kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Chodzi o to, żeby standardy były stosowanerówno w obie strony. Casemiro powinien wylecieć z boiska w meczu z Bayernem, Vidal też, wylatuje jeden. W meczu z Celtą Aspas wylatuje z boiska za rzekomą symulkę (choć był to ewidentny karny), parę minut później Ronaldo za oczywistą symulkę kartki nie dostaje, a wykluczyła by go oba z meczu z Malagą. Kartka Nacho anulowana? Słusznie. Tylko że kupa kartek, czasami dużo bardziej niesłusznych anulowana nie jest. Neymar 3 mecze zawieszenia za klaskanie, Ramos za faul na połamanie nóg i klaskanie (do Pique, ale dla mnie to bez różnicy) 1 mecz. To tylko przykłady z ostatnich meczów.
Sędziowie się mylą, ale statystycznie powinni się mylić po równo, a w tym sezonie z tą równością było kiepsko.
2
Eeee... kupiliśmy też Suareza, Neymara czy choćby Umtitiego, ale to Ci chyba umknęło.
4
Błagam Was, czy Wy tak naprawdę? Na poważnie? Ronaldo zarówno w tym, jak i w poprzednim sezonie w 3/4 meczów zagrał kompletną kupę. Jak to przeczytałem kiedyś na stronie Realu "Ronaldo zdarzały się dobre mecze, a Messiemu zdarzały się słabe". Te słowa doskonale oddają sytuację. I o ile Ronaldo w tamtym sezonie broniły jeszcze statystyki, to w tym jest już przepaść. Wygrał ME? Tak, tylko że w 6/8 meczach zagrał g*wno a w finale nie zagrał w ogóle. Wygrał LM? Tak, ale połowę ze swoich goli strzelił Malmoe, a w fazie pucharowej zagrał JEDEN dobry mecz.
Wygra mistrzostwo? Tak, ale w przeciągu sezonu był tak słaby, że nawet jego kibice gwizdali.
Ma świetną końcówkę i gdyby były przyznawane nagrody dla piłkarza miesiąca to bez chwili zawahania oddałbym ją Ronaldo. Ale dwa miesiące dobrej gry żeby zgarnąć nagrodę dla najlepszego piłkarza roku? Sorry, ja się na to nie zgadzam.
P.S. Nigdzie nie napisałem że Real nie zasłużył na wygranie LM, bo zasłużył na równo z Juve. Napisałem tylko że by mnie to wkurzyło.
0
Większa szansa jest na wygraną Malagi z Realem niż na awans Arsenalu do LM.
1
To nie jest nienawiść, tylko prośba o choć minimalną sprawiedliwość. ZP dla Ronaldo już w tamtym sezonie była niesmacznym żartem, teraz byłaby już groteską.
6
Nie ma szans żeby Real przegrał w Maladze ale mnie to jakoś dziwnie nie rusza. Dlaczego?
Po pierwsze: przez ostatnie lata zdominowaliśmy Hiszpanię. Nie liczycie chyba na to że rok w rok będziemy wygrywać ligę. Przecież to nawet statystycznie nie jest możliwe.
Po drugie: gramy najgorszy sezon od lat. Real podobno jest wielki, my podobno mamy najgorszą ławkę w historii. Mimo tego przegramy z nimi tylko o 3 punkty.
Po trzecie: mimo takiej różnicy sportowej Real nie wygrałby ligi bez pomocy sędziów. Nie jestem z tych, którzy piszą przy każdej okazji że Perez posmarował ale nie oszukujmy się: sędziowie nas jawnie okradli z punktów conajmniej w 3 meczach - takie są fakty.
Po czwarte: mimo tych wszystkich różnic cały czas mamy bardzo mocno dodatni bilans z czołówką ligi. Zdobyliśmy z nimi 14/18 pkt ani razu nie przegrywając.
Przegraliśmy mistrzoswo przez brak pomysłu i motywacji w kilku meczach. Przyjdzie nowy trener, obrońca i pomocnik. Tej drużynie naprawdę nie potrzeba wiele by znowu dominować, bo pokazali nie raz w tym sezonie że nie zapomnieli jak się gra. 2 świetne transfery i będzie dobrze.
P.S. Bardziej niż utrata mistrzostwa wkurzyła by mnie obrona LM przez Real, a jeszcze bardziej ZP dla Ronaldo.
11
Skandal, skandal skandalem pogania. Jak wejdzie VAR w przyszłym sezonie to mistrzostwo mamy w kieszeni, stawiam na to grubą kasę.
3
Trochę bez sensu. Zwycięscy grup powinni mieć zapewniony awans.
