kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie porównuj symulek piłkarzy Barcy do tego co jest na filmiku...
1
W siatkówce na początku też trwało to strasznie długo a sędziowie słabo sobie radzili. Teraz wygląda to zupełnie inaczej. Cierpliwości, chyba nikt się nie spodziewał że od pierwszego dnia wszystko zadziała perfekcyjnie.
0
Oj już przestańcie pieprzyć, wiadomo że sobie robie jaja. A Pique jest wolny jak wóz z węglem i musi to poprawić bu Mu Real i każdy mocniejszy przeciwnik zrobi z du*u wylotówkę na Kielce. Real zresztą już zrobił.
4
Chłopie, 33 to ja biegnę do tyłu :)
0
Najgorsze jest to, że wygrałbym pojedynki biegowe z Pique i Mascherano.
Jak nam Umtiti gdzies na chwilę wypadnie to będziemy w czarnej du**e.
0
Wiem o tym, ale czasem Suareza nie będzie a ten mecz pokazał że ustawianie Messiego na szpicy to zły pomysł.
6
Ten mecz pokazał że jak chcemy grać 4-2-3-1 to na pewno nie z Messim na szpicy. On często się cofa i w ataku zostaje ogromna dziura.
A poza tym nie ma co gadać. Bez dwóch elementów MSN mamy 6 pkt. Teraz przerwa i wracamy z Dembele i miejmy nadzieje z Coutinho. Będzie lepiej.
2
Eriksen gra niżej, Cou to bardziej Iniesta.
2
Musimy za wszelką cenę wcisnąć Liverpoolowi naszych zawodników za Coutinho. Tam sezon jest długi, mają też puchar ligi, długa ławka się przyda. Nie jestem zwolennikiem pozbywania się Gomesa, ale jakby od tego zależało sprowadzenie Cou, to jestem za. Do tego Rafinha i Turan - myślę że spokojnie by sobie w Anglii poradzili.
Za chwilę zaczniemy rozwiązywać kontrakty albo na siłę wypożyczać.
0
Dobra wiadomość. Teraz niech nam udowodni że jest wart tych pieniędzy.
0
O widzisz, o tym podziale w przypadku czterech drużyn nie wiedziałem. To by wyjaśniło sytuację z Sevillą. Ale dalej nie rozumiem dlaczego losowany z pierwszego koszyka Real był z góry przydzielony do grupy H.
0
Akurat do Ronaldo nie mam najmniejszych wątpliwości, zwłaszcza że nikt inny specjalnie się nie wyróżniał. Podobnie Modric, czyli jak by nie mówić najważniejszy pomocnik zwycięskiej drużyny. Ale Ramos? To już Marcelo by dali...
0
No dobrze, teraz jak już emocje opadly, czy ktoś może mi wyjaśnić dlaczego podczas losowania Real obligatoryjnie wskoczył do H a Sevilla nie mogła trafić do Juve? Generalnie zasady losowania są proste, ale w tych dwóch przypadkach (a szczególnie Realu) kompletnie nie wiem o co chodzi.
1
Poinformowała że nie kupią Go teraz, póki Atletico ma bana. Nie mówili że nigdy.
0
Nie jest źle :) w tamtym roku lepiej było wyjś z drugiego miejsca niż z pierwszego :)
0
Dlaczego Sevilla nie mogła trafić do grupy z Juve a Barcelona tak?
0
Mówiłem kroś mądry...
0
Czy ktos madry może wyjaśnić dlaczego Real z automatu trafił do H?
7
Gaspart przynajmniej miał jakąś wizję. Błędną, ale miał i ją realizował. Bartomeu to zwykły szkodnik i madrycki agent.
0
To teraz zadtanów się co jest lepsze. Przepłacić czy nie kupić nikogo? Jasne, zaprotestujmy przeciwko wysokim cenom i nie kupujmy nikogo. Tylko że wtedy Realu nie zobaczymy przez najbliższe 10 lat.
Chelsea niedawno zapłaciła 86 mln za Moratę, piłkarza który w życiu nie grał w podstawowym składzie i walił gole w końcówkach. A ty chcesz tyle samo zapłacić za jednego z najlepszych pomocników świata? I kto tu ma się ogarnąć?
Rynku nie zniszczyło 222 mln za Neymara tylko ludzie z kasą i ambicjami. Coraz więcej klubów chce wygrywać i każdy trzyma najlepszych.
Swoją drogą nie wiem jak Bartek i spółka mogą każdego ranka patrzeć w lustro. Kompromitacja goni kompromitację.
0
Czytając kolejne newsy coraz bardziej się utwierdzam w przekonaniu że cały nasz zarząd to madrytcy agenci. To co jeszcze niedawno wydawało się absurdalne zaczyna być jedynym wytłumaczeniem ich działań. Oby nie sprzedali Messiego zanim zdążą zebrać podpisy i wywalić ich ze stołków.
5
Panie i Panowie.
Od czasów Rijkarda, czyli już prawie 15 lat, Real dostawał od nas regularny oklep. W międzyczasie zdarzył im się m.in. okres nie wychodzenia poza 1/8 LM. Przecież to jest niemożliwe, żeby taki klub z takimi pieniędzmi nie wygrywał przez tak długi okres czasu. Teraz my mamy u sterów klubu madryckiego agenta i niestety musimy trochę pocierpieć.
Przyzwycziliy się do wygrywania i normalne jest to, że ciężko przyjąć porażkę. Ale spokojnie, oby tylko udało się sprowadzić Coutinho i Dembele i ten sezon wcale nie musi być stracony.
2
Dajcie już spokój z tym Thiago. Sam spier.....lił do Bayernu bo nie mógł chwilę poczekać aż Xavi albo Iniesta zaczną przekazywać mu pałeczkę. A przecież był jeszcze Cesc. Kogo niby Thiago miał posadzić na ławce?
2
Nie porównuj, to były całkiem inne czasy. Równie dobrze można napisać że Real wydał na drewniano-szklanego Bale'a 100 mln i się z nich śmiać.
1
Ja już dawno pisałem że macki Pereza sięgają daleko, ale za wsadzenie swojego człowieka na fotel prezydenta należy Mu się wielki szacunek.
Oby Bartek zdołał sprowadzić Coutinho i Dembele, wtedy drużynę da się jeszcze uratować.
1
Dobrze napisane. Nie ma co się już znęcać nad Paulinho skoro transfer jest przesądzony. Oby sprawił że wszyscy będą musieli odszczekać obelgi pod jego adresem.
0
Najgorsze: jak zwykle ostatnio brak skuteczności. Real tworząc półtorej sytuacji strzela nam 3 gole. My grając tak naprawdę dobry mecz i dominując przez większą jego część strzelamy 1 gola i to z karnego którego nie było. Ciągle zakiwujemy się na śmierć, a bez Neymara będzie to jeszcze trudniejsze. Zaczynam się obawiać czy w erze Messiego uda nam się zmienić styl gry.
0
Dembele też już leciał.
0
Myślę że możecie się uspokoić. Od tych rewelacji minęło już kilka godzin i ciągle nie ma oficjalnego potwierdzenia.
0
Ale ja to wszystko rozumiem i popieram. Nikt jednak nie potrafi mi odpowiedzieć na pytanie dlaczego takie kompletne zero (jak tu go opisujecie) gra w reprezentacji Brazylii.