kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I to by była bardzo dobra wiadomość.
3
A tak wszyscy psioczyli... Spokój, spokój i jeszcze raz spokój.
0
Jeszcze nie mogą się dogadać z warunksmi płatności.
0
Jak grał regularnie na początku to było nieźle. Później Neymar wrócił i było coraz słabiej, a na koniec dramatycznie. Arda to nie typ zmiennika.
0
Z częścią się zgodzę, ale z częścią nie. Piłkarz to nie jest proszek do prania, który kupuje się z reklamy. Proszek jak się okaże słaby, to możesz go wsypać więcej, albo ewentualnie wyrzucić. Ale jak już kupujesz np samochód, to nie z reklamy, tylko dokładnie analizujesz cały rynek, sprawdzasz mocne i słabe strony każdego auta. Piłkarz to realna wartość dla klubu. Jak się okaże słaby, to nie tak łatwo go wyrzucić (o ironio, tak właśnie jest u nas). I teraz nikt mi nie udowodni, że Mariano jest lepszy od Munira, bo zwyczajnie tak nie jest. Więc jakbym miał kupić piłkarza to nie wybrałbym pierwszego tylko dlatego że nie lubię Barcelony. Tak jak napisałeś, to jest czysty handel, w pewnym momencie sentymenty idą na bok.
Dlatego dziwi mnie bardzo że nikt nie chce Ardy, czy na przykład Rakitica, którzy są naprawdę dobrymi piłkarzami i z czysto sportowego powodu byliby wielkim wzmocnieniem dla bardzo wielu klubów w Europie. I co, nikt ich nie chce bo nie lubią Barcy? Trochę to chyba naciągane. Jednocześnie (tak jak pisałem) kluby (głównie angielskie) płacą fortuny za jakichś drewniaków. Gdzie tu sens i logika handlu?
To o czym piszesz, czyli czekanie aż Barca odda za darmo jest prawdą w przypadku słabszych graczy pokroju Vermalena czy Douglasa. Tu rzeczywiście można poczekać.
Real wypożyczył Jamesa, który wyciągnął im w końcówce ligę i z pierwokupem Bayern może dać za niego (w sumie z dwuletnim wypożyczeniem) 50 mln (Real zapłacił 80). Jednocześnie Real dopiero teraz przestał dopłacać Porto do kontraktu Casillasa. Nie tylko u nas dzieją się takie rzeczy.
1
Dobry tekst. Chociaż z tym przebieraniem Barcy to nie do końca prawda, bo przecież kupili imprezowicza Neymara i gryzaka Suareza. Z resztą tekstu 100% zgody.
0
Ostatnio czytałem że jak w Chinach skończy się okienko to sprzedawać też nie mogą. Chyba tutaj nawet to było.
0
Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, ale jak już kiedyś pisałem to wygląda jakby wszyscy się przeciwko nam zmówili. Czy naprawdę nie ma w Europie klubu który by zapłacił 15 mln za Munira? Młodego i ogranego już napastnika? Przecież to jest okazja. Albo nie ma w Anglii klubu który wyłoży 30 mln za Ardę? Przecież On tam idealnie pasuje. Jednocześnie Anglicy wydają wielkie pieniądze na jakichś no-anamów, a Real sprzedaje Mariano za 12(?) mln. Za gościa który wszedł 3 razy z ławki dają więcej niż za Munira który zagrał pełny sezon w PD i ma chociażby na koncie udział w GD.
Naprawdę nie pojmuję dlaczego nie ma chętnych na naszych piłkarzy. Przecież o takiego Turana pół Europy się powinno bić, a nie ma żadnej oferty.
0
Co to znaczy "niech go sprzedadzą za 11"? Skoro jest 4 kluby które dają 8 to możemy go sprzedać za 8 albo w ogóle.
0
Mam napreqdę mieszane uczucia. Fakt, gra w Chinach. Ale grając tam jest w stanie grać s reprezentacji i być jej podstawowym zawodnikiem. Myślę że w innych okolicznościach, np po transferze Verattiego ludzie patrzyliby na Paulinho dużo przychylniej.
0
Najbardziej prawdopodobne transfery to te, o których najmniej się mówi. Nie zdziwię się jak zaraz ogłosimy transfer Coutinho.
0
A skąd wiesz że nie wystosewali?
30
Od zawsze było wiadomo że macki Pereza sięgają daleko. Ale żeby wsadzić swojego człowieka na fotel prezydenta Barcelony? Szacun.
0
Nie trzeba się aż cofać do Keity, mamy przecież Rakitica. A o Paulinho tak naprawdę wiemy niewiele, bo nie sądzę żeby ktoś śledził rozgrywki chińskiej ligi.
4
To kogo Twoim zdaniem mieli odstawić z pierwszego składu? Xaviego czy Inieste?
5
Jakby Thiago chciał u nas grać to by nie odchodził.
0
Od początku nie było kogo kupić i było wiadomo że za pomocnika trzeba będzie wydać 100 mln. Jak dla mnie nic się w tej sprawie nie zmieniło.
1
Dzisiaj rozpoczął się ósmy dzień okienka transferowego a nasi kibice już wiedzą że nikogo nie kupimy i będzie dramat. Ludzie, spokojnie. To dopiero tydzień. Nie ma co słuchać plotek. Zresztą najbardziej prawdopodobne transfery to te o których najmniej się mówi.
0
A co, może miał zaoferować 200 mln?
0
Ciężko się było spodziewać że Veratti nie będzie trenował. Zawaliłby sobie sezon niezależnie gdzie ostatecznie będzie grał.
0
Neymar nigdy nie będzie jak Messi - nie ten typ. Poza tym wychodzi z niego niedojrzały dzieciak. Od lat mówię że mimo wielkich umiejętności nie miałbym kompletnie oporów żeby Go sprzedać (zamienić) za świetną kasę.
0
Szpaler robi się mistrzowi jeżeli zapewni sobie mistrzostwo przed ostatnią kolejką.
0
Lepiej by się wzięli za ograniczenie absurdalnych kwot transferowych a nie za płace które można ominąć na wiele sposobów.
0
Ja tego nie wiem. Dziwi mnie że nikt nie chce kupować naszych piłkarzy. Tak jak pisałem pod artykułem o Munirze. Naprawdę nikt nie chce Go kupić? Przecież to bez sensu.
Do transferu potrzebne są dwa chętne kluby a w naszym przypadku wygląda to tak jakby wszyscy się zmówili.
Ze sprzedawaniem od kiedy pamiętam mieliśmy problemy, pamiętacie choćby Saviolę? To nie jest problem tylko tego zarządu.
0
To co ma Barca zrobić jeżeli nie ma za niego żadnych ofert?
1
Nie dziwi mnie że Munir nie chce iść do Rosji, dziwi mnie że nie ma innych chętnych. Młody, wykształcony w Barcelonie napastnik i nie ma kogoś kto by dał za niego 18-20 mln? O co kaman?
0
Oni chcą kupić Munira a Ty chcesz im dać jeszcze pieniądze i Tello?
0
To powiedz mi co byś zrobił na miejscu zarządu, skoro nikt nie składa oferty?
0
Właśnie o to chodzi. Podobno piłkarz jest wart tyle ile ktoś chce za niego zapłacić.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika