kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W którymś z artykułów o tym było. Dlatego dopytuję.
1
Pytanie jest zasadnicze: czy rzeczywiście jest zapis w kontrakcie Neymara że Barca może się nie zgodzić na transfer nawet mimo wpłacenia klauzuli. Jeżeli tak, to mamy atuty w ręce i rządzimy sytuacją i powinniśmy od nich wyciągnąć więcej. Jeżeli Mbappe ma kosztować 180 mln to Neymar powinien kosztować 300.
2
Od 2 lat piszę że Neymara trzeba sprzedać. Na początku byłem praktycznie sam, teraz coraz więcej ludzi się ze mną zgadza. Szopka z Neymarem będzie się powtarzać co rok. Jeżeli rzeczywiście mamy zapis że możemy się nie zgodzić na wpłacenie klauzuli, to mamy wszystkie atuty w ręce. Jeżeli szejk tak bardzo chce Neymara, to niech odda Verattiego i dopłaci. My kupimy np Dembele i sportowo zyskamy na pewno. A i utrzymanie tych 2 zawodników będzie tańsze niż 1 Neymara.
0
Nie wiem jaki jest zapis w kontrakcie Neymara, ale znając tatusia na pewno nie pozwolił Barcelonie na zbyt dużą częś praw do wizerunku, a tu są pieniądze. Ja zdania nie zmieniam - Neymara trzeba sprzedać. Messi był kuszony przez bogaczy wiele razy i nigdy nie było takiej szopki. A sprawa Neymara będzie wracać co rok i obyśmy Go zdążyli sprzedać zanim zejdzie na psy.
0
Zaraz dojdzie do tego, że co rok będzie chciał podpisywać nowy kontrakt. Tu nie chodzi o samą podwyżkę ale o ogromną kasę "za podpis" i wielką prowizję dla Seniora.
Messiemu daliśmy 50 mln za podpis, Neymar będzie chciał zapewne tyle samo. W 2 sezony wydamy tyle co na Verattiego a potem płacz że nie ma na transfery.
0
Roniemu wykończyć się pomógł brat.
0
Neymar musi jak najszybciej rozstać się z ojcem na poziomie służbowym. Tak jak Ronniego wykończyła rodzina, tak wykończy i Neymara. Boję jego nagłej zapaści sportowej. Czy ktoś się spodziewał że z Ronaldinho stanie się to co się stało? Obym nie był złym prorokiem.
3
Do tego musielibyśmy mieć Pereza...
1
Kiedyś gazety tłumaczyły że chodzi o 6 pucharów w jednym sezonie a nie w roku. Swoją drogą ile pychy i buty trzeba mieć żeby na początku sezonu mówić takie rzeczy. Mam nadzieję że razem z Mou wybijemy im głupoty z głowy już w sierpniu.
0
Oby tylko to wszystko się nie skończyło nowym kontraktem... kolejne 50 mln za podpis pójdzie w błoto.
0
Bzdury.
We Francji są w tym momencie 2 mocne zespoły. Reszta to ogórki i to że Monaco i PSG nie zdobyły ponad 100 pkt w poprzednim sezonie wynika tylko z braku koncentracji. A żeby grać o najwyższe cele, trzeba tą koncentrację mieć przez cały sezon. Nie da się olewać ligi i spinać na LM, to tak nie zadziała.
Zresztą widzimy co się zaczyna ostatnio dziać z Bayernem. Sami sobie robią kuku, bo wykupują (a właściwie wyciągają za darmo) czołówkę piłkarzy innych klubów znacznie je osłabiając. Co z tego że wygrywają seryjnie mistrzostwo? Mogę się założyć, że w Europie będzie im szło coraz gorzej.
3
Taki tekst można by napisać o wszystkich. Wiadomo że każdemu coś nie pasuje. Tu właśnie daje o sobie znać profesjonalizm. Ile razy pokazywano i zapewniano o wielkiej przyjaźni MSN? To może załatwmy reszcie brazylijskie obywatelstwa?
4
Mylisz się i to w zasadniczej kwestii: PSG ma wszystko oprócz silnej ligi. Tylko raz w historii kilkunastu ostatnich lat zespół ze słabszej ligi wygrał LM i było to Porto. Nawet jeżeli PSG uda się przez przypadek wygrać LM, to potęgą jeszcze długo nie zostaną.
I nie porównuj jednak Chin do Francji bo to przesada.
13
Po raz 27444179054467476326 powtórzę to, co wiele osób już pisało: nie po to nam PSG zabiera Neymara żeby oddać Verattiego! Ogarnijcie się wreszcie.
9
Ronaldo w Barcelonie? Nie wiedziałem że na rynku jest aż tak mocny towar :)
0
To nie o mentalność chodzi tylko o przepisy.
2
Ronaldinho wykończył brat, Neymara wykończy ojciec.
1
Cristiano zaczął podskakiwać to Go Perez jednym zdaniem zgasił. I od tego czasu cisza. A my będziemy skakać nad Neymarem i jego tatusiem. Nikt nie jest ponad klubem.
5
Obojętne kim. Mało Mu? Za mało zarabia? To niech idzie.
1
Niech idzie w huk! Zero lojalności i tylko kasa kasa. Przejście do PSG to będzie powolny koniec jego blasku. I bardzo dobrze.
0
Kupuj w sklepie i gotuj sam. Jest naprawdę niedrogo.
3
Oby to się nie skończyło przedłużeniem kontraktu. Już nie chodzi o samą podwyżkę, ale o 50 mln za sam podpis.
Jak Neymar zostanie to nic się nie stanie, bo jest świetnym piłkarzem. Jeżeli odejdzie to też nic się nie stanie bo poza tym że jest świetnym piłkarzem, jest też mentalnym dzieciakiem, który raczej już nie dorośnie. O ile oczywiście się wzmocnimy.
Zawsze byłem za sprzedażą Neymara i zdania nie zmieniam.
1
W pełni rozumiem Munira że nie chciał iść do Rosji, ale Ajax i Napoli? Chyba ma za duże mniemanie o sobie.
I nie, nigdy nie odpali na tyle żeby osiągnąć poziom Barcelony.
1
Jakie pół zespołu? Co ty bredzisz?
Dobra, szkoda gadać.... lepiej spróbuj gdzieś indziej bo my Ci chyba nie damy rady pomóc.
1
A tak generalnie to o co Ci chodzi? Co chcesz nam udowodniź? Że Rakitic zostawia serce na boisku? Wszyscy to wiemy, że ma słabe statystyki bo gra w obonie? to też wiemy. Wiemy również że nasza pomoc to obraz nędzy i rozpaczy i koniecznie potrzebujemy w niej dużego wzmocnienia. Nawet kosztem Rakitica. I przestań już trollować bo nie do końca Ci to wychodzi i tylko ludzi wkur***asz.
10
Jeżeli kupimy Verattiego nawet za ponad 100 mln, to mamy gwarancję, że przez najbliższe 5 sezonów jego wartość nie spadnie, a zapewne jeszcze wzrośnie. I takich zawodników trzeba sprowadzać do klubu. Przy takiej ilości szejków i innych bogatych właścicieli ilość dobrych piłkarzy na klub się zmniejsza.
1
Proponuję wizytę u psychologa, bo na odpowiadanie Ci w komentarzach jest już chyba za późno...
9
To jest właśnie myślenie ludzi z Barcelony... lepiej jest trzymać Rakitica do wieku 34 lat i na końcu puścić Go gdzieś za darmo, czy sprzedać teraz kiedy jest coś wart?
Wszyscy tak chwalą Real w ostatnich latach więc popatrzcie co oni robią: kupują młodych zawodników i mają gwarancję że w każdej chwili mogą ich sprzedać bez straty pieniędzy albo i z zarobkiem. A my trzymajmy naszych do oporu i miejmy później pretensje do zarządu że rozwiązuje kontrakty za darmo.
11
I co z tego że dał, to mamy Go trzymać do końca kariery czy pozwolić odejść za darmo?
0
Z pomocy powinniśmy sprzedać tych, za których weźmiemy najwięcej, czyli Turana, Rakitica i Rafinhe. Pomoc w składzie Gomes, Roberto, Busquets, Iniesta, Denis, Alena + np Veratti spokojnie da sobie radę. Zwłaszcza że coraz bardziej cofa się Messi.