kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak na razie gramy w każdym meczu tyle ile trzeba do wygranej. Dostosowujemy poziom i intensywność do przeciwnika. Strasznie jestem ciekawy dwumeczu z Chelsea.
2
Valverde to świetna odpowiedź dla tych, którzy sądzili że Barcelonie jest potrzebny „skaczący” trener typu Sampaoli albo Conte. Nic bardziej mylnego. Siła spokoju, pewność siebie i profesjonalizm. Wyniki są imponujące, a przecież straciliśmy Neymara. Mało tego, Valverde ma już pewne 3 transfery na styczeń: Pique, który przez większość jesieni był tragiczny a teraz wraca, Suarez, który zaczął strzelać i Dembele. Aż dziw bierze że bez Neymara i tych 3 gramy tak dobrze. W Coutinho nie wierzę w zimie, tak wielkich transferów w połowie sezonu się nie robi.
3
Ta, a nasz El Pistolero to normalnie techniczny wirtuoz...
0
Jak na siebie? Umiejętności nigdy Mu nie brakowało, jedynie te ciągłe kontuzje.
0
Bartomeu dimision !
0
Dokładnie, poza jednym błędem kiedy puścił Benzeme do główki bardzo dobry mecz. Teraz czas na odpoczynek, nie grał tak intensywnie od kilku lat.
0
Ponieważ któryś z adminów najwyraźniej nie wyczuł ironii w moim komentarzu i go usunął, napiszę jeszcze raz. Zawsze byłem pierwszym obrońcą Ter Stegena na tej stronie. Mam nadzieję że tym, którzy pisali o niemiaszku, który wywalczył sobie miejsce w klubowych biurach, jest przynajmniej głupio. Gdzie jesteście zwolennicy Bravo?
6
Ja tam wolę żeby „najlepszy piłkarz w historii” odpadł jak najszybciej.
3
Real jest nieprzewidywalny w LM. W poprzednim sezonie mieli polecieć z hukiem z Bayernem, a z Juve to już w ogóle bez szans.
Dla nas to losowanie dobre - spotykają się dwie najbardziej nielubiane przez kibiców drużyny i jedna z nich odpadnie.
1
Zapowiadają nam się ciekawe ćwierćfinały. O ile nie będzie sensacji, to z każdej pary (może poza Roma-Szachtar) wyjdzie naprawdę dobra drużyna. Dzięki temu że miliardy ładowane do Anglii wreszcie przynoszą efekty Liga Mistrzów wraca na swój poziom. Droga jaką miał Real 2 lata temu nie jest już możliwa.
A co do nas jestem jakoś dziwnie spokojny, chociaż Chelsea to niewątpliwie mocna drużyna. Nie liczę na Coutinho w styczniu, ale wróci Dembele. A my mamy wreszcie trenera który jest taktykiem, a najważniejsze w fazie pucharowej jest nie tracenie bramek.
7
Kocham piłkarzy z którymi kupuje się całe ich rodziny. To nigdy nie przyniosło nic dobrego.
0
Jeżeli plebiscyt wygra piłkarz, który zagrał w tym roku góra 15 dobrych meczów, to można go jedynie zignorować.
2
Nigdy nie rozumiałem mówienia "chcę najmocniejszego rywala bo ze wszystkimi trzeba wygrać". Ja tam wolę żeby ci najmocniejsi wykańczali się wzajemnie a my idźmy łatwą drogą.
3
W Mistrzostwie Hiszpanii to on był kluczowy jak huk...
2
Chelsea nie może trafić na inny angielski klub a tych na pierwszych miejscach co niemiara, więc prawda.
1
Frajerstwo, frajerstwo i jeszcze raz frajerstwo.
2
Trzeba też zauważyć że Ronaldo dobił w końcówce jeszcze jednego gola ale sędzia dopatrzył się spalonego.
0
Słuszny, ale strzelony po dobitce.
0
Real osiągnął w tej kolejce 2 sukcesy: wygrał mecz, a BBC wreszcie wyprzedziło Paulinho.
19
Nie wiem co Wy macie z tym Denisem. Może ja jestem jakiś dziwny, ale nie widzę w nim piłkarza na miarę Barcelony. Do tego jest to jeden z nielicznych naszych piłkarzy którym ktoś się interesuje i chce dać pieniądze. A tutaj lament. A już najgłupsza opcja to wypożyczenie, to już lepiej od razu oddajmy Go za darmo. Wszyscy piszą że jest młody, a ja przypomnę że ma już prawie 24 lata.
Tylko sprzedaż, jak się uda to klauzula odkupienia, z której założę się że nie skorzystamy.
3
Najlepsze: Pique. Oby ten mecz był zwiastunem powrotu do formy.
0
Czuję Gomesa. Valverde stawia na niego w każdym trudnym meczu jak do tej pory.
0
Problem w tym że nie ma stałego partnera na prawej stronie. Jak gra Deulofeu to jest raczej przyklejony do prawej strony. Ale jak gra Paco to przechodzimy na 4-3-1-2 i nie ma skrzydłowego. Poczekajmy na Dembele to i Semedo zacznie grać.
0
Ciekawe czy jak wejdzie VAR, będzie go można używać jako dowód w sprawie kartek. Teraz decyduje protokół sędziowski i mimo że wszyscy wiedzą że decyzja była błędna, to i tak nic nie mozna zrobić.
3
Najlepsze: Paco. Po raz kolejny pokazał że wcale nie potrzebujemy napastnika w zimie. Po prostu dajmy Mu więcej szans.
3
Nie o gole tutaj chodzi. Niedawno Suarez miał problem z przyjęciem nawet najprostszej piłki. Dziś jego gra wyglądała już dużo lepiej. Niech zbuduje formę a gole przyjdą same.
0
No właśnie, On się rozstał z tą Shakirą czy nie?
32
To jest dowód na to, że nie klauzula a przywiązanie zawodnika do klubu ma znaczenie. Niech Real tworzy sobie drużynę niewolników z miliardowymi klauzulami. W Barcelonie niech grają ci, którzy chcą w niej naprawdę grać.
7
Bardzo ciekawe jest to, że z VARu cieszą się i jedni i drudzy wzajemnie przewidując dla przeciwnika spadek z ligi.
3
Z tą „czarną” bym uważał, teraz moda na tępienie rasizmu :)