13

O ile z Coutinho 100% racji, bo był sprowadzany jako gwiazda mająca pociągnąć zespół, to nie wiem o co chodzi z Vidalem. Nie przychodził jako zawodnik do pierwszej 11, wszyscy znają jego atuty w walce. I z zadań których ja się po nim spodziewałem moim zdaniem wywiązuje się nieźle. Do tego trzeba pamiętać że kosztował niewiele.
Ostatnio zaczął grać w podstawowym składzie i z tym sobie nie radzi, ale nikt nie powinien się spodziewać że poradzi sobie dobrze.
p.s.
Śmiech mnie ogarnia jak przy doniesieniach transferowych ws pomocników podnosi się krzyk że mamy ich za dużo. Nagle wypada Arthur i w składzie musi grać podstarzały Vidal bo nie ma kogo wstawić.

1

Czy to że się mu kibicuje oznacza że nie można krytykować jak grają źle?

1

2 karne? Gdzie jest VAR?

0

Czytam co tutaj ludzie wypisują i naprawdę mój mały, ograniczony mózg tego nie pojmuje. Naprawdę chcecie mieć młodzieżowców za zmienników? Piłkarzy ze szkółki? Żeby grali 15 minut raz na 6 meczów? Gdzie tu to słynne łapanie doświadczenia? Doświadczenie w siedzeniu na trybunach im chcecie zaoferować? Młody piłkarz musi grać, a przy tak dominującym zawodniku jakim jest Alba nie pogra zbyt wiele.
Dlatego ostatnie ruchy zarządu bardzo mi się podobają - kupujemy młodych do pierwszej drużyny i doświadczonych na zmienników - super, oby tak dalej.

1

Kto wywalił mój post o waleniu głową w ścianę? :) Rozumiem że dbamy o kulturę ale bez przesady...

2

Mielibyśmy setki gdyby Suarez potrafił przyjąć prostą piłkę a nie potykał się o własne nogi.

21

Już nie przesadzajcie. W porównaniu do meczów z Bilbao i Vall zagraliśmy lepszy mecz i to na tle dużo lepszego rywala. Gdyby nie Suarez mecz byłby wygrany i to wyraźnie.

0

W tym sezonie? Chyba w całej karierze. Suarez zawsze był słaby technicznie ale za to co teraz robi wyleciałby nawet z Juvenilu.

0

Na sts będzie mecz?

1

Prędzej czy późnie trafią do Realu, jestem tego pewny.

0

Semedo jest na LM, akurat dobrze że go nie ma

3

Jeżeli tej kupy nie widzisz to przestań sprawdzać wyniki i zacznij oglądać mecze.

0

Ivan Rakitic lubi to.

5

Ehhhh już abstrahując od stylu, w poprzednim sezonie przynajmniej mieliśmy wyniki. Teraz mimo tego że mamy teoretycznie najlepszy skład na świecie (jak się mylę to mnie poprawcie, na papierze tylko PSG i City może się z nami równać) gramy totalną kupę. Oby to wynikało z motywacji i chęci odpoczynku, już niedługo 2 testy z Realem.

0

Trzeba by zmierzyć Ramosowi IQ, myślę że wyszedł by z tego ciekawy wynik.

2

Nie wiem czy akurat Messi jest przemęczony. Przerwy reprezentacyjne, przerwa świąteczna, kontuzja ręki, to wszystko tak się układało że Messi dość regularnie miał przerwę w grze.

0

Dobrze że „niemiaszek” wywalczył sobie miejsce w składzie w klubowych biurach...
Mam nadzieję że tym którzy tak po nim jechali przynajmniej jest teraz głupio.

0

Jak grając w 9 potrafimy remisować z niełatwymi rywalami to co będzie jak zaczniemy grac w 11? A tak poza tym nie wiem dlaczego trener nie kazał się wykartkować Rakiticowi. Pauzowałby z Villareal u suebie, a znając życie zabraknie Go z Sevillą albo Realem.
Coraz bardziej się przekonuję do tego stwierdzenia... nawet jak wygramy potrójną koronę - Valverde out. To po prostu nie jest to.

0

Rakitic powinien koniecznie łapać kartkę, za tydzień mecz z Villareal u siebie będzie miał 1,5 tygodnia wolnego.

0

Właśnie po to nam podstarzały Filipe Luis żeby Junior Firpo tych papierów nie zmarnował po 2- letnim siedzeniu na ławce.

6

Czy ktoś mi wytłumaczy jaki jest sens kupowania młodego lewego obrońcy? Żeby znowu go zmarnować?

0

Chyba w 9 bo Suarez mimo że kopie się po czole to przynajmniej sttzela i ma asysty. Coutinho to jest dopiero dramat.

0

Nie bylo spalonego patrzcie na stopę Marcelo

0

Gramy jak dzieci we mgle...

0

Do kompletu brakuje straty punktów Realu. Kolejka idealna dla buków :)

0

Real wygrał kilka meczów ale nie miał tak naprawdę solidnego rywala. My pokazaliśmy że potrafimy się zmobilizować gdy trzeba. Pamiętasz październik? Kto by pomyślał że bez Messiego osiągniemy tak dobre wyniki?
Co do Suareza to przecież zawsze miał technikę na poziomie podwórkowym, potrafi zagrać genialnie ale większość jego dryblingów jest bardzo siermiężnych.
Co do Messiego to uważam że wcale nie jest przemęczony. Przerwy reprezentacyjne, kontuzja ręki, przerwa świąteczna. Układało się to tak że Messi miał co chwilę po 2 tygodnie przerwy co przy dzisiejszym poziomie odnowy daje wielkie możliwości.

23

Pierwszy gol padł po ewidentnym, ale tak bardzo bardzo ewidentnym faulu na Messim. Sędzia nie odgwizdał poszła kontra i gol.
Karny był bardzo bardzo kontrowersyjny, bo Roberto ledwo dotknął zawodnika Valencii, zresztą po identycznej sytuacji w drugiej połowie my takiegokarnego nie dostaliśmy.
Edit: dodam jeszcze że przy karnym dla Valencii zawodnik nie miał żadnych szans żeby dojść do piłki bo leciała 3 metry wyżej.

9

Nie mówię o podpieraniu, ale o ewidentnym wałku jaki wczoraj miał miejsce.

47

Dziwię się że gazety nie piszą o wczorajszym sędziowskim skandalu. Nie mówię żeby biadolić jak Real przez 2 miesiące ale fakt jest taki że mimo VARu zostaliśmy okradzeni z2 pkt.

0

Dostał strzała kolanem, nie ma się co dziwić że boli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?