kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
Do wszystkich, którzy sprzedają Vermaelena i zostawiają Minę.
Jest praktycznie pewne że to Lenglet będzie naszym trzecim obrońcą. Ile więc waszym zdaniem Mina zagra meczów w sezonie? 15? 20? Czy naprawdę sądzicie że to pomoże Mu w złapaniu i ustabilizowaniu formy? Czy nie lepiej jako czwartego obrońcę zostawić starszego i bardzo solidnego Belga, który nie będzie narzekał na siedzenie na ławce, a Minie dać szansę na grę? Moim zdaniem tylko wypożyczenie albo sprzedaż z opcją odkupienia. Zostawiając Minę w składzie zniszczymy Mu karierę.
0
Kocham określenie „znać się na piłce”
11
Gdzie masz obowiązek? Doczytaj do końca
0
To ja już nic z tego nie rozumiem :\
0
Zmiennik dla Alby jest, tylko trzeba Mu dać grać więcej niż raz na miesiąc.
1
Osobiście nie do końca winiłbym zarząd za to, że nie możemy sprzedać naszych piłkarzy, bo co oni niby mają zrobić?
Mnie osobiście bardzo dziwi że nie ma na świecie klubu, który dałby 30 mln za Rafinhe czy Gomesa albo 15 za Munira czy Vidala. Serio, przecież w dzisiejszych czasach to są okazje. Może to nie są wybitni piłkarze, ale solidni, ograni, nie raz pokazywali że mogą być użyteczni w jakimś średnim klubie. Taki Gomes w Anglii na pewno by sobie poradził, podobnie jak Vidal we Włoszech. Naprawdę nie umiem zrozumieć dlaczego nie ma chętnych.
Co do Suareza, to mimo mojej całej do Niego sympatii, to ostatni moment gdzie można by Go sprzedać. Później to już tylko koniec kariery albo jakiś transfer do USA/Chin za śmieszne pieniądze. Tylko że musielibyśmy mieć najpierw napastnika na jego miejsce, a tu chyba tylko Kane wchodzi w grę.
A jako że jest tutaj wielu zwolenników talentu Rafinhi pozwolę sobie na małą szpilkę: chcecie żeby o sile Barcelony decydował gracz, za którego nikt nie chce dać marnych 30 mln. Przemyślcie to może jeszcze raz...
11
Kto jest za tym żeby Rakitic był pierwszym wykonawcą karnych w Barcelonie?
0
Patrząc na grę Rosji jeszcze bardziej szlag mnie trafia po tym co Polacy pokazali.
0
Nie zapominaj ile ten gracz ma lat. Jeżeli nie sprzedamy Go teraz to przygotujmy się że kiedyś odejdzie za darmo.
0
Nie ewentualnie tylko się należał. Jeżeli taki wjazd w nogi nie jest karnym to ja nie wiem co nim jest. A gdzie była wtedy piłka nie ma znaczenia. Ważne że była w boisku.
2
Z tym robieniem co chce bym nie przesadzał. Mieli prostą drogę a wczoraj idiotyczny samobój ustawił mecz. Poza tym co najmniej 1 karny dla Brazylii.
12
Byłem jednym z niewielu obrońców Paulinho przed jego transferem. Ale jak nie sprzedamy Go teraz, to nie sprzedamy już nigdy.
0
Co Ty mówisz? Przecież mu nogami w kostkę wjechał
2
To ja już wiem jak będzie wyglądał VAR w lidze hiszpańskiej...
2
Przy tak dominującej pozycji MATSa kupowanie bramkarza w sile wieku to idiotyzm. Powinnismy sprowadzić kogoś starszego, tak jak kiedyś było z Pinto i tak jak Real zrobił z Dudkiem. Mi się marzy Fabiański, ale na niego nikt nie patrzy.
1
Kupmy Kana, przynajmniej karne umie strzelać
0
Może my tego Miny jednak nie sprzedawajmy?
16
Gwiazdy są wykończone, futbol ofensywny od paru lat powoli umiera... Ciężko jest wskazać drużynę na Mistrzostwach, o której można spokojnie powiedzieć że gra dobrze. Może Urugwaj, ale to trochę wynikało ze słabiutkiej grupy. Może Belgia, która 2 przeciwników też mieli poza Anglią słabych.
Zaczynam trochę rozumieć Valverde i jego styl gry. Przecież gdyby nie ten fatalny blamaż w Rzymie, zupełnie inaczej patrzyli byśmy na nasz sezon.
1
Nie wiem co wymyślił Perez, ale ogłaszanie decyzji o trenerze na dzień przed mundialem to był kompletny idiotyzm. Po co to zrobili? Przecież można było spokojnie poczekać.
0
Jeszcze nie ma terminarza ligowego, pierwszy będzie zapewne Puchar Gampera.
0
Gwiazdy są wykończone, wszyscy faworyci po kolei odpadają. To może być turniej sensacji.
8
Ten Otamendi jest nienormalny - powinien dostać karę jak Suarez - może to go uspokoi
0
Zagubione, ślepe dzieci we mgle. Przykro patrzeć na tą obronę.
7
Tak narzekamy na obronę argentyńską ale tak naprawdę to Francja nie pokazała nic w ataku. Wynik jest sprawą otwartą moim zdaniem, Francja ciula gra podobnie jak Argentyna.
0
Czy sędziowie VAR mogą powiedzieć głównemu że coś się stało na boisku? np że był karny? Czy tylko wtedy kiedy główny o coś zapyta?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
No niestety, póki Argentyna nie pozbędzie się tej bandy nieudaczników z obrony, to nic z tego nie będzie. Szkoda mi tylko Messiego.
0
Po co ten debil faulował?
Cała akcja zaczęła się od prostego błędu przy przyjęciu...
0
Higuain to jest jednak gość :)
0
Jak taki VAR ma byc u nas w lidze to ja dziękuję...