzedają go za conajmniej 15. Zupełnie tego nie rozumiem.
0
Jest szansa, trzeba tylko grać przez cały mecz a nie jak my ostatnio od 60 minuty. Za czasów Pepa miażdżyliśmy rywala od pierwszej minuty i często zamykaliśmy mecze bardzo szybko. Przy stanie 3:0 można sobie młodych wpuszczać, mam nadzieję że wrócimy do grania przez pełne 90 minut a nie od stanu 0:1.
0
Jak Martino do nas przychodził to wszyscy mówili że to tylko na rok. To nie mogło się udać.
0
Potrzebujemy dla odmiany takiego trenera. Spokojniejszego, zimniejszego, bardziej doświadczonego, z zewnątrz. Może nauczy nas wykorzystywać stałe fragmenty, może zaczniemy grać trochę bardziej prosto i bezpośrednio. Naprawdę jestem strasznie optymistycznie nastawiony do przyszłego sezonu. Obym był jeszcze bardziej po okienku transferowym.
1
To wszystko nie jest takie proste.
Ciężko jest wprowadzić młodzika do takiego klubu jak Barcelona, kiedy każdy przeciwnik stara się z nami zagrać mecz życia. Młodzi piłkarze muszą wykazać trochę cierpliwości i pograć w Barcie B z możliwością okazjonalnego wchodzenia do pierwszej drużyny na 20 minut meczu ze słabszymi drużynami. Płaczecie że nie mamy ławki na odpowiednim poziomie, że nie ma nikogo kto by wszedł i odmienił oblicze drużyny, jednocześnie chcecie żeby grali młodzi. A oni na razie jeszcze oblicza drużyny nie odmienią.
0
Dyrektor sportowy przedstawił Theo ważniejszą rolę w zespole? To zobaczymy ile pogra przy Marcelo.
0
Ciężka próba przed nim na początku, oby pokazał Realowi kto jest lepszy. Do będzie dobra psychologiczna przewaga i da mu mentalnego kopa.
0
Oby wprowadził do naszej gry trochę więcej bezpośredniości (o ile jest takie słowo). Ostatnio kisimy się we własnym sosie i zakiwujemy na śmierć.
5
Ja myślę że ma i to tylko potwierdza absurdalność tego plebiscytu.
3
Szkoda że mu to zepsuje wakacje, ale dla Barcy to dobra wiadomość. Jest dużo mniejsza szansa że ktoś go kupi z kontuzją i dzięki temu z nami zostanie.
1
Nie żebym miał pretensje do Holendra, ciężko tak wejść po takiej przerwie. Myślę że powinien czasem zagrać w lidze, coś jak Zidane w Realu robił. Pretensje mam do oceniających i użytkowników za to że nie protestują :)
16
Cillessen 6? Za taki mecz Ter Stegen dostałby 4, a 3/4 użytkowników by go sprzedawało. Nie miał do roboty praktycznie nic, a raz popełnił fatalny błąd przy krótkim słupku, za który Niemiec byłby wyklęty.
0
Busquets nie nadaje się na kapitana tak jak ja do tańczenia w balecie.
1
Cytując klasyka po meczy Real-Bayern : obrońcy nawet specjalnie nie protestowali, więc spalonego nie było :)
1
Widzę że jesteś mistrzem dyplomacji, zgłoś się do rządu, bo w MSZ szukają dobrych ludzi.
0
Cały wieczór myślę, co bym zrobił jakby ktoś zaproponował, że Valverde będzie zdobywał średnio 3 trofea na sezon. Każdy kibic innej drużyny wziąłby to w ciemno, ale do dobrego szybko się przyzwyczajamy. Ja bym chyba nie wziął. To tylko pokazuje jak nasza drużyna była świetna przez ostatnie lata.
9
Zgłosił w 2015, co nie zmienia faktu że jak jest winny to dostanie wyrok. Za to że się zgłosił mogą Mu obniżyć karę poniżej 2 lat, a takie pierwsze wyroki nie są zwyczajowo egzekwowane. Messi też na tym skorzystał.