0

Jak taki VAR ma byc u nas w lidze to ja dziękuję...

1

Nowa Portugalia nam rośnie? Ile można mieć farta?

0

Chyba jeszcze nigdy nie widziałem tak wielkiego upadku drużyny z takim potencjałem.

9

To chyba najdurniejszy przepis jaki istnieje. 99% transferów zaczyba się od kontaktów z zawodnikiem.

2

A ja od 5 lat tłukę i zdania nie zmienię. Zwolnić natychmiast tego patałacha. Najlepsze polskie pokolenie piłkarzy od 82 roku a jedyne co osiągnęliśmy to ćwierćfinał ME po wymęczonych zwycięstwach z Irlandią Płn i Ukrainą i drogą niczym niegdyś Real w Lidze Mistrzów.

0

Liczysz na to że w niedziele przejdzie ci tak szybko przelew? Musiałbyś mieć konto w tym samym banku.

0

Po co jest ten VAR skoro sędziowie go praktycznie nie używają?

2

Ten mecz to kolejny przykład jak piłka potrafi byc niesprawiedliwa. A dla Niemców to nauczka - na ławce siedzi najlepszy bramkarz świata a oni stawiają na gościa który rok nie grał w piłkę.

0

Nie mówię o wczorajszym meczu, chodzi mi o całokszałt.

2

Tak ogólnie na temat CR : popatrzcie ile ten człowiek ma szczęścia. Raz na milion lat zdarza się aby w jednym miejscu zebrał się ogromny talent, pracowitość i nieskończona ilość piłkarskiego szczęścia. I to zawsze w najważniejszych momentach - a to bramkarz puści babola, a to karny, a to dziura w murze, a to rykoszet. I nie mówię tego w złym kontekscie - Ronaldo po prostu ma dar i umie go wykorzystać.

2

A co Ty się tak zakochałeś w tym Ramosie? To że jest kapitanem Realu nic nie zmienia. Ma charyzmę, zaciętość, jest dobrym kapitanem, umie strzelać bramki. Ale poza tym jak już pisałem jest zwykłym chamem, prostakiem, brutalem i symulantem. Gardzę takimi piłkarzami niezależnie od tego w jakich klubach grają. Dlatego też wielokrotnie krytykowałem np. Suareza za jego symulki, podobnie jak np Albę który czasem po dotknięciu przeciwnika zwija się po murawie jak wesz na grzebieniu.

Ramos popełnia katastrofalne błędy i zdarza Mu się to bardzo często. Najlepszym testem na jakość zawodnika jest zadanie sobie pytania: czy chciałbym żeby dany zawodnik grał w Barcelonie. Nie dlatego że go lubię czy nie, tylko dlatego żeby Barcelona grała jak najlepiej. Naprawdę chciałbyś Ramosa u nas? Chyba nie...
P.S.
Casemiro przed Busquetsem to już nawet nie jest śmieszne...

5

Drażni mnie już robienie z Ramosa super obrońcy. Może i strzelił parę ważnych bramek ale obrońcą - zwłaszcza ostatnio - jest najwyżej przeciętnym. Ilość błędów które ostatnio popełnia jest ogromna. Dodatkowo to zwyczajny cham i brutal. Wstawianie Go do wszelkich „najlepszych jedenastek” jest po prostu niedorzeczne.

11

Dajmy im jeszcze Denisa, Gomesa, Vidala i Paco, dopłaćmy i niech oddadzą Eriksena :)

1

Myślałem że PSG jednak ma jakieś sportowe ambicje...

3

Barcelona rozmawia z Griezmannem który ma kluzulę i bez zgody Atletico mogą Go wykupić - FIFA wszczyna śledzctwo. Real rozmawia z Neymarem bez zgody PSG - FIFA milczy. Fuck logic.

7

Real drogo płaci za losy na loterii. Mimo że nie jestem zwolennikiem Thiago, to jak mamy dać za kogoś 50 mln to wolę jego.

