0

Najwyżej jakaś śmieszna finansowa.

0

Prawie 26-letni mega talent... może nie sprzedawajmy Ardy i poczekajmy aż odpali, w końcu też ma talent co udowadniał w Atletico.

1

Serio, nie rozumiem naszych kibiców. Każdy zawsze płacze że oddajemy piłkarzy za darmo, a jak jest okazja żeby kogoś sprzedać, to wszyscy mówią o wypożyczeniu. Jest jakiś 1% szans że z Rafinhi będzie piłkarz, który rzeczywiście będzie w stanie zaistnieć w Barcelonie. Po przyjściu Coutinho będzie w najlepszym razie 6. w kolejce do gry, o ile ktoś Go jeszcze nie wyprzedzi, albo nie złapie kontuzji, co jest bardzo prawdopodobne.
Naprawdę, bądźcie poważni, On ma już prawie 25 lat...

1

Ja tam dobrych meczów Denisa niestety nie kojarzę :(

1

Przyznam że kompletnie nie rozumiem fenomenu sytuacji Gomesa i Denisa Suareza. Fakt, Gomes dostawał więcej szans, ale przynajmniej czasem pokazywał jakieś przebłyski. Zdarzały Mu się lepsze mecze, a ostatnio zaczyna grać naprawdę nieźle. Denis natomiast kompletnie zawał każdą szansę, pamiętam 1 mecz w którym zagrał dobrze (strzelił wtedy 2 gole).
Skąd więc ten hejt na Gomesa i uwielbienie dla Denisa?

0

Gomes przynajmniej miał przebłyski...

0

Żebyśmy mogli sprzedać Rakitica, to chyba jasne.

0

Przy okazji mogliby zaklepać transfer Eroksena po sezonie.

0

Ale ma już 32 lata i miewa kontuzje. Na pewno zaakceptowałby rolę drugiego obrońcy i zakończenie kariery w Barcelonie.

2

Mówcie co chcecie, ale trzeba pochwalić Bartomeu. Od początku było wiadomo że z pieniędzy za Neymara będzie chciał kupić Dembele i Coutinho. Z Brazylijczykiem się nie udało, ale nie spanikował i spokojnie spróbował znowu.
Wszyscy wieścili dramat, a teraz po przyjściu Miny bedziemy mieć całkowicie kompletną kadrę. W lecie tak naprawdę nie musimy nikogo kupować. Ja bym tylko sprowadził (jak już pisałem) jakiegoś doświadczonego prawego obrońcę, który zaakceptuje ławkę i będzie w stanie odciążyć Semedo i pozwolić przejść Roberto do pomocy. Możecie się śmiać ale ja uparcie twierdzę że nasz Piszczek świetnie by sobie w takiej roli poradził. Jak nie on to ktoś typu Liechsteiner (chociaż On już troszke stary), Zabaleta, Juanfran jest do wzięcia za darmo.

6

Problem w tym że Coutinho przeszedł do lepszej drużyny z szansą na tytuły i będzie grał u boku najlepszego piłkarza w historii, Neymar miał to wszystko a wolał kasę i słabszą ligę. Dla mnie to lekka różnica.

1

Komentarz usunięty

5

Za Coutinho i Dembele daliśmy (nie licząc zmiennych) tyle co dostaliśmy za Neymara. Już w lecie pisałem że biorę taką wymianę w ciemno i z całą mocą to podtrzymuję. Sportowo niewątpliwie zyskaliśmy.

0

Głupie gadanie, wart 80 mln niby na jakiej podstawie tak mówisz? Cen z poptzedniego sezonu, sprzed 2 sezonów? Real za Bala dał 100 parę lat temu a teraz mówisz że za Cou byś dał 80?

0

Ktoś wie jakie kursy u buków na transfer Coutinho?

1

Barcelona, Real, Bayern, Manchester to tzw kluby docelowe. Liverpool nie zdobędzie takiego statusu jeszcze długo, nawet jak im się jednorazowo uda wygrać np Ligę Mistrzów.

