1

Cos jak Bale w Realu tylko trochę taniej nas wychodzi :)

1

Już wiele razy to pisałem.
Kompletnie nie rozumiem myślenia "trafiajmy w losowaniach najlepszych, i tak ze wszystkimi musimy wygrać". Tylko po co? Niech najlepsi biją się między sobą a my sobie idźmy spokojnie do przodu. Może się trafić słabszy dzień i wtedy ze słabszą drużyną będzie łatwiej.
Real wygrał niedawno LM mając łatwą drogę, a poprzednim mieli naprawdę trudną. Czy te puchary smakują jakoś inaczej? Bo dla mnie nie bardzo.

22

E tam, Liverpool niech trafi sobie na jakiś Real albo Juve i z nimi się bije. My trafmy kogoś słabszego i spokojnie go przejdźmy.

1

Jak to jest z transmisjami z CdR? Będą u nas czy nie?

0

Dokładnie, po co więc pisać jacy to nie jesteśmy świetni i że ze wszystkimi wygramy?

3

Jak ja nie lubie czytać tych pierdół że jak chcemy wygrać to dawać od razu najsilniejszych rywali. Co za bzdura? Niech sie silni biją między sobą a my idźmy łatwiejszą drogą.

1

Sir Alex by go kopnął klapkiem :)

1

Pech chciał że Lenglet akurat przenosił ciężar na tą nogę. Co miał zrobić, zacząć lewitować?

2

To znaczy co by zrobili?
Dembele zachowuje się jak dzieciak, ale dobrze wie że Barcelona Go nie sprzeda bo będzie musiała wypłacić Borussi zmienne.
Kara finansowa? Żeby Francuz cokolwiek poczuł kara musiałaby iść w miliony Euro, a to przecież niemożliwe.
Dembele sam musi zrozumieć co robi żle i pomóc mu w tym można jedynie spokojem albo jakimś psychologiem. Co da tutaj krzyk?

1

Masz jakieś wątpliwości? Na pewno tak będzie.

0

Akurat Modric jest po MS tak słaby że i z nimi nie poszaleje.

1

Ten mecz to odpowiedź Messiego na galę ZP. Zobaczymy co jutro pokaże najlepszy piłkarz tego roku.

0

Po co więc sprowadzać młodego? Żeby go zmarnować jak Digne’a? Jak chcemy gracza na ławkę to ściągnijmy jakiegoś 33-latka.

8

Po co Valverde obrońca skoro i tak będzie zajeżdzał parę Pique Lenglet aż któryś złapie kontuzję?

18

I mówi to człowiek, który całą karierę klepał bramki kelnerom z ligi okręgu Sao Paulo... to trochę jak Ronaldo chwalący się hat trickami z Liechtensteinem.

4

Co innego Orange i zapisy drobnym drukiem, podejrzewam że w sądzie miałbyś szansę wygrać tylko komu się chce? Rafinhe chyba stać na prawnika który potrafi przeczytać umowę ze zrozumieniem?

1

Przecież to było pewne że średni klub z BPL jest dla Gomesa stworzony. Mi osobiście go szkoda bo umiejętności ma, ale psychicznie kompletnie sobie w Barcelonie nie poradził. Jeżeli Everton tak szybko mówi że Go chce to należy jak najszybciej rozpocząć negocjacje.

1

Pojaśni ktoś dlaczego Łotwa nie mogła trafić do grupy F? Do d**y z takim losowaniem gdzie jest tyle wykluczeń, najbardziej szkoda Irlandii Północnej.

4

Ta.... nie jest zajeżdżana....
Wiecie ile meczów o stawkę(nie licząc Leonesy) zagraliśmy w tym sezonie? 18
W ilu zagrał Alba? W 18. Rakitic? W 17, tylko dlatego że złapał kartkę i kontuzję. Busquets? 18. Coutinho? 16, kontuzja Go wykluczyła z kompletu. Arthur? 15, tez 3 w których nie zagrał to początek sezonu zanim wskoczył do pierwszego składu. Od tej pory gra zawsze. Suarez? 18. Mimo problemów z kolanem. Ter Stegen? 18. Mimo tego że podobno gra z kontuzją i mimo tego że na ławce siedzi wspaniały zmiennik.
Postępowanie wobec Semedo - chłopak w końcu zaczął grać naprawdę dobrze, widać było że łapie formę i co w nagrodę? Ławka. Teraz trochę pogra wobec kontuzji Roberto, może uda Mu się znowu odbudować.
Malcom? Jak wchodził to na 5 minut, dobrze że udało Mu się z Interem, bo o jego grze nic nie dałoby się powiedzieć.
Jeżeli to jest dla Was wyciąganie wniosków i racjonalne rotowanie składem, to ja nie mam pytań.

0

Nikt nie mówi że jakby były rotacje to by nie było kontuzji. Ale chyba byłaby na nie mniejsze szanse, prawda?