12
Real kilka razy w tym sezonie oferował nam mistrzostwo na tacy, a my konsekwentnie je odrzucaliśmy. Nie ma się co łudzić że przegrają, Celta i Malaga już o nic nie grają.
0
Bayern akurat wiele nie wydaje, ściąga za darmo piłkarzy głównie z ligi niemieckiej. A sukcesy sportowe wcale nie idą w parze z pieniędzmi, lepiej przegrać w finale LM bo nie trzeba płacić premii zawodnikom.
0
Nic nie pisałem o Perezie. A o Casillasie pewnie nie słyszałeś, jak Mu udowodnili oszustwo i musiał zapłacić 1,6 mln euro kary do fiskusa? Na pewno nie, bo tamta sprawa przeszła po cichu, a takie same u piłkarzy Barcelony muszą być nagłaśniane i ciągnięte w nieskończoność.
6
Co prawda nie jestem lekarzem, ale myślę że dobrze by było dla Twojego zdrowia, jakbyś przestał pier****ć takie głupoty.
1
Jak ja bym chciał żeby ktoś udowodnił jakiemuś piłkarzowi Realu jakieś przekręty finansowe. Wreszcie gimbaza by zobaczyła że oni nie są tacy nieskazitelni jak się wszystkim wydaje. Bo to, że oni też przepuszczają pieniądze przez raje podatkowe chyba nikt nie ma wątpliwości. Tylko że niestety w przypadkach piłkarzy Barcelony hiszpański wymiar sprawiedliwości jest sprawny i skrupulatny, a w przypadku piłkarzy Realu jakoś dziwnie się nie śpieszy.
0
Byłem i będę zwolennikiem sprzedaży Neymara. Nowym Messim nigdy nie będzie, a za pieniądze z jego transferu możemy mieć trzech świetnych piłkarzy. Jeżeli nie nauczył się zachowywać do tej pory, to już się nie nauczy.
0
Bronić swojej osoby? Takim ultimatum? Za to że usłyszał kilka słów prawdy?
0
Jak Go chociaż raz wypożyczymy to zapomnij o pieniądzach...
2
Bądźmy poważni...
0
To jest właśnie esencja sprzyjających okoliczności. Benzema robi akcję, której nigdy w życiu już nie powtórzy, a świetna obrona Atletico robi irracjonalny błąd. Akurat w takim momencie.
0
Mówię o klubach. Załóżmy np że Gomes wygrywa z nami LM, wtedy zgodnie z umową musimy wypłacić Valencii dodatkowe 5 mln (strzelam). Czy w przypadku sprzedaży Gomesa te dodatkowe klauzule przepadają? Valencia byłaby wtedy stratna. Pytam, bo nie wiem :)
0
Mam pytanie do zorientowanych. Jeżeli zawodnik ma klauzulę np za wygranie mistrzostwa, czy rozegrania iluś meczów i zmienia klub, to co się dzieje z tymi klauzulami?
2
Czy nic Cię nie nauczyły ostatnie lata wypożyczania i oddawania za darmo?
0
Rafinha co najwyżej może tworzyć tłok na ławce rezerwowych...
0
Tak wypożyczmy Go. Albo lepiej od razu oddajmy za darmo, po co czekać do końca kontraktu?
2
Za 250 mln sprzedałbym go w tej sekundzie. Za te pieniądze nie trzebaby wybierać pomiędzy Cou a Verattim, tylko możnaby mieć ich obu.
2
Zawsze byłem przeciwny sprzedawaniu Gomesa po jednym sezonie, bo raz: uważam że zasługuje na szansę i dwa: jego transfer przyniósłby stratę. Ale jeżeli naprawdę jest na niego dobra oferta (dobra czyli minimum 40 mln), to można by się zastanowić. On i Rafinha plus Turan i reszta może dać okolo 100 mln, co nam da komfort. Bardzo ciekawe okienko się zapowiada.
5
Jak można w 3 tak puścić gościa przy linii?!?!?!?!?!?!?!? Klasyka sprzyjających okoliczności. Benzema już nigdy w życiu takiej akcji nie zrobi.
38
Bardzo dobra wiadomość, Rafinha to przeciętny piłkarz, który na początku sezonu miał szczęście i strzelił kilka bramek. Później było już tylko gorzej zarówno w pomocy jak i na skrzydle. Do tego podatny na kontuzje.
1
Ronaldinho miał papiery na zostanie najlepszym piłkarzem w historii, a był najlepszy raptem przez 3 lata. Więc chyba twoje słowa są bardziej nie na miejscu :)
0
Od 2 sezonów o tym piszę...
0
Kiedyś był artykuł, że jak Alves przedłużał z nami kontrakt to zagwarantował sobie odejście za darmo.