4

Bo ma „tajemniczą kontuzję”

0

To miałem na myśli, nie doprecyzowałem. Chodzi mi o zmiennika dla Semedo, który zaakceptuje ławkę, a będzie dość dobry żeby zagrać w meczach ze słabszymi, taki Piszczek na przykład :)

3

Naprawdę śmieszne jest to co niektórzy piszą. Ludzie, przecież my potrzebujemy kogoś, kto z marszu wejdzie do drużyny i stanie się liderem naszej pomocy. A Wy tu wymieniacie jakichś no-namów z Francji albo co jeszcze lepsze - Alenę. Inni apelują o więcej szans dla Denisa, chociaż jest w klubie już naprawdę długo i nie pokazał jeszcze absolutnie nic, co pozwoliłoby sądzić że będzie w stanie stać się zawodnikiem pierwszego składu. A już kompletnie absurdalne jest apelowanie o stawianie na Rafinhe - piłkarza całkowicie przeciętnego, szklanego, który ma już 25 lat! i jest tylko o rok młodszy od Coutinho.
Narzekacie na grę Barcelony (teraz nie ma na co narzekać ale w poprzednim sezonie owszem) a chcecie grać byle jakimi piłkarzami. Niestety, Barcelona jest tzw. klubem docelowym i musi mieć najlepszych, a za najlepszych trzeba płacić i to coraz więcej. Dlatego im szybciej kupimy Cou tym będzie taniej i widać że Bartek zdaje sobie z tego sprawę.
W skrócie: jak najszybciej musimy sprzedać Denisa i Vidala, póki są chętni. Podobnie Rafinhę (chociaż jego bym oddał nawet za darmo). Do tego Gomesa, bo za niego da się wziąć pieniądze. Kupimy Cotinho i Minę, Do tego w lecie przyda się jakiś doświadczony, starszy prawy obrońca żeby zwolnić Roberto do pomocy. Wtedy możemy kombinować i spróbować np sprowadzić Eriksena w miejsce Rakitica (bo to jest jego pozycja). Ale Coutinho powinien być najwyższym priorytetem.

0

Zawsze byłem pierwszym obrońcą Gomesa. Moim zdaniem naprawdę umie grać w piłkę i ma duże możliwości. Jednak w Barcelonie Mu się nie uda i dlatego nawet ja powiem że trzeba go sprzedać. Wydaje się że nie będzie wielkim problemem uzyskanie za niego niezłych pieniędzy.

2

Szkoda że Paco kontuzjowany, teraz by pograł.

0

Że co? Już rok temu mówiło się o jego odejściu do PSG a ojczulek co tydzień (oczywiście celowo przesadzam) latał do Paryża. Ten transfer nie doszedł do skutku zapewne tylko dlatego że w PSG obawiali się FFP. Podejrzewam też chciwość familii Neymarów, chęć podpisania nowego kontraktu i skasowania premii.

0

Umtiti nie powiedział ani słowa że chce pdejść. Najważniejsza przy wypłaceniu klauzuli jest chęć zawodnika, więc nie piszcie bzdur i nie porównujcie tej sytuacji do Neymara.

0

Czy wszyscy nawołujący Barcelonę do zakontraktowania Goretzki nie biorą pod uwagę tego że on może po prostu woleć grać w Bayernie?

2

Dobrze że przynajmniej umiesz się do tego przyznać. Ja jeszcze czekam aż odezwą się w końcu zwolennicy Bravo, ci od wywalczania sobie miejsca w klubowych biurach.

0

Ale strzelał w lidze. Teraz nie istnieje.

2

Na szczęście to już koniec tej farsy ze złotymi piłkami dla Ronaldo. W tym sezonie jest tak słaby że nawet trzecia Liga Mistrzów Mu nie pomoże.

1

Jeżeli jest dobry, to przy dzisiejszych cenach 30 mln to bezcen.

0

To że kibicuje Realowi nie wyklucza słów o Barcelonie i Messim. To raczej świadczy o jego mądrości.

0

Oczywiście, ale w przedsezonowej dyskusji doszło do tego, że im więcej trener skacze przy linii tym jest lepszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?