kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A co nieprawdę napisałem? Błędy z filmiku nie są z Barcelony. Nasz bramkarz (jeżeli chodzi o krótką grę z obrońcami) ma najgorszą robotę na świecie. Czasami jest zmuszony do przyjęcia i odegrania piłki pod taką presją, że niejeden pomocnik by sie pogubił. Do tego cały czas ma świadomość że błąd skończy się golem. Więc przestańcie pieprzyć z łaski swojej. Policzcie ile niecelnych podań mają nasi pomocnicy i napastnicy i wtedy porównajcie.
I wbijcie sobie wreszcie do głów że Ter Stegen jest i będzie naszym bramkarzem, przynajmniej w najbliższym czasie. Podobnie jak Gomes będzie naszym pomocnikiem. Wytykanie ich najmniejszych nawet błędów na pewno nie poprawi ich gry. Chociaż na pewno nie czytają (i bardzo dobrze) tych wypocin kibiców z bożej łaski. Cwaniaczków zza klawiatury. Tfu!
1
Policzie sobie ile razy wczoraj Busquets oddał piłkę przeciwnikowi. Policzcie ile niecelnych podań mieli Neymar i Messi. O tym nikt nie mówi. A jak MATS źle poda 2 razy to od razu krzyk.
Zobaczcie w jakiej sytuacji stawiają go obrońcy. Nigdy żaden bramkarz Barcelony, nawet Bravo w poprzednim sezonie nie musiał sobie radzić z takim pressingiem. Drużyny bały się nas tak cisnąć, teraz już się nie boją. MATS niejednokrotnie dostaje trudną piłkę metr od bramki i nigdy, ale to nigdy nie zdarzyło mu się jej źle przyjąć i puścić babola. A że czasem źle poda pod ogromną presją gdy wie że najmniejszy błąd będzie oznaczał gola? Zdarza się. I to o wiele rzadziej niż innym zawodnikom. Więc proponuję żebyście się w końcu ogarnęli bo na rzyganie mnie bierze jak czytam te bzdury które niektórzy wypisują.
2
Granada gra w rezerwowym składzie. Każdy inny wynik niż gigantyczny łomot będzie sensacją.
0
Może i kokosów nie dostaje, ale dużą większoś kasy biorą Barca i Real. Jeżeli ma być referendum, to Barca musi trzymać rękę na pulsie i mieć pewność co się z nami stanie.
0
Wyjście Barcelony z lugi hiszpańskiej oznaczałoby natychmiastową śmierć tej drużyny. Żadna liga nie da nam takiej kasy za prawa TV, no chyba że Anglia. Ale tam to nas raczej nie przyjmą.
0
A no tak, pomyliłem się, możemy więc grać byle jak.
2
Ale my gramy g*wno... mecz na wagę mistrzostwa a ci sie ruszają jakby chcieli a nie mogli. Gdyby nie Messi to byśmy leżeli, po raz kolejny. Oj wziąłbym się za tych naszych grajków...
0
Enrique za misję wziął sobie to, żeby nikt nie trafił pierwszego składu :)
0
FIFA mogła wyjść z tego z twarzą i skrócić karę do jednego meczu. Jeżeli stwierdzili że nie ma podstaw do jej nałożenia, to teraz jest problem z meczem z Boliwią.
17
Mamy komentować po raz 159 kto będzie trenerem i przekonywać się wzajemnie po raz 368 że Veratti jest lepszy od Coutinho?
Barca odpadła, więc środek tygodnia mamy "wolny". A na naszych oczach dzieje się największa niesprawiedliwiść i absurd w historii najbardziej prestiżowej nagrody piłkarskiej. Jak tu tego nie komentować?
12
ZP w poprzednim sezonie była nieporozumieniem, ale teraz już będzie absurdem...
2
Jak toś jest dzikiem, to mimo wieku dzikiem pozostaje :)
2
Może nie w każdym meczu ale na pewno pogra sporo. Może jakiś samobój z Sevillą?
