kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Żaden zawodnik nie rozwinie się bez gry. A przy Albie, czyli najlepszym obecnie obok Marcelo lewym obrońcy, nie pogra nikt. Theo też miał się rozwijać w Realu i chyba trochę mu to nie idzie.
0
Serio porównujesz pozycję w drużynie Dembele do Digna?
1
Przy tak mocnym i niepodważalnym zawodniku jakim jest Alba, jedynym rozsądnym wyjściem jest sprowadzenie starszego zawodnika, który zaakceptuje bycie „tym drugim”. Taki Filipe Luis np., który za chwilę będzie miał 33 lata. Sprowadzenie młodego jest głupotą, bo przy tak małej ilości gry zmarnujemy jego talent. Sprowadzenie „konkurencji” dla Alby to już w ogóle idiotyzm, bo któryś z zawodników grałby za mało.
0
Na ławce to się narozwija po huku
0
#Bayernmusisz
1
Jest co przeżywać, ja do dzisiaj nie wierzę że to się stało.
0
Racja, nie do Ciebie powinno być.
2
Serio myślisz że zależy Mu na kasie w tym sezonie czy dwóch które Mu zostały?
20
Brałbym Go do Barcy jak komornik telewizor.
0
Dobra, odpuszczam. Jeżeli jest aż tak ambitny, to dobrze że odszedł. Niech Mu się wiedzie w Bayernie.
0
Ale jakim cudem miał grać u nas w ważnych meczach skoro mieliśmy w tym momencie najlepszą pomoc świata???!!! Kosztem kogo miał grać? Xaviego czy Iniesty? Jeżeli jego ambicją było wygryźć ze składu kogoś z najlepszej pomocy w historii tego klubu, to rzeczywiście, lepiej że odszedł. Tylko chyba jest zbyt ambitny. I chyba za wysoko mierzy.
0
W sezonie 11/12 zagrał 4775 min w 63 mechach
12/13 3536 w 43
przeszedł do Bayernu i wtedy:
2818 minut w 34 meczach 13/14
1600 w 18 14/15
3759 w 48 15/16
5702 w 65 16/17
dopiero w trzecim roku po odejsciu zaczął grać tyle co w Barcelonie. Oczywiście były kontuzje. Ale nie mów mi że grał mało.
0
I moim zdaniem by przejął. Tylko nie chciał poczekać. A Don Balonowi nie wierzę, mówię tylko że nie chcę żeby wracał.
2
A kogo niby miał wygryźć ze składu? Xaviego czy Iniestę? Zamiast uczyć się przy nich grać On wolał iść do Bayernu. To niech teraz sobie tam siedzi.
0
Przez to że Barca pokonała Sevillę? Co za argument...
0
Czy ja wiem? Dla mnie pewne jest że tacy piłkarze jak Eriksen, Ali czy Kane nie będą grać w Tottenhamie w nieskończoność. Żeby osiągać duże sukcesy będą musieli odejść do jakiegoś wielkiego klubu.
0
Pytanie jaki skład wystawi Real. Pełnymi rezerwami nie wyjdą ale taki Cristiano np może dostać wolne. Wiele zależy od wyniku pierwszego meczu z Bayernem.
2
Wydaje mi się że przyjdzie Eriksen, a to nas wzmocni bardzo. Iniesta wczoraj zagrał cudownie, ale w przeciągu sezonu nie zawsze tak było, a jego pensja bardzo nas odciąży. Zapewne odejdą Gomes i Denis, a jak przyjdzie Griezmann to zapewne Paco i Vidal. Kadra na następny sezon zapowiada się troszkę węższa, ale mocniejsza.
17
Plan był doskonały, zaklepać ligę, grać w niej rezerwami a skupić się na półfinałach LM. Przyznam że nie dawałem nam większych szans na tryplet, ale po tym co pokazali wczoraj i na jaki poziom weszli uważam że 3 puchary były jak najbardziej możliwe. Mam nadzieję że Valverde wyciągnie wnioski, również z wczorajszego meczu. Zapowiada się że kadra na przyszły sezon będzie jeszcze mocniejsza.
1
Toż to są najlepsze lata Pepa!
0
Zapewne wiele kuponów padnie dzisiaj na tym meczu :)
0
Remis do przerwy?
0
Ależ cudownie dzisiaj grają. Nie można tak było z Romą? Valverde tym meczem zapewnia sobie posadę na przyszły sezon. Pokazujemy jaką mamy siłę. Czasami tylko zaangażowania brakuje.
1
Przecież napisałem że się zdarzało ale nie ma tradycji. Jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to się nie odzywaj.
Jak jesteś taki mądry to odpowiedz: czy jak Sevilla wygra CdR to Levante powinno im zrobić szpaler?
Ku*** aż się uniosłem. Kmiot nawet nie przeczyta wypowiedzi a wyzywa od wypocin i „gówno wiesz”. Co za...
6
Bzdura. Nie ma tradycji robienia szpaleru po innych rozgrywkach. Zdarzało się, ale nie zawsze. Czy jeżeli Sevilla wygra z nami w sobotę to w następnej kolejce Levante ma im zrobić szpaler? Przecież to absurd i dobrze o tym wiesz.
0
Mylisz się. Szpaler nie jest po to żeby ośmieszyć robiących tylko docenić mistrza.
16
Szpaler od Realu staje się faktem. Jak go nie zrobią upokorzą się przed całym piłkarskim światem.
0
Jeżeli Valverde ma w przyszłym sezonie znowu zajeżdzać pique z Umtitim do nieprzytomności to nie wiem po co nam Lenglet.
0
Ja Valverde ma zamiar rotować tak jak w tym sezonie to nie ma sensu Go kupować.
0
Zapamiętajcie sobie moje słowa - Messi w przyszłym sezonie, po Mundialu, będzie zupełnie innym piłkarzem, niezależnie od tego jakim wynikiem Mistrzostwa się zakończą. Teraz w głowie ma tylko to, że cała reprezentacja Argentyny jest na jego plecach i zdaje sobie sprawę z tego, że sam tego wózka nie pociągnie. Dlatego się oszczędza, bo chce mieć jak najlepszą formę i jak najwięcej sił w Rosji.
Dziwi mnie tylko że nie chce odpuścić choć jednego, dwóch meczów.