0

E tam, przy konkretnej ofercie z Barcy myśle że nie miałby oporów.

1

Szczerze - w takiej formie miałby co u nas szukać.

1

Zieliński już niedługo zostanie najdroższym polskim piłkarzem, pytanie tylko gdzie pójdzie.

2

Jeżeli byłaby wola z trzech stron, to całą tranzakcję możnaby przeprowadzić w jeden dzień. Przecież można odkupić Deulofeu z Evertonu i natychmiast sprzedać Go do Milanu. Czysty zysk.

0

FIFA powinna zainterweniować w transfery bo to zajdzie za daleko...

3

Niech dalej śledzą, niedługo będą kosztować po 60 milionów i wtedy będą płakać że drogo.

0

Zamyka się? Piszesz jakby w kolejce stały 4 kluby angielskie a Barca odrzuciła ich oferty i chciała rozmawiać tylko z Valencią.

0

Jak to miło przeczytać że kibice są pełni optymizmu...

30

Ja nie wiem, ilu jeszcze piłkarzy musi odejść z Barcelony za darmo po kilku sezonach wypożyczeń, żeby kibice się czegoś nauczyli? Najpierw narzekacie na zarząd że oddaje za darmo a później nie chcecie się ich pozbywać za pieniądze.
Sprzedać Munira i zapewnić sobie możliwość odkupienia za dwa sezony, to jedyna możliwa opcja.

4

A co mówiłeś jak w Realu grali tacy piłkarze jak Gago, Gravesen, Diarra, Drenthe jak klapą transferową byli Cassano i Robinho i jak kupowali inwalidę Woodgata? Mogę tak wymieniać i wymieniać. Realowi raz od 15 lat udało się skompletować porządny skład a wszyscy stawiają ich za jakiś wzór postępowania transferowego. A nad ich kadrą kibice Barcy spuszczają się bardziej niż kibice Realu. Ogarnijcie się wreszcie.

7

Jak kibice Realu wypominają wydarzenia sprzed 8 lat to dlaczego nie wypomnieć z tego sezonu?

0

Oj już przestańcie z tym Messim. Ile będzie zarabiał więcej za sezon? 5? czy nawet 10 mln euro? Te 10 mln ma nam zawalić cały budżet?

0

Tottenham nie oddaje łatwo swoich graczy, teraz dostali się do LM i mogą tam sprawić problemy niejednej drużynie. Już prędzej Veratti może chcieć odejść, bo może mieć już dość wygrywania tylko mistrzostwa Francji (a i to się teraz nie udało) i odpadania we wczesnych fazach LM.

0

Moim zdaniem pytanie w tym plebiscycie powinno być inne - a w sumie mogłyby być 2:
1. Tworzysz nową drużynę i możesz za darmo wybrać sobie dowolnego piłkarza, którego wybierasz?
2. Gry przeciwko jakiemu piłkarzowi obawiasz się najbardziej.
Często dobre postawienie pytania potrafi ułatwić odpowiedź.
pozdrawiam :)

1

No właśnie, sympatiami. Jeżeli tak ma być, to nie mówmy że to nagroda dla najlepszego piłkarza świata, tylko dla tego kto wzbudził najwięcej sympatii/ strzelił najwięcej bramek/ wygrał najwięcej trofeów itd. Sytuację z obecnego sezonu świetnie opisuje cytat ze strony Realu: Messiemu zdarzały się słabsze mecze, Ronaldo zdarzały się dobre.

3

Nikt nie odmawia Ronaldo dwóch genialnych miesięcy. Pytanie jest o to, czy za 2 miesiące powinien dostać nagrodę dla piłkarza roku.

12

Transferowy świat oszalał, to fakt. Ale musimy oszaleć razem z nim bo inaczej przepadniemy, takie są niestety fakty.
Kampania na rzecz Ronaldo ruszyła w najlepsze, jak przez pół roku grał g*wno z piachem i był regularnie wygwizdywany przez swoich kibiców to jakoś cicho było o Złotej Piłce.

5

Real podobno ma zaoferować 125 mln za Mbappe. A Wy dalej się zastanawiajcie czy Dembele będzie siedział na ławce. Verattiego też nie potrzebujemy "bo przecież mamy Rafinhe". Prawy obrońca też nie jest konieczny "bo Zawsze jest Roberto i w sumie Gomes sobie nieźle tam radził". A później gadanie że nie ma kto wyjść z ławki. Już nie wiem czy się śmiać czy płakać.
Dembele trzeba kupić tylko po to, by za rok nie dać za niego 120 mln a za 2 lata 150, o ile będzie jeszcze w Borussi.

0

Rozumiem że chcesz mieć 11 zawodników do gry a ławkę stworzyć z Barcy B?

2

Ty tak poważnie czy trollujesz? Bo jakoś ciężko dzisiaj myślę...

1

Jak mamy kupować, to niestety musimy sprzedawać, coś za coś. A Rakitic jest w tym momencie najdroższym możliwym do sprzedania przez nas zawodnikiem. Co do Deulofeu, to mając DMSN + Paco trzymanie go byłoby głupotą.

2

Jeżeli mielibyśmy kupić Dembele, to razem z MC i DR mamy do wydania jakieś 200 mln w tym okienku. Przy założeniu że uda się sprzedać Ardę, Rafinhę i Rakitica plus tańszych piłkarzy typu Tello, Deulofeu, Vermallen i Mathieu, trochę nam brakuje. Z pierwszych trzech powinniśmy uzyskać około 100, z reszty jakieś 25-30, plus to co mamy daje 170. Jestem pewny że możemy sięgnąć głębiej do kieszeni, przecież w tym sezonie zaczyna obowiązywać nowa umowa z Nike i dochodzi naprawdę gruba kasa od Rakutena.
Valverde chce postawić na Marlona, więc obrona będzie kompletna. W pomocy Iniesta, Roberto, Busquets, Gomes, nowy, Denis, w ataku wiadomo. To naprawdę może się udać, trzeba tylko działać szybko.

0

O widzisz, nie wiedziałem. :)

28

Proponuję niektórym żeby się zdecydowali. Najpierw płaczecie że nie mamy ławki i że Real ławką wygrał mistrza. Teraz płsczecie że Dembele nie miałby gdzie grać i szkoda go na ławkę. To jak to ma być w końcu? Isco, Morata i James są za dobrzy na ławkę a jakoś siedzieli. Dobrze że po tym sezonie przynajmniej paru kibiców przejrzało na oczy.

0

Ma 23 lata i będzie grał w Mistrzostwach U21?

0

I znowu wyjdę na tego złego, ale czy mógłbyś mi przypomnieć w jakim meczu sędzia popełnił większe błędy na naszą korzyść niż nie pokazanie czerwonej kartki na początku drugiej połowy i uznanie dwóch goli ze spalonego?

0

Nie pamiętam, żeby ktoś miał tak mocną ławkę jak Real w tym sezonie. I będę się upierał, że na dłuższą metę nie da się tego utrzymać.

0

Dla samego faktu wygrania mistrzostwa oczywiście nie ma znaczenia iloma punktami się wygrywa, ale dla określenia siły drużyn i przebiegu sezonu już tak. Fakty są takie, że zarówno Real jak i Barcelona mają tak wielką przewagę nad resztą ligi, że w "normalnych warunkach" powinni wygrywać ze wszystkimi. Mówiąc "normalne" mam na myśli mecze na 100% możliwości obu stron. Mistrzostwo wygrywa ten, kto zaliczy mniej wpadek. Sezon byłby nasz, gdyby nie niewytłumaczalne mecze z Depor i Malagą.

1

Realowi w tym sezonie kadra udała się świetnie, pytanie jak długo da się to utrzymać. James zapewne odejdzie, bo już ma chyba dość ławki. Isco skorzystał z kontuzji Bala, ale jak Walijczyk wróci, to pewnie znowu pójdzie w odstawkę, a w tym sezonie był niejednokrotnie wręcz poniżany. Morata też pewnie odejdzie. Ja się dziwię jak to jest, że my przed sezonem nie mogliśmy nikogo kupić, bo nikt nie chciał być rezerwowym, a w Realu jakoś niespecjalnie się skarżą. Może to po prostu miłość do klubu.
Moim zdaniem nie da się na dłuzszą metę trzymać kadrę 22 czy nawet 25 całkowicie wyrównanych zawodników, bo prędzej czy później zrobi się kwas.

1

Bardzo szanuję Challengera i zgodziłbym się z jego wypowiedzią gdyby nie jedno ale: skoro Real jest tak wspaniały, tak walczy i ma tak cudowną ławkę, to dlaczego wygrali z nami ligę tylko o 3 punkty przegrywając najważniejszy mecz w sezonie na własnym boisku? I już pal sześć sędziowanie, ligę oddaliśmy im sami, przez niebywałe frajerstwo. Poza tym pisanie o wielkim zaangażowaniu Realu sugeruje, że innym drużynom tego zaangażowania brakuje. O ile jestem w stanie zrozumieć naszych piłkarzy, którzy w ostatnich latach wygrali absolutnie wszystko, to nie powiesz mi chyba że Atletico czy Juventusowi nie zależało na wygranej w LM?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?