0

@ArcziArtt Woodgate ehhh... ciężko powiedzieć że Mu się nie udało bo wogóle nie grał przez kontuzje. To tak jakby powiedzieć że Hazardowi nie pójdzie w Realu bo Vermie się nie udało.

8

Buffon doskonała opcja. Nawet MATS może się jeszcze czegoś nauczyć od takiego mistrza.

2

Można lubić Cristano albo nie, ale jako kibic cieszę się że żyję w erze najlepszej dwójki w historii. To przyjemność i zaszczyt móc oglądać ich rywalizację.

1

@MaFCB właśnie dlatego że jest głodny gry i młody nie powinniśmy Go stawiać jako zmiennika Alby bo się zmarnuje.

2

@DlacbpanMessi wiadomo że są w miarę silne drużyny, w końcu to drugi koszyk Ligi Mistrzów. Ale nie jest to to co było w ostatnich latach gdzie zdarzało się że drugi koszyk był bardziej wyrównany i silniejszy niż pierwszy.

1

Drugi koszyk chyba najsłabszy od lat. Jak nam odpadnie Real i Atletico to nie ma z kim grać.

0

@Kano A co to ma do rzeczy ile wydał klub? Ilu piłkarzy Liverpoolu weszłoby w tym momencie do pierwszego składu Barcy? Salah, Virgil, może Arnold. Ktoś jeszcze?
Może z tym „przeciętnym” przesadziłem ale nie jest to klub z tych największych typu Barca, Real czy City. Z Borussią Klopp też doszedł do finału, oni też wydali miliard?

0

Weźmy te pieniądze co chcemy wydać i dajmy je Kloppowi. Gość z naprawdę przeciętną drużyną drugi raz z rzędu dochodzi do finału LM i poprzednią też zapewne by wygrał gdyby nie bandyta Ramos. Jednocześnie zdobywa 97 pkt w lidze...

44

Serio, zaraz mnie szlag trafi. Nasze łajzy które nie potrafiły obronić trzybramkowej przewagi powinny dzisiaj stać na podium i odbierać puchar. Jak tak można? Jak można przestać 90 minut w rewanżu półfinału Ligi Mistrzów? Po prostu tego nie rozumiem....

0

@xPiter w klasyfikacji najbardziej irytujących reklam świata Lidl nie ma sobie równych...

12

Uprasza się o zachowanie zdrowego rozsądku i nie wypisywanie bzdur.Sprzedaż z opcją odkupienia to najlepsza rzecz jaka moze się przydarzyć naszym młodym zawodnikom. Trzymanie ich w pierwszym składzie to bezsens a czas też zrobić krok do przodu.

1

@Kuczek z tą szatnią to przecież bzdura

21

Zaraz rzeczywiście skończymy z Danim Parejo...

0

W sumie to jest to w stylu Neymara Seniora. Podpisał z Barcą kontrakt i skasował za podpis, po czym przeszedł do PSG i skasował za podpis a teraz znowu będzie chciał skasować. Nie zdziwię się jak w ostatnim dniu okienka odejdzie do Realu :P

3

" A trzeba się weselić i cieszyć z tego, że ten brat twój był umarły, a znów ożył, zaginął, a odnalazł się"

2

@F2PFCB Zapewne nie byłoby tematu gdyby wszyscy przez cały sezon nie opowiadali że idziemy po LM. Że tryb oszczędnościowy jest po to żeby w końcówce mieć siły. Ja to przyjmowałem z pełną pokorą, oczy mi krwawiły ale wszystko dla jednego celu - Ligi Mistrzów. I wszystko prysło już drugi rok z rzędu nie dlatego że przegraliśmy po walce z lepszą drużyną, ale dlatego że nie potrafiliśmy przez 90 minut wykrzesać z siebie absolutnie niczego.Gdyby od początku sezonu było stanowisko: gramy o Ligę a reszta przy okazji, to bym słowa nie powiedział. No ale jak się mówi inaczej...

1

@creativeopinion większość naszych piłkarzy pamięta 2015 rok, a kilku nawet czasy wcześniejsze. Oni umieją wygrywać, pytanie dlaczego o tym zapomnieli. Nie wiem, nie znam się, ale dla mnie zagranie w finale jest wystarczającą motywacją żeby się ruszyć. Dlaczego mamy takie zapaści w ostatnich 2 sezonach? Nie mam pojęcia.

0

@G9 mylisz się, w tunelu nie ma DRS. Hamilton jest świetny, ma najlepszy samochód a do tego furę szczęścia gdy tego potrzebuje.

1

@G9 fartem nazywam wszystkie przyjające okoliczności jakie towarzyszą Mercedesowi od bardzo długoego już czasu. Jak Ferrari coś zawali to zawsze dostaną po dup... Jak Mercedesowi nie wyjdzie, to zawsze jakiś SF wyjedzie, a to deszcz spadnie, a to jakieś auto się zepsuje. O to mi chodzi.A utrzymać za sobą auto w Monaco mając pełną moc w aucie na jedynej „prostej” na torze to nawet Kubica w Williamsie potrafił.

0

Jak mnie wku... ten fart Hamiltona. Nawet jak zespół zawalił to i tak się udało.

8

Na pewno chciał im przekazać oficjalnie że mimo porażki z Valencią Valverde ma jego pełne poparcie.

0

@kkbarca Malcom rządzi :D

1

@Messibestplayerintheworld Nie bój się, już EV by coś wykombinował żeby nie wsadzić Paco do składu. Z Malcomem się udaje przez cały sezon.

2

Jeszcze miesiąc temu sam bym siebie kopnął w du** za to co teraz napiszę, ale naprawdę przekonuję się do Wengera. Potrafił zakończyć bez porażki sezon w najmocniejszej lidze świata, potrafił dojść do finału LM, w którym nieomal z nami nie wygrał. Mimo gigantów finansowych w lidze cały czas trzymał się w czołówce.My potrzebujemy drastycznej zmiany.

2

Śledzicie F1? To co wyprawiają ci amatorzy z Ferrari przekracza już wszelkie granice. Powinni zwolnić cały sztab i to w trybie natychmiastowym to może coś jeszcze z tego będzie.

2

No ale zaraz, czy Pan Raiola nie jest zawieszony? Był tu kiedyś news że ma bana na 3 miesiące i Barca chce to wykorzystać żeby nie płacić prowizji.

0

Pastwimy się (i słusznie) nad naszą drużyną, ale popatrzcie na Real. Tam to jest dopiero dramat. I nie widać naprawdę światełka w tunelu, całej 11 nie zmienią a tak by pasowało. Moim zdaniem mamy zdecydowanie lepszą sytuację kadrową.

5

Kolejną głupotą w ZB jest to że nie ma jakiegoś współczynnika niwelującego ilość kolejek w danej lidze. Niemcy mają o 4 mniej niż reszta i nikt na to nie patrzy.

3

Czyli plusem jest to że kupujemy jednego z najlepszych napastników świata po okazyjnej - jak na dzisiejsze czasy - cenie, który zna ligę i język, a minusem jest to że rok temu odstawił błazenadę i że zabierze miejsce Coutinho który gra całkowitą kupę. Hmmm...

4

Jeden z lepszych rankingów jakie widziałem ostatnio pomimo paru dziwnych miejsc. Bale to absurd, troche za nisko Puyol.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?