kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nolife1899 To wygląda jakby pozbierali ludzi z ulicy i kazali im strategie tworzyć. Drugą grupę pozbierali ma mechaników.
0
Na sekwencji szybkich zakrętów widać o ile Red Bull jest szybszy od Ferrari... najbardziej zasłużony team w F1 a rządzi nim banda amatorów i nieudaczników. Coś jak u nas
0
@Norkusik Hamilton ma farta od la, SC jest zawsze wtedy kiedy jemu pasuje.
4
Fart Hamiltona po raz kolejny daje znać o sobie... to już jest irytujące
3
Można by tu wymienić tysiąc piłkarzy którzy mieli być wielcy a nic z tego nie wyszło. Choćby wspomniany tu w komentarzach Odegaard. Niby miał być najlepszym pomocnikiem świata, w wieku 18 lat miał już prowadzić Real, a teraz ma już 21, pląta się po wypożyczeniach i jakoś szału nie robi. Kolejny przykład: Halilovic. Miał królować u nas a nie poradził sobie nawet w lidze niemieckiej. Wymieniać można w nieskończoność.
Oczywiście z drugiej strony milion euro to nie majątek i inwestycja która nie mogła się nie zwrócić. Dziwne zachowanie klubu po raz kolejny, kolejny i kolejny. Niestety po prostu musimy poczekać aż ten zarząd odejdzie.
7
@Makalu Chyba nie wyczułeś ironii...
7
@Rewolucja123 Z tego co kojarze to w Liverpoolu mieli 34 strzały z czego 30 celne, a bramkarz rozegrał mecz życia.
0
Czyli zwycięzca dostanie 19 mln czy 19+15? Z tego co kojarze to najekonomiczniej dla klubu jest przegrać w finale bo premia za zwycięstwo nie wyrównuje premii dla graczy.
0
Świetnie, kupmy 20-latka za 30 mln na zmiennika Alby, zagra 10 meczów w sezonie i za 3 lata oddamy go za 5 ze złamaną karierą.
0
@mikulas2 Tak na pewno byłby podstawowym zawodnikiem. Znaczy się ze składu wygryzłby Xaviego czy Iniestę? A może któregoś z naszych ofensywnych tercetów bijących rekordy? A może za kogoś z trójki MSN?
0
@barteq A czasem Chelsea nie ma zawieszonego bana?
0
Mam nadzieję że nie sfrajerzymy się tą całą operacją „Neymar”. Jeżeli to prawda że że Brazylijczyk się zbuntował to PSG też będzie zależało żeby się Go pozbyć. A dla nas to okazja żeby odzyskać pieniądze za Cou (który niestety się chyba u nas już nie przełamie), bo w normalnych warunkach Go drogo nie sprzedamy.
6
@sidzej Jak myślisz że do niczego się nie nadajesz to pomyśl że zawsze możesz zostać ministrem.
15
Oj już przestańcie kpić, to przestało być śmieszne już dawno temu. Gość był w Barcelonie z najlepszym piłkarzem w historii i sra na wasze komentarze.
0
@Ziettol Max jest w gorącej wodzie kąpany. Mógł spokojnie wyprzecić, był o wiele szybszy, ale On jak zwykle musiał coś odpieprzyć. Chyba się już nie nauczy.
0
@Mlodypro101 Dumni? Niby z czego? Mieliśmy taką drabinkę i takich piłkarzy w formie że dla mnie to porażka.
2
Messi jest tragiczny na tym turnieju... i to nie przez kolegów.
29
Z każdą informacją kogo Ernesto widzi bądź nie widzi w składzie moje zęby coraz bardziej się zaciskają...
4
@QuentinTarantino Czy ja wiem czy takie bezsensowne? Fakt, może czasem było ich za dużo, ale Alves sam wyciągał lepsze statystyki niż nasi obecni prawi obrońcy razem wzięci. I zadzior przynajmniej był.
9
@Mroziu Akurat na ławce dom starości to żaden problem. A zawodnicy przynajmniej nie narzekają i dają gwarancję jakości zawsze i wszędzie.
1
Alves z Vidalem razem na boisku? To by było coś, przynajmniej jakieś jaja byśmy mieli.
0
@khris Kogo więc proponujesz? Tylko proszę, bez jakich no-namów z ligi niemieckiej albo francuskiej...
3
Jak odpuszczą Luisa i Buffona to tytuł frajerów roku mamy już zaklepany.
2
@fenix1983 A ten szrot za 50-70 mln to kto ma być?
0
@Wittgenstein Złotą Piłkę wygrał ostatnio Modric za 3 miesiące sobrej gry więc nie wiem czy ro jest jakiś wyznacznik...
1
Normalnie łykacie wszystko co podsuną te szmatławce bez odrobiny zastanowienia. A co jeśli Griezmann jest już sawno dogadany z Barceloną?
Co do transerów Realu.
Już widzę jaki byłby tu lament jak byśmy wydali 120 mln na 28- latka z rojien do końca kontraktu. Ale że zrobił to Real to nieeeee, wspaniały transfer, nasz zarząd śpi. Prawda jest taka że już dawno było wiadomo że Hazard przejdzie do Realu więc ta kasa to naprawę niezły interes dla Chelsa. Jovic? Tak naprawdę wielka niewiadoma za 60 mln.
Teraz dla Realu zaczynają się wchody, bo na razie zrobili 2 transfery które od dawna były pewne. Teraz muszą sprzedawać, a nie za bardzo jest kogo.
0
A Chelsea nie ma bana?
3
Ja pierniczę, przecież oni się coraz bardziej pogrążają tymi wypowiedziami...
0
:| (15 znaków)
1
@ArcziArtt to Ty czytaj ze zrozumieniem. Napisałem że porównywanie Anglików do Woodgata jest jak porównywanie Belgów do Vermaelena.