kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mnie też to zastanawiało dopóki nie pisałem magisterki na temat uproszczenia eurokodów. Przyznam że tak mnie to wciągnęło, a na koniec miałem taką satysfakcję, że trochę ich rozumiem :)
0
To ja całe życie pisałem źle :)
A tak swoją drogą to bezsens.... kto kiedyś tworzył te wyjątki i po co?
0
Chyba nienajlepsze...
0
Racja, mój błąd. Od szkoły już trochę minęło.
51
Serio? A mi wcale nie jest Go szkoda. Miał wszystko, grał w najlepszym klubie świata u boku najlepszego piłkarza w historii. Nikt Go z klubu nie wyrzucał, dopiero co dostał podwyżkę.
Miałeś chamie złoty róg, został ci się ino sznur.
16
Nie strzelił gola to raz, przepadły Mu dwa karne to dwa, traci mecz z Young Boys u siebie to trzy. A Messi odjechał.
39
Czym Mariano przećmił te legendy?
101
Dembele jest encyklopedyczną definicją nieoszlifowanego diamentu. Ma niesamowite możliwości, co pokazuje niemal w każdym meczu. Ma chyba największą na świecie lekkość w prowadzeniu piłki, obie nogi, drybling i strzał. Jednocześnie widać że za bardzo chce i nie zawsze podejmuje dobre decyzje.
Może być z niego przegenialny piłkarz, mam nadzieję że spokój Valverde i autorytet Messiego pozwolą Mu dojrzeć.
7
Serio tylko 8? przecież On strzela cały czas. Ja mam wrażenie że było ich z 15...
I podobnie jak inni dziwie się że nikt nie strzelił więcej. Choćby wymieniani Juninho i Becks, albo Del Piero, CR, czy np Platini...
1
Ze wszystkich naszych piłkarzy to jego i Paco żałuję najbardziej. Digne wiele razy pokazywał że może być solidnym zmiennikiem, ale ciężko wymagać stabilnej formy od 23-latka który gra raz na miesiąc.
0
Nie sposów wymienić wszystkich. W samej lekkiej atletyce i to tylko z „naszych” czasów: Bubka, Kipketer, Johnson, czy też nasi dominatorzy: Włodarczyk, Korzeniowski... Bolt był bardzo widowiskowy, ale geniuszy w swoich dyscyplinach można wymieniać w nieskończoność.
1
Oj, chyba już Karim i Bale nie będą tak chwaleni jak po ogórkowych meczach z początku sezonu...
0
Ja bym powiedział że mistrz Hiszpanii był znany już przed sezonem...
0
Serio, czy ktokolwiek poza zaślepionymi kibicami Realu liczył że oni będą grali lepiej niż w poprzednim sezonie? Odszedł od nich jedyny piłkarz który umiał strzelać. W tamtym sezonie była przepaść, teraz będzie jeszcze większa, nawet jak dzisiaj wydrą zwycięstwo w Bilbao. To dopiero pierwszy trudnoejszy mecz w tym sezonie.
1
Wow, nawet nie wiedziałem że to tak dobrze wygląda. Deklasacja „najlepszego” klubu świata.
0
Poziomu dominacji graczy Barcelony sprzed paru lat nigdy nie osiągną. Niech się Asensio wyszumi, czas na jakieś straty w lidze.
3
Wydaje mi się że gramy w 13, Szpak czasem mówi Kądzior, czasem Kędzior a czasem Kędziora...
0
Messi na SC to głupi pomysł i mieliśmy na to już wiele dowodów. Cofa się do pomocy i wtedy w ataku zostaje wielka dziura.
2
To może cały pierwszy skład posadźmy na ławce żeby byli wypoczęci i bez kontuzji? Bez przesady...
19
Zluzujcie majty. Wrzesień to nie czas na rotacje. Okresu przygotowawczego praktycznie nie było więc EV chce żeby zawodnicy doszli do formy. Sam jestem wielkim zwolennikiem rotacji, ale przyjdzie na nie czas.
2
Ktoś wie o co chodzi dokładnie z tymi punktami? To tak jak u nas za mandaty?
0
Za całą a nie za wygranie finału...
0
Za wygranie LM jest 100 mln euro? To ja sie chyba zatrzymałem w starych czasach...
0
Pieniądze w LM? Akurat tam najbardziej się opłaca przegrać w finale, bo nie trzeba wypłacać premii. A jak Realowi się udało wygrać nie zrozumiem do końca życia.
0
Za rok Real będzie musiał rozbić bank. Zapewne w końcu ruszą po Neymara i Kane’a i po jakiegoś pomocnika za Modrica. Okienko za rok będzie bardzo ciekawe.
1
Nadal nie wiem co kombinuje Perez, kadra Realu mizernieje z roku na rok. Już poprzedni sezon ligowy pokazał ich siłę, teraz może być jeszcze większy dramat.
1
E tam dwa dekodery... po prostu znajdź kogoś kto ma dekoder i dogadaj się z nim. Na pewno ma opcję internetową nc+go/poslat on the go, można tam dodać 4 urządzenia i masz dostępne kanały.
0
Legia to fenomen na skalę światową. Nie potrafię skojarzyć klubu, który z takim budżetem, potencjałem i zapleczem - również kibicowskim - grałby tak beznadziejnie. Mają taką przewagę nad innymi że już w marcu powinno być po tytule, w Europie też jest beznadziejnie. Ktoś kojarzy inny klub który tak by zawodził?
0
A co widzą w Munirze, Denisie i Rafinhi?
0
Zresztą... zawsze jest narzekanie że oddajemy piłkarzy za darmo i że za dużo płacimy. Jak się zdarza okazja żeby zarobić, to wtedy krzyk. Więc trzeba się zdecydować. I trzeba pamiętać, że wraz z piłkarzem sprzedajemy też niejako jego pensję.
I tu nie chodzi tylko o Rakitica, który dla EV rzeczywiście jest kluczowy. Chodzi o zasadę.