1

Pireneje. Mówi Ci to coś?

0

Ale wpadł. Był z taką siłą że nie było szans wyciągnąć. Messi by strzelił 2 razy lżej.

0

O czym Wy mówicie? Przecież Go nie dotknął nawet :\

1

Mimo że ten karny to absurd, Ronaldo pokazał jak się powinno strzelać. Może Messi ogląda.

0

Mam niesamowicie mieszane uczucia co do dzisiejszego meczu. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że ten dwumecz powinien się skończyć zbiorowym gwałtem. W poprzednim sezonie jednak tak samo miało być z Bayernem i Juventusem. Ciężko prorokować co się stanie.

2

Wystawienie Pique w dzisiejszym meczu byłoby czystą głupotą. Getafe zapewne z 2 razy podejdzie pod naszą bramkę, a większość prób przeprowadzą z kontr. Digne jest szybszy od Pique więc do rozbijania kontr będzie lepszy.

22

Chcą walczyć ze wszystkim tylko nie z sędziowskimi błędami.

0

Mówcie co chcecie ale przechodzimy przez gorszy okres. Dwumecz z Espanyolem, Alaves, wczorajszy mecz... mam wrażenie że znowu zakiwujemy się na śmierć, nasza gra znowu stała się zbyt skomplikowana. Do tego Coutinho za bardzo chce pokazać swoją technikę, może nie każdy się ze mną zgodzi, ale ja się cieszę że nie będzie mógł zagrać w LM. Przyznam że mam bardzo złe przeczucie co do dwumeczu z Chelsea.

0

Jeżeli Real zdecyduje się Go sprzedać taniej to nie ma problemu. Klauzula jest po to, żeby bez zgody klubu nie odszedł.

7

Denis grał więcej niż Gomes, ale i tak większość powie że nie dostawał szans.

0

El Mundo to bardzo poważna gazeta, nie myl ich z tym szrotem z przeglądu prasy.

2

Mi się nie podobają przepisy o rękach. Już bardziej wolałem zapis o nie powiększaniu obrębu ciała. Umtiti nie zrobił tego celowo, ale zatrzymał ręką strzał na bramkę z którego nie wiadomo co by wyszło. Teraz żeby gwizdnąć karnego za rękę piłkarz musi zrobić coś jak Carvajal ostatnio - jak dla mnie to głupota.

0

Gol powinien być zaliczony Pique

0

Z drugiej strony, kiedy wystawić rezerwowych jak nie w dwumeczu z Leganes po wygranym pierwszym na wyjeździe?

1

Leganes to może przesada, ale na Valencie jest ładny kurs.

0

Prawa noga Ronaldinho i lewa Messiego w jednej drużynie... to by było coś. Szkoda że Ronnie nie miał przy sobie kogoś, kto choć trochę trzymałby Go w ryzach. Miał chciwego brata podobnie jak Neymar ma chciwego ojca.

1

Dobrze że ten przepis wchodzi akurat przed tym gdy Real zacznie wymianę składu - będą mieli problem.
Ten przepis powinien nas zmusić do wymiany piłkarzy jeszcze w wieku, gdy coś można za nic wziąć, a nie tak jak u nas trzymania ich do późnej starości. Za takiego Suareza np, choć wcale nie chce żeby odchodził, można jeszcze dostać jakieś pieniądze. Za 2 lata nid dostaniemy nic. Nie wiem czy nowe przepisy nie zmuszą klubów do takich ruchów.

17

Przestańcie już pisać głupoty. Rafinha do pięt nie dorasta Thiago. Jakby u nas został byłby co najwyżej 7. do gry w pomocy za Iniestą, Cou, Rakiticem, Paulinho, Roberto i nawet Gomesem. Po co trzymać takiego gościa który nawet nie będzie miał szans złapać formy? A jak już złapie to jest duża szansa na kontuzję. To już lepiej dać jego minuty Aleni.
Nawet jeżeli sie ogarnie to nigdy nie dojdzie do poziomu by być znaczącym graczem Barcy.

0

Jak Inter wejdzie do LM to będą musieli Go kupić, czytaj dokładnie.

0

Serio tyle ludzi wierzy w Rafinhe? Przecież On nigdy nic nie pokazał. Fakt, miał kiedyś serię gdy strzelił pare goli, ale to jest pomocnik i ma rozgrywać a tu nigdy nie błyszczał. Do tego te kontuzje i wiek. Sprzedać póki ktoś chce kupić.

1

Mówcie co chcecie, ale Bartek wykonuje ostatnio naprawdę niezłą robotę. Jak dojdą do tego puchary to nie będzie miał problemów w następnych wyborach.

4

Co z tego że Szejka stać? Teraz była klauzula 40 mln więc każdego było stać i co z tego? Roberto nawet nie zamierzał z nikim gadać.

0

W tym wieku i z tą skłonnością do kontuzji w żadnym wypadku nie jest wart 40 mln. 30 byłoby sukcesem.

0

Młody to jest Dembele.

0

Gomes przychodził jako uzupełnienie składu a nie gwiazda.

2

Każdy mecz będzie o wszystko... żeby wejść do Ligi Mistrzów

2

Nimfomanka

2

Kurde mialem postawic na Villareal ale nie sądziłem że będzie tak dobrze :)

26

Piłkarzy w takim wieku raczej daje się odejść za darmo, dlatego 5,7 mln uważam za dobre pieniądze. I nie gadajcie głupot że Chińczycy mogliby dać ponad 20 mln, od kiedy wprowadzili dodatkowe opłaty transferowe nie ma już takich wysokich kwot.

1

Perez by go sprzedał już dawno temu, kiedy był mega talentem. A My jak zwykle zaczęliśmy wypożyczać. Nie dziw się więc że cena spada.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?