0

Niech nie wystawia Suareza to zaczniemy grać w 11.

0

Przestaję już do końca rozumieć politykę rotacji Valverde...

2

Nazwanie rzeczy po imieniu nie jest obrażaniem. Pique zachował się jak kretyn a jego forma jest poniżej wszelkiej krytyki.

0

Przy takiej przewadze 1-0 po golu samobójczym... kiedyś wreszcie zaczniemy płacić za ten brak skuteczności.

5

City Pepa zaczyna grać jak Barca w najlepszych czasach. Siada na przeciwnika i szybko zamyka mecze. Będą groźni.

14

Szczerze? Odpoczynek Mu się przyda, mamy teraz 3 łatwiejsze mecze. Digne gra zdecydowanie zbyt mało.

2

To wszystko zasłona dymna, na pewno pojechali obserwować Kubę :)

1

Ostatnio była akcja 11 za darmo, nie wiem czy jeszcze obowiązuje. A z Gomesem spokojnie, pamiętajcie że Valverde ostatnio ma nosa.

1

Szkoda mi Turana bo wiązałem z nim duże nadzieje. Jednak te pół roku przerwy wybiło go z formy. Stracił ambicje i zadziorność, teraz by na pewno butem w sędziego nie rzucił...

3

Za 30 mln to my Ardę chcieliśmy sprzedać a Tych chcesz dać tyle za Martiala?

7

Suarez to za to wirtuoz techniki. Taki Iniesta wśród napastników.

8

Boję się że nasze wyniki są lepsze od gry. Niby jest ok ale widać że ciągle pomoc nie staje na wysokości zadania. Atletico pokaże gdzie jesteśmy.

0

Do dużych plusów należy doliczyć kolejną bramkę z rożnego. Już teraz mamy ich więcej nić przez cały poprzedni sezon.

5

Suarez jest ostatnio żałosny, Paco na środku wyglądałby lepiej

0

Strasznie mnie dziwi brak Digna w kadrze. Kiedy rotować Albę jak nie w takim meczu?

1

Wypowiedź godna Benzemy... Luis musi się ogarnąć bo najprostszej piłki nie umie przyjąć, o strzelaniu nie wspomnę.

2

Najgorsza jest forma Suareza. Na razie mieliśmy słabsze drużyny ale na Atleti Go potrzebujemy.

3

Poza golem gra kompletny piach

1

W dobrym momencie napisałem :P

2

Suarez jest kompletnie bezużyteczny. Paco po takim meczu zbierałby krytykę przez 2 tygodnie.

1

To Eriksen a nie Cou powinien być naszym priorytetem. Potrzeba nam asystenta 2 stopnia.

0

Wystawianie Roberto na obronie z takim przeciwnikiem to głupota. Chyba że zamierzamy grać 3-4-3 z ewentualnym cofaniem Sergiego. Tu świetnie by się sprawdził Vidal, bo więcej będzie ataku niż obrony.

5

Trochę mnie to dziwi. Paco pokazywał ostatnio że jak gra na środku to nie jest źle.

24

Ja bym osobiście wolał być w cieniu Messiego niż Cavaniego...

0

Oby Go nie skusili :)

1

Cieszę się że moje "a nie mówiłem" co do Realu zaczyna się sprawdzać. Pozbyli się 2 z 4 zawodników którzy ciągnęli im końcówkę sezonu. I teraz mają naprawdę wielki problem. Benzema nie dość że słaby to jeszcze wypadł, Bale jest kompletnie bezużyteczny i zapewne zaraz złapie kontuzję, a Cristiano jak zwykle ostatnio do marca będzie grał piach. Nie wierzę że po tylu latach i słabych początkach sezonu Cristiano zagra pełny dobry i równy sezon.
Myślę że jeszcze nie widzimy jak w Realu jest źle, może i mają siłę w środku pola, ale bez napastników grać się nie da. Oby tylko nam nie sprzątnęli Griezmanna w styczniu.

0

Będzie ciekawie. O kontaktach Lewego z Realem mówi się już od dawna, a po tym sezonie i odejściu Moraty nowy napastnik w Madrycie jest rzeczą nieodzowną. Ilość dobrych napastników na rynku jest bardzo mała. Ciekawe ile Real będzie w stanie wyłożyć za 30-letniego Lewandowskiego.
A my musimy szybko zaklepać Griezmanna. W dzisiejszych czasach 100 mln za takiego gracza to promocja.

0

Rayo to jest to, przynajmniej nie kalkulują tylko grają na żywioł.

0

Spokojnie, to dopiero 3 kolejki. Z tym 4 miejscem przesadził ale do końca daleka droga.

1

Zapominasz o jednaj bardzo ważnej rzeczy: Neymar ma w głowie kisiel. Teraz ma obok siebie "przyjaciół", gra w słabej lidze. Za 3 lata będzie po Neymarze tak jak było po Ronaldinho.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?