kejdzi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kejdzi A jednak jest że Albacete zagra u siebie, prawie bym nie miał głowy…
0
@domin1515 @_Synapsy_ Głowy nie dam ale teraz chyba już nie ma tego losowania że słabszy gra u siebie. To w końcu ćwierćfinał
15
Nie ma co narzekać. To był wbrew pozorom bardzo trudny mecz z ambitną drużyną zagrany w pierwszej połowie na 30% normy. W drugiej tylko trochę podkręciliśmy tempo i to wystarczyło. Racing stworzył tak naprawdę 1 groźną sytuację, pozostałe to były dwumetrowe spalone. Odpoczynek dostali Pedri, Raphinha i Eric i Flick nie chciał ryzykować jeszcze Yamala, obstawiam że na RSSS wyjdzie Roony.
Moim zdaniem taki mecz z Racingiem na wyjeździe jest cięższy niż ze słabszym przeciwnikiem z LL. Teraz czekamy na Albacete, najlepiej u siebie.
6
Może i bywa irytujący ale Rashford to najlepiej dośrodkowujący piłkarz w naszej kadrze
1
@LAMC_10 Nie wypbrażam sobie co musi teraz czuć ten gość
0
Szkoda że te ogóry nie zremisowały, Albacete byłoby bardziej zmęczone w następnych rundach
2
Coś absolutnie przepięknego. Co gość to przycelował to było cudowne :)
0
Kurde spalony chyba byl
29
Ten Asencio to taka typowa madrycka gnida. Serio, skąd oni ich biorą?
0
Szkoda, teraz pