kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skoro Isco ma 700 mln to Messi powinien mieć 2 miliardy.
0
Jeżeli nie można mu ufać to ja go w Barcelonie nie chce. I wcale po nim nie płaczę.
0
Skoro nie pokazał nic dobrego to dlaczego jest podstawowym zawodnikiem Brazylii? Pytam bo nie wiem. Czy Brazylijczycy nie mają nikogo lepszego?
0
Wpisanie takiej klauzuli świadczy o kompletnym braku zaufania do piłkarza. Nie ma się czym chwalić.
1
Ciekawe ilu z Was widziało choć jeden mecz Paulinho. Ja się przyznaję że nie widziałem.
Bądź co bądź to podstawowy pomocnik Brazylii i dostaje się do reprezentacji grając w Chinach. Skąd więc ten hejt? Zupełnie nie rozumiem tej histerii.
Ciekawe co by było gdyby Paulinho nie grał w Chinach tylko byśmy go kupowali choćby z Tottenhamu.
2
Chciałbym przeczytać komentarze jak się okaże że Paulinho razem z Gomesem poprowadzą nas do trypletu :)
3
Dobry ruch. Neymar wreszcie będzie miał przyjaciela z reprezentacji to może nie będzie chciał odejść.
Hmmm... coś mi i zarządowi chyba umknęło...
0
Mylisz się, nie chce wysokiej klauzuli. Chcę taką żebyśmy zarobili i żeby ktoś był w stanie ją zapłacić. Do Messiego sam Real podchodził podobno 3 razy, nie licząc innych klubów. Czy kiedykolwiek były jakiekolwiek przesłanki że Messi odejdzie? Nigdy. Sergi Robero ma klauzule 40 mln, grosze jak na dzisiejsze czasy. Czy pojawiła się choćby plotka o jego odejściu?
Jestem zdania, że jak piłkarz chce odejść to niech idzie, ale za godziwą zapłatę. Wpiszmy Dembele klauzulę 250 mln i jak PSG chce, to niech płaci. Wpisywanie miliardowych klauzul jest dla mnie brakiem szacunku i zaufania do piłkarza, bo z góry zakłada się że będzie chciał uciec. A takich którzy chcą uciekać to ja w Barcelonie nie chcę, ale może jestem dziwny.
0
Problem w tym, że póki liga francuska nie podniesie ogólnego poziomu, to PSG też nie wskoczy szczebel wyżej. Nawet jak im się uda jakimś cudem wygrać LM. Nie da się cały sezon pykać ogórków i mobilizować na 2 mecze w kwietniu.
Popatrz na Bayern : przez swoje działania regularnie osłabia największych niemieckich rywali przez co ligę wygrywa w cuglach. A w Europie w decydujących momentach zawodzi.
0
Za jakie 80? Wszyscy którzy kiedykolwiek brali udział w jakichś negocjacjach wiedzą jak ważna jest atmosfera i nastawienie. Dyplomacja, tak to się nazywa.
0
Głupoty gadacie i tyle.
0
Wiele osób pisze jak źle zachowuje się Dembele. Ale czy nie takich ludzi właśnie nam potrzeba? Chłopak ma szansę przejść do jednego z największych klubów świata, grać i grać u boku najlepszego piłkarza w historii. Ja bym zrobił wszystko żeby w takim transferze pomóc. Pytanie jest tylko jedno: czy On to robi dla podwyżki czy dla awansu sportowego. Wydaje mi się że gdyby taki Coutinho usiadł na spokojnie z Kloppem i władzami Liverpoolu i poprosił ich o transfer i np zaproponował że na przykład odda premię za podpis rok temu, to sprawa wyglądałaby zupełnie inaczej.
A nawet gdyby Dembele za 2 lata chciał odejść do PSG, to wpiszmy Mu klauzule, niech idzie. Źle na tym nie wyjdziemy.
1
To pójdzie za 200, albo i więcej. W czymś widzisz problem?
1
E tam. Byłem z FCBP na meczach z Celtą i PSG w poprzednim sezonie autobusem. Fakt, jest ciężko, 26 godzin jazdy. Ale przy odpowiedniel ilości wódeczki i w tak dobrym towarzystwie da się wytrzymać.
Oczywiście sam bym się nie wybrał autobusem "rejsowym". Kwestia z kim się jedzie.
0
Przesadzacie. Nie zapominajcie że Real prawie wydał 180 mln na Mbappe (i wcale nie jest powiedziane że tego nie zrobi jak Bale odejdzie). Nie zapominajcie też że Chelsea wydała ponad 80 mln za Moratę, który całą dotychczasową karierę był rezerwowym. Ceny są jakie są, bo w piłce jest coraz więcej ludzi z kasą i ambicjami, a dobrych zawodników nie przybywa tak szybko. Dlatego każdy trzyma się tego co ma.
0
Niestety takie czasy. Albo wydamy 120 mln albo nie kupimy nikogo. Swoją drogą dziwię się że BVB nie chce nikogo z naszych. Taki Arda albo Rafinha świetnie by się tam sprawdzili.
1
Ekspertem nie jestem, ale w każdym bilansie finansowym - a tym jest ffp - liczy się jakis okres czasu. Więc to nie jest tak że Barca nie może wydać pieniędzy których nie ma w tym momencie. Liczy się zapewne koniec okienka slbo koniec roku.
0
Dlaczego my frajerzy? Czy coś możemy zrobić poza skarfą do FIFA?
0
1,1 to nawet w meczach rzadko się zdardza. Coś w tym musi być.
0
Sytuacja jest diametralnie różna. W przypadku Neymara to On był panem sytuacji bo była klauzula. Cou i Dembele tak naprawdę nie majà nic do gadania.
2
Wybacz, ale to madryckie gazety zaczęły. Już po losowaniu terminarza domagali się szpaleru po KMS, teraz nagle chcą po Superpucharze. Nikt (prawie) nigdy nie robił nikomu szpalerów po europejskich pucharach. Nikt nie robił też szpaleru chociażby przed finałem Pucharu Króla, gdy Barcelona grała w nim jako świeżo upieczony mistrz. Madryckie gazety wyczuły okazję upokorzenia Barcelony i ciągną temat.
7
Jaka tradycja? Po superpucharze?
4
Robią gó*no burzę. Tak samo jak kiedyś pisali że Barca będzie robić szpaler w grudniu po KMS. Szpalery są tradycją w końcówce ligi i zdarza się bardzo rzadko żeby ktoś go robił przy innych okazjach.
0
Prawda jest taka, że jeżeli wysłannicy Barcy są w Liverpoolu to coś jest na rzeczy.
0
Przypomnijcie mi, czy my tez byliśmy tak przepełnieni pychą? Żeby przed startem sezonu ciągle mówić o sekstecie?
0
Za 2 lata? To szykuj już 200 mln...
13
Ciekawe dlaczego wszyscy chcą Gomesa poza jego własnymi kobicami.
0
Kwestia jest taka, że większość to wymysły gazet. Wiadomo że Barca idzie na zakupy więc dziennikarze szaleją. Ja wierzę w to, że poważnie negocjujemy tych na których nam zależy.
0
Akurat transfer Neymara był dla mnie pewny od pierwszego dnia jak tylko zaczęło się o tym mówić. A trwało to tak długo tylko dlatego, że Szejk analizował sytuację z finansowym fair play i zastanawiał się czy wybulić dodatkowe 100 mln na podatek dochodowy.
1
Najbardziej prawdopodobne transfery to te, o których najmniej się mówi.