1

Serio porównujesz Paco, Munira i Princa do Griezmanna czy mi się przywidziało?

1

Nie mówię że chcę żeby Barca tak grała już zawsze, ale mam dość pięknych porażek. I moim zdaniem porównywanie stylu Valverde do Mourinho jest kompletnie nie na miejscu. To nie jest antyfutbol.

3

Cieszę się że doczekałem czasów kiedy Barcelona umie wygrywać grając słabe mecze. Dzisiejszy zagrany po raz kolejny na 50(albo i mniej)%. Kiedyś musieliśmy grać naprawdę dobrze bo inaczej przegrywaliśmy. Valverde nauczył nas pragmatyzmu i minimalizmu, wszystko jest ukierunkowane na LM. Jestem potwornie ciekawy jak będą wyglądać mecze z Manchesterem.

3

Rakiric i Pique muszą się w końcu wykartkować żeby nie wypaść na Atletico przez przypadek

0

Nogami tak jak Valdes i teraz MATS nie grał nikt wcześniej.

0

Pamiętam jak śmiałem z komntujących którzy twierdzili że jest za słaby na zmiennika w Barcelonie. Gdzie jesteście teraz?

0

Ja to wiem, szkoda że Valverde nie...

0

Trzecim obrońcą? To co chcesz zrobić z Lengletem? Sprzedać czy zepchnąć na czwartego?
A to że popełniłem literówkę w nazwisku nie oznacza że Go nie znam..

0

Jeżeli rzeczywiście uda się kupić tą młodą dwójkę to naprawdę jesteśmy w dobrej sytuacji na przyszłość. A de Lighta po prostu trzeba będzie wypożyczyć, zapewne zostanie jeszcze przynajmniej na sezon w Ajaxie. Można nie lubić Bartka, ale rzeba przyznać że z Abidalem robią dobrą robotę i przede wszystkim myślą.

0

Real coraz bliżej

0

Tak naprawdę zostało 5 (oby) najważniejszych meczów i to one powinny wyznaczać przygotowanie drużyny. Oby Valverde wyciągnął wnioski z poprzedniego sezonu.

1

Już Valverde coś wykombinuje, nie siej paniki :)

1

Przypadek który by się zapewne nie zdarzył gdyby Valverde zrobił zmiany gdy mecz był zamknięty przy 3-0. Jakby Suarez siedział na ławce to by nogi źle nie postawił.

1

Oczywiście że obwiniam. Jeżeli przyjmiemy że ilość takich przypadkowych kontuzji mechanicznych jest proporcjonalna do ilości minut na boisku, to możemy obwiniać trenera. Przy 3-0 NATYCHMIAST powinny pójść 2 zmiany kluczowych zawodników- czy to Suareza, czy Messiego, czy Pique np.
A mówienie że to samo mogłoby się stać na treningu jest niepoważne.

2

To nie kupujmy młodego talentu tylko kogoś przed emeryturą. Filipe Luis to opcja idealna, za darmo. Po co szukać?

7

Jak tak słaby piłkarz może być tak dobry i odwrotnie?

0

Sam czasem oglądam ale nie rozumiem fenomenu golfa i przede wszystki pieniędzy jakie tam są. Mimo że to prawdopodobnie najtrudniejszy sport świata.

0

Jakoś źle mi się to kojarzy :|

3

Gareth Bale lubi to.

2

Normalnie Luis Suarez w pigułce.

0

Luis, serio?...

2

Idiotyzmem jest kupowanie zmiennika dla Alby w sile wieku...

0

Mam nadzieję że Rakitic i Pique wreszcie się wykartkują. Przed nami 2 łatwiejsze mecze z Espanyolem i Villareal w których muszą nastąpić rotacje.

6

Dokładnie! Za Valdesem ciągnęły się błędy młodości. Przez 2-3 ostatnie lata był genialny.

1

W latach świetności Pepa Valdes był najlepszym bramkarzem świata i cytując klasyka: każdego kto się z tym nie zgadza wyzywam na walkę konną lub pieszą.

0

Wpisz w googlu, spokojnie znajdziesz, ale z tego co widzę to drooogo :)

0

Moim zdaniem ważniejsze od tego kogo wylosowaliśmy jest to, kogo nie wylosowaliśmy. Udało się uniknąć dwóch najgroźniejszych rywali i to nawet w ewentualnym półfinale. Manchester jest groźny, ale wszyscy na tym etapie są. Przy skupieniu i mobilizacji będzie dobrze.

0

Podejrzewam że koło 75-80 euro

0

Moim zdaniem ważniejsze od tego kogo trafiliśmy jest to, kogo nie trafiliśmy. Nie można być pewnym awansu, ale United jest na pewno łatwiejszym rywalem niż City, Juve, czy nawey Liverpool.

6

Najlepsze: Suarez is back in bussiness

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?