6

Jak zarzucasz komuś pisanie głupot to mów konkretnie o co chodzi.

2

Zawsze broniłem Valverde i miałem Go za mądrego trenera który umie wyciągać wnioski. Myliłem się. Nic się nie zmieniło. Mimo naprawdę niezłego i szerokiego składu Pierwsza jedenasta znowu jedt zajeżdżana. Liczycie na Ligę Mistrzów? Zapomnijcie. W marcu/kwietniu nasi piłkarze znuwu będą przemęczeni, o ile w ogóle będą grać, bo na razie padają jak muchy. Kompletnie nie rozumiem dlaczego Nasz trener nie wykorzystuje szerokości składu, przecież to jest jawny sabotaż. Nie mam nic do taktyki Valverde, taki ma styl i już. Gdyby nie ta niewytłumaczalna zapaść w meczu z Romą poprzedni sezon byłby naprawdę świetny.
Nasz trener jednak niczego się nie nauczył i mimo że zawsze Go broniłem musze to powiedzieć: Valverde out.
Edit
I jeszcze jedno. Mamy problem z motywacją. Trudny październik zaliczyliśmy prawie na maxa, a punkty tracimy z byle kim. To już bezpośrednio obciąża konto trenera. Sam krytykowałem nawołujących do rotacji w trudnych meczach, ale po takiej serii trzeba było trochę podstawowych odciążyć.

1

Akurat zarówno Real jak i Bayern są tak samo ciency jak byli w zeszłym sezonie. W przypadku Niemców wynika to
z kompletnego braku konkurencji w lidze. Miało być tak jak zawsze, czyli liga miała wygrać się sama. Borussia zaskakuje formą, ale Bayern jeszcze się ogarnie i zapewne znowu wygra.
Siłę Realu pokazała poprzednia liga i teraz jest dokładnie tak samo. Do tego dochodzi brak Cristiano, wykończony Modric i brak ławki. Jakbyśmy my trzymali poziom i nie tracili punktów z byle kim to już dawno byłoby -10 w Madrycie.
My gramy to samo co w poprzednim sezonie, tylko skuteczność gorsza i obrona słabsza. Mimo że Lenglet grał naprawdę dobrze, to obrona jako całość zawodziła, ale to nie tylko wina obrońców. Teraz wrócił Umtiti i mam nadzieję że wszystko wróci do normy. Mamy przed sobą serię niebezpiecznych meczów, Villareal, Celta, Levante, Espanyol są niby do ogrania, ale trzeba zachować pełną koncentrację, a u nas ostatnio o to bardzo ciężko.

37

Niby punkt na Wanda to dobry wynik, ale trzeba to powiedzieć: gramy jedną wielką całkowitą kupę. Mamy problem z motywacją, zaczynamy grać dopiero gdy jest źle.
A Dembele po raz kolejny pokazuje dlaczego daliśmy za niego tyle kasy.

12

Pomyśleć że przez te wszystkie lata nie dostał u nas prawdziwej szansy na grę... uj mnie zaraz strzeli.

0

Cała trójka nie będzie nam potrzebna, jeżeli nasz trener nie będzie rotował składem. Jak mają siedzieć na ławce to lepiej niech idą do City, tam jest Pep i dużo więcej meczów, przynajmniej się chłopaki nie zmarnują.

1

Ta... jakby mieli dać to by już dawno dali.

0

A wiecie kto powinien być naszym trenerem? Zidane. Może i grał bez taktyki, może i był wuefistą, ale kur jego mać przynajmniej potrafił rotować składem dzięki czemu prawie wyrównał nasze osiągnięcie 6 pucharów.

2

Wyraźnie widać że mamy problem z motywacją. Wystarczy popatrzeć kogo w tym sezonie pokonaliśmy: Tottenham, Inter (w Mediolanie też olbrzymia przewaga i tylko przez brak szczęścia zremisowaliśmy), Real, Sevilla, RSSS na wyjeździe. A z kim straciliśmy punkty? Leganes, Girona, Betis. Mało tego, potrafimy reagować, i działo się to nie raz w tym sezonie. Choćby dzisiaj, czy ostatnio z Rayo.
Pierwszy raz to powiem, choć zawsze Go broniłem... Valverde out.
Rakitic jest wykończony, podobnie Alba. Wszyscy widzą że Roberto nie nadaje się na obrońcę, a Semedo naprawdę jest w formie. Vidal pali się do gry. Arthur po dobrym początku ma dołek, Munir naprawdę ma przebłyski. Busquets też dołuje. Naprawdę, Valverde jest albo ślepy albo głupi...
Cały czas jednak uparcie twierdzę że będziemy mistrzami ligi, bo konkurencja jest jeszcze słabsza niż my. Do tego stawiam 100 że z Atletico zagramy świetny mecz, na nich się zmotywują.

0

Po kontuzji Cou pisałem że Rakitic da komuś w morde żeby złapać bana i odpocząć... na razie załatwił sobie jeden mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?