0
Carvajal wypada do końca sezonu - oczywiście szkoda piłkarza, ale dla nas to dobra wiadomość.
0
Niech przyjdzie, najlepiej razem z Kloppem.
0
Do tej pory PSG przynajmniej dominowało we Francji, a teraz nawet mistrzostwa nie wygrają. Veratti wreszcie tam zgnije. Czuje że go wreszcie puszczą i wybiorą się na zakupy do Tottenhamu.
1
I znowu porównanie z Messim. Wy macie jakąś obsesję?
1
I ja Ci serdecznie gratuluję - chcesz mieć w drużynie samych narcyzów myślących tylko o własnym blasku, ja nie. Tylko uważaj, bo jak będzie takich więcej, to nie będzie im miał kto piłek wykładać.
0
Po pierwsze ani słowa nie wspomniałem o Messim, a po drugie chyba nie zaprzeczysz że zachowanie Ronaldo na boisku jest irytujące. Bronią Go bramki i tego nie zamierzam Mu odbierać, ale poza bramkami nie robi nic. Bardziej przeszkadza niż pomaga.
1
Zawsze mówiłem że Ronaldo ma największy na świecie instynkt do zdobywania bramek. Łatwość z jaką dochodzi do sytuacji jest po prostu niebywała. Nie zmienia to faktu że jest irytujący i poza golami nie daje drużynie nic oprócz tych goli. Niby gole są najważniejsze, ale mnie to wkurza, innych kibiców też. Ronaldo jest taki, że moim zdaniem nie da się go lubić.
0
Przy VAR przeciwnik kryjący Neymara po 20 minutach wyleci z boiska.
To ma być troll? Bo jak tak to trochę słaby...
0
My? Ale dlaczego?
0
Jak chcesz prawdziwego, męskiego i szybkiego sportu to polecam ręczną albo rugby a nie jakąś amerykańską komercyjną popierdółkę.
0
Isco może już nie wytrzymać kolejnego sezonu grając co 5 mecz. James już nie wytrzymuje. Asensio wytrzelił z formą i prędzej czy później zacznie się upominać. Morata też się w końcu wkurzy.
Długa ławka jest fajna. Realowi w tym sezonie wszystko zbiegło się perfekcyjnie, pytanie jednak czy na dłuższą metę da się trzymać tak mocny drugi skład na ławce. Ja myślę że nie.
0
Futbol... 10 sekund akcji i 2 minuty przerwy. Coś jak baseball.
3
No właśnie o to mi chodzi, nie jest to kwestia ich motywacji, bo z nami się starali i nie wyszło.
80
Już dawno przestałem ogarniać Real... Amator na ławce, bez taktyki, Modric bez formy, Kroos podający do najbliższego, beznadziejne BBC, sfrustrowany Cristiano, obrona ciągle robiąca błędy i nienajlepszy ostatnio Navas. To wszystko jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zmienia się w drużynę, która potrafi dosłownie zmiażdżyć każdego przeciwnika. Nie-ro-zu-miem już z tego nic...
0
Dlaczego nie będzie grał przez pół roku?
0
Ja od zawsze porównywałem Rakitica do Keity. Taki pomocnik przydaje się w drużynie, ale my potrzebujemy kasy, a z Rakitica jest na nią szansa.
0
Ja bym się Mascherano nie pozbywał, bo to chyba ostatni człowiek w szatni, który ma prawdziwe jaja. Jego pseudonim nie wziął się znikąd i jestem przekonany że takiego "szefa" w szatni potrzebujemy. Poza tym spokojnie może gtać jako 4 środkowy i być alternatywą na DMC.
Mamy 2 absolutnie niezbędne transfery do zrobienia -prawy obrońca i pomocnik. Ja bym był skłonny zaryzykować brak nowego środkowego obrońcy dla lepszych graczy na tych dwóch pozycjach.