kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Jak są plotki o Coutinho i Dembele, to wszyscy mówią że nie wierzą bo to tylko plotki. Jak gazety piszą plotki o Paulinho i Serim, to wszyscy "gdzie zarząd ma oczy"
Fuck logic.
0
Fajnie się ogląda Borussię. Szybkość, finezja, pressing. Na tym powinna polegać piłka nożna.
0
Królem strzelców na pewno nie będzie. Neymar nie jest i nigdy nie będzie goleadorem. Jest do tego za mało skuteczny.
0
Takich zawodników należy traktować jak inwestycję. Jeżeli będzie się rozwijał to za 2 lata będzie wart 150 mln. Warto by było załatwić jakiś pierwokup.
0
Problem w tym, że Munir w Valencii wcale tak bardzo ławki nie grzał. I oczywiście się zgadzam że jak wypożyczać to tylko do słabszego klubu.
6
Ma zostać jako piąty środkowy obrońca? Ile by dostał meczów do zagrania 10? Jeżeli wiążemy z nim jakiekolwiek nadzieje to trzeba Go wypożyczyć.
0
A co miał powiedzieć że mu się nudzi w Juventusie? Ilu to już piłkarzy podkreślało jacy są szczęśliwi na dzień przed transferem...
0
Brać i to natychmiast. Może BVB będzie chciało któregoś z naszych. Dembele za rok będzie kosztował 150, a za 2 lata 200 mln.
1
Ciężko żeby codziennie rano Fernandez robił konferencję i mówił gdzie jedzie i kogo negocjuje.
1
Abstrachując od nazwisk, cieszy nasza aktywność na rynku transferowym. Widać że coś z tego będzie.
2
Nic im nie zrobią. Finansowe fair play nie wchodzi w grę. Katar wpłaci Neymarowi 222 mln za promocję mistrzostw i On sam je wpłaci. Tylko że wtedy dochodzi podatek dochodowy i z 222 mln robi się 333. A Veratti może być naszą siłą przez najbliższe 7-8 lat. Nie lepiej się dogadać z PSG i wykorzystać jedyną okazję sprowadzenia Włocha? Nie, lepiej im zrobić na złość.
0
Mówię o wysłaniu Neymara do Barcy B.
Dla Brazylijczyka nie ma juz powrotu do Barcy, teraz nie ma co straszyć PSG donosami tylko trzeba od nich wyciągnąć Verattiego. Co nam da to jsk ich nawet wyrzucą z LM? Myślmy o tym żeby dla nas było dobrze a nie dla nich źle.
2
Ta... wy się choć chwilę zastanawiajcie przed pisaniem tych bzdur.
5
Dopiero 24 lata i na koncie juz kilka Poważnych kontuzji. Poza tym Rafinha to piłkarz co najwyżej przeciętny. Jak Go nie sprzedamy teraz, pójdzie na wypożyczenie i na końcu kontraktu oddamy Go za darmo.
0
Czy w tym okienku przeszedł gdzieś ktoś znaczący? Poza sprzedażą rezerwowego z Realu nic ciekawego się nie stało. Rynek jest zablokowany, ceny są zaporowe.
0
Niestety przez petrodolary i angielską kasę z tv zrobiło się zbyt wiele klubów "z ambicjami". I przez to jest zbyt mało dobrych piłkarzy. Dlatego wszyscy trzymają tych co mają, a jak już dochodzi do sprzedaży to za absurdalne pieniądze.
0
Dobrze to słyszeć. Coutinho jest nam potrzebny do środka jako ofensywny pomocnik a nie na skrzydło. Szkoda Go na tą pozycję.
0
Nie wiemy jak to jest w przypadku takich zapisów, bo nigdy się tego nie nagłaśnia. Może to stanard?
0
Ja się tylko zastanawiam, czy przedłużenie kontraktu przez Neymara i teraz odejście było zaplanowane. Patrząc na chciwość Seniora jestem w stanie w to uwierzyć. Kasa za przedłużenie kontraktu i teraz kolejna za podpis z PSG. Główka pracuje.
1
Wszyscy zapominacie o jednej badzo ważnej kwestii: dla szejka pieniądze to rzecz drugorzędna. Ma ich tyle, że nawet zapłacenie 111 mln podatku Go nie zrujnuje, a powiedziałbym że nawet specjalnie takiego wydatku nie odczuje.
Dlatego przestańcie pisać bzdury typu 222 + Veratti, to kompletny absurd. Jeżeli PSG ma nam oddać Włocha, to musimy z nimi rozmawiać o realnej obniżce ceny za Neymara. 120-130 mln + Veratti biorę absolutnie w ciemno, dlaczego? Bo napastniko-skrzydłowych na rynku jest pełno, a porządnych pomocników nie ma prawie wcale.
0
Przestać czytać tylko dlatego że nie zgadza się z jednym zdaniem? Ciekawe podejście.
0
To też nie będzia zła opcja bo piłkarzem jest świetnym
0
Mecz z Realem to esencja Neymara. Błyskotliwość, dryblingi i piękne akcje wymieszane z brakiem skuteczności, złymi decyzjami i frustracją (sytuacja z Casemiro i Carvajalem). Obyśmy tylko się odpowiednio za te pieniądze wzmocnili.
0
Bo na świecie jest tak, że hiszpańcy dziennikarze to patałachy którzy piszą same bzdury, a ci angielscy zawsze mówią tylko prawdę. Weź juz przestań...
2
Real sprzedał rezerwowego za 80 mln więc ta cena jest mało prawdopodobna. 85 + Rafinha i miejmy nadzieję że dadzą się przekonać.
0
Nie bać, przeczytaj uważnie. Co będzie jak teraz PSG się wycofa i Neymar u nas zostanie? Co z atmosferą w szatni? Jak przyjmą Go kibice? Dlatego nie strasxmy ich teraz, poczekajmy aż zapłacą.
2
Bez sensu działania w tym momencie. Sprawa Neymara zaszła tak daleko, że ciężko sobie wyobrazić jego przyszłość s Barcelonie. Lepiej teraz nie straszyć PSG, nie już Go sobie wezmą. Jak wypłacą klauzulę to wtedy donośmy.
0
Przy kwocie jaką Real ma wydać za Mbappe klauzula Neymara przestaje już być taka astronomiczna.
1
Dlaczego zarząd nie próbuje załatwić przy tej okazji Verattiego? Co to są za durni ludzie?
2
Jedyna i niepowtarzalna szansa na wyciągnięcie Verattiego. On i powiedzmy 150 mln, dokupujemy Dembele i Coutinho i mamy masakryczny skład.