0

Trzymanie takiego bramkarza na ławce to zwyczajne marnotrawstwo. Drugi bramkarz powinien być starszy, chociażby Fabiański nie jest głupim pomysłem.

0

Przecież od początku wszyscy mówili że jest taka klauzula...

0

To jak to w końcu jest? Inter ma obowiązek wykupić Rafinhe po tym jak awansował z do LM czy nie? Jeżeli tak, to po pierwsze trzeba iść z nimi do sądu i zgłosić sprawę do FIFA. A co do Rafinhi zdania nie zmieniam: piłkarz zbyt słaby na Barcelonę, sprzedać choćby za 20 mln, bo inaczej do końca kontraktu będzie z nim kłopot i w końcu odejdzie za datmo.

8

I znowu się Cristiano obrazi...

0

A w poprzednich eleminacjach nie mieliśmy? Że przypomnę tylko oba mecze z Gruzją, która nas cisnęła po 80 minut...

0

Serio, nie rozumiem już tego. Oczywiście, Gomesowi w Barcelonie nie poszło. Ale mimo tego to przecież nie jest zły piłkarz. W Anglii nie za takie drewna płacą wielką kasę, naprawdę nie rozumiem dlaczego jakiś średni klub nie wyłoży tych 20 kilku milionów. Jestem przekonany że Gomes by sobie tam poradził.
Ale to nie tylko o Gomesa chodzi. Piłkarze tacy jak Vidal, Denis, Munir czy Rafinha są do wzięcia za bezcen w stosunku do swoich umiejętności, a nie ma chętnych. Taki Munir, który brał czynny udział w ponad połowie goli swojej drużyny jest do kupienia za 15 mln, a mimo to nie ma chętnych - przecież to jakiś absurd. Vidal, człowiek ograny w kilku klubach, również w Europie, do kupienia za 10 mln i nie ma chętnych.
Nie rozumiem...

2

Akurat tutaj zarządu bym nie winił. 25 mln euro netto Mu nie dadzą. Jeżeli chodzi Mu o kasę to do nas nie przyjdzie.

0

Jeżeli przyjdzie do nas Griezmann to musimy przejść na 4-2-3-1 albo jakis rodzaj 4-2-2-2. W takim ustawieniu dla Thiago nie ma miejsca, potrzebujemy kogoś bardziej defensywnego żeby uzupełnić parę Busquets Rakitic.

2

Ta, skupili się na trzeciej - chyba w styczniu jak było widać że nie mają szans w lidze.

5

Tak, tylko Mou to dobry trener, a Guti ma inteligencję wiadra.

0

Akurat co do Cillesena to też bym był za jego sprzedażą. Trzymanie tak dobrego i młodego bramkarza na ławce to zwykłe marnotrawstwo. Lepiej Go puścić i sprowadzić jakiegoś starszego bramkarza na ławkę.

13

Zidane potwierdził to, co wszyscy widzieli. Real był w tym sezonie po prostu tragiczny. I ja do dziś nie pojmuję jak tak słaba drużyna mogła wygrać LM i to 3 razy z rzędu.
Pomimo tych zwycięstw w Europie moim zdaniem odejście Zidana to dla nas zła wiadomość, bo może na jego miejsce przyjść naprawdę dobry trener. No chyba że się zdecydują na Gutiego.

2

Wybacz, ale trzymanie 22-latka jako 4. obrońcy i wstawienie Go w 15 meczach w sezonie jest totalną głupotą i zmarnowaniem jego kariery. Mamy przykład Digna, który był podstawowym obrońcą Francji, a teraz nawet nie jedzie na MS. Mając tak dominującego zawodnika jakim jest Alba powinniśmy mieć na rezerwie starszego zawodnika. Mając w obronie Pique, Umtitiego i prawdopodobnie Lengleta, czwartym powinien być Vermaelen a nie 22-latek.

20

Masz rację, wypożyczmy Go jeszcze, za 2 lata oddamy za darmo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?