3

@ViscaBarca123 To jest dobry przykład jakby Katalonia uzyskała niepodległość - jak Andora może grać w lidze hiszpańskiej to i katalońskie kluby by mogły

2

@ranger3120 W zimie ma być zimno a w lecie gorąco a nie jakaś angielska popierdółka :)

0

@Matt_i1992 To raczej :) Teraz Perez chce wydać pieniądze które podobno ma, tylko że po pierwsze nie ma na kogo a po drugie ma proble z FFP. Niestety takie czasy, jeżeli Bayern nie zamierza sięgnąć do kieszeni to będzia miał ostry zjazd zwłaszcza że pokolenie mu się kończy

0

Był już taki jeden prezes, który nie chciał się ścigać na transfery i sprzedał nawet swoją największą gwiazdę do Juve. Szybko jednak się przekonał że czasy się zmieniły i bez wielkich transferów nic z tego nie będzie. Teraz niestety nie ma już kogo kupić, ostatnimi do wyjęcia graczami TOP za jakieś jeszcze rozsądne pieniądze byli jeszcze Griezmann i Hazard i dobrze że jeden z nich trafił do nas.

2

@sevs Legia to dla mnie fenomen. Od wielu lat (teraz inni nadganiają) jedyny naprawdę profesjonalny polski klub, z wielkim budżetem, całym zapleczem, organizacją.... oni powinni być mistrzami już w marcu i regularnie meldować się w LM. Ostatnio ratował ich podział punktów, ale nawet mistrzostwa przestali już wygrywać i paradoksalnie weszli do LM kiedy grali najsłabiej, ale jak już tam byli to grali super.
Zmieniają się trenerzy, piłkarze a cały czas jedno wielkie g*wno. Nie wiem co siedzi w tym klubie ale pasowałoby chyba tam zaorać wszystko i zacząć od nowa.

29

Ktoś wczoraj pytał co widzimy w formule :)

0

W końcu Mercedes zakończył serie farta

2

Widzieliście jak młody Schumacher jeździł starym Ferrari? To jest właśnie dźwięk formuły a nie jakieś hybrydowe g*wno...

4

Naprawdę nie rozumiem tej obsesji na temat wychowanków. Czy naprawdę sądzicie że klub celowo nie stawia na młodego zawodnika mimo że ten jest dobry i nadaje się do gry w pierwszym składzie? A ten lament po każdej „kradzieży” ze szkółki albo sprzedaży młodego - pokażcie mi gościa od czasów Cesca który zrobił karierę po odejściu od nas.
Żyjemy w czasach pokolenia trafiającego się raz w historii a to stwarza wrażenie że talenty tak po prostu wychodzą ze szkółki ale niestety tak nie jest. Patrzie na Alene - nie można powiedzieć że nie dostaje szans, ktoś jeszcze liczy że to będzie klasa światowa?

0

@Nazio87 Ja oglądałem F1 jak Kubica siedział jeszcze w gokartach. Niemiecki RTL na kablówce to było to :)

0

@Rewolucja123 i 70 mln

0

@Fawrf O widzisz? Teraz Leclerc.

0

@Fawrf Nie chodzi czy jest najlepszy, chodzi o to że nawet jak nie jest to zawsze zdarza się coś co Mu pomaga.

0

Kto się ze mną ostatnio kłócił na temat farta Hamiltona i ogólnie całego Mercedesa? Kolejny przykład, jak się wydaje że to jest "ten" wyścig dla Ferrari dzieje się coś nadzwyczajnego. Przeanalizujcie sobie poprzedni sezon, parę razy zdarzało się że Hamilton startował z tyłu i zawsze miał SC właśnie wtedy gdy Mu to najbardziej pasowało.

0

@Veil5ide Fakt, coś popieprzyłem...

0

Kolejne 90 minut Rakitica meczu towarzyskim? Ten Valverde to lubi zaskakiwać...

2

Nie oglądałem meczu, ktoś powie czy Zidane dużo klaskał?

14

Była okazja żeby sprzedać Rakitica za dobrą kasę to nie, teraz będą kombinować. Normalnie płakać się chce...

0

Chciałbym się jeszcze odnieść do awansu Simonsa do pierwszej drużyny, że niby Barca dawała Mu więcej pieniędzy ale On wolał PSG. Przecież to jakaś totalna bzdura! Załóżmy 2 hipotetyczne sytuacje:
1. Xavi przechodzi do PSG, ale okazuje się totalnym niewypałem, bo przecież były tysiące "nowych Messich", Neymarów, Zidanów i Iniest, z których kompletnie nic nie wyszło. I teraz PSG wpuszcza Go do pierwszej drużyny bo obiecało? Przecież to głupota jakaś.
2. Xavi zostaje w Barcelonie i okazuje się geniuszem, który w wieku 17 lat jest kandydatem do Złotej Piłki. I co, Barca mówi : o nie kolego, musisz przejść przez wszystkie szczeble łącznie z Barcą B, a do pierwszej drużyny awansujesz za 3 lata. Jeszcze większa bzdura.
Od kiedy Raiola zaczął działać wiadomo było że nic dobrego z tego nie wyjdzie. Zawrócił chłopakowi w głowie i tyle. Osobiście nie wierzę w to że PSG zaoferowało mniej pieniędzy, musi być tu jakieś drugie dno. Ale trudno, jego wybór.

0

@mint kompletnie w to nie wierzę, a jeżeli to prawda to już wcale nie rozumiem jego decyzji.

0

@Classik10 Dyskusja między mieć a być? Chyba jednak mamy to już za sobą. Podejrzewam że duża większość kibiców wolałaby jednak brzydko wygrywać niż pięknie przegrywać, zwłaszcza że nasze ostatnie porażki w LM są raczej żałosne a nie piękne.

3

Nie jest problemem że Messi jest genialny, problemem jest to, że cała drużyna stwierdziła że wystarczy dać Mu piłkę i samo się zrobi. Nie jest problemem jego człapanie, lub żeby ładniej brzmiało "gra ekonomiczna". Problemem jest to że gra wszystko i musi się oszczędzać bo inaczej nie wytrzyma. Nie jest problemem że nie cofa się do obrony bo nie musi, mamy od tego innych, nawet Suarez pracuje w obronie.
Problemem jest to, że nie ma trenera który to wszystko poustawia, który nie będzie się bał Messiego, posadzi Go czasem na ławce i zmusi piłkarzy do grania w piłkę a nie do Messiego. Guardiola dobrze wiedział co robił odchodząc z Barcy, moim zdaniem widział że przestaje nad tym panować. Później była "era" LE, ale tak naprawdę sił wystarczyło na niewiele - widać to jak zmienił się jego wygląd po 2 latach - dosłownie wrak człowieka. Wygrał potrójną koronę, ale to przez to że drużyna się zerwała po pamiętnym meczu z RSSS. Do tego było MSN w świetnej formie i Generał.
Ktoś kiedyś powiedział że Barcelona i Argentyna zrobiła krzywdę Messiemu robiąc Go kapitanem i ja się z tym w 100% zgadzam. Moim zdaniem Messiego trzeba trochę schować, bo wtedy jest najlepszy. Tylko do tego potrzebny jest trener z jajami i wizją.

A co do Simonsa to pozwolę się ze Ściahem kategorycznie nie zgodzić. Gość ma 16 lat, czego On oczekuje? Grania w pierwszym zespole? Mówisz o Rabiocie - założę się że jeżeli Simons byłby na tyle dobry by grać w pierwszej drużynie to by grał i bzdurą jest to "zmudne przebijanie się". Może i PSG może Mu zapewnić więcej występów bo ma gó****ą ligę i po 1. może sobie pozwolić na wystawienie młodzika z jakąś (z całym szacunkiem) Tuluzą albo innymi Montpellierami, a po 2. mają taką przewagę w lidze że nawet 1 czy 2 porażki im nie zaszkodzą. A nasz Xavi wyżej sra niż dupę ma i jak Mu nie pasuje to z mojej strony droga wolna. Z resztą jak "przejął" Go pewien pan "przy kości" to można się było tego spodziewać. Nie wiem ile będzie zarabiał w PSG, ale ja bym 16-latkowi takiej kasy nie dał.
I tak, zdecydowanie uważam że Simonsem kierowały względy finansowe.

0

@(L)iBarca Po pierwsze nikt nie będzie „siedział”, bo meczów jest dużo. A po drugie jaka to różnica (w kontekście „siedzenia”) czy to będzie Rakitic czy Eriksen?

6

Eriksen w dobrych pieniądzach do wzięcia... sprzedać Rakitica i Go kupić to byłoby coś.

0

@Pustelnik Przecież to absurd. Cou + Dembele + 100, to ile ten Neymar jest wart, 350 mln? Trochę dystansu...

6

@Wuuden Real akurat przez ostatnie kilkanaście lat dostaje od nas regularny oklep więc nie za bardzo wiem o jakim tańcu mówisz.

2

Serio, nie wiem o co chodzi z tymi prowizjami. Ja rozumiem, agent to ważny człowiek dla piłkarza ale takie kwoty? To przecież nonsens.

0

Swoją drogą ten Trippier za 22 mln to jakaś wyprzedaż, naprawdę solidny zawodnik, jak oni to zrobili?

1

@Pstryk Zostawić = Zmarnować.

4

Nie wiem która informacja jest bardziej absurdalna, to że Barca zaoferowała Cou Dembele i 40 mln czy to że PSG to odrzuciło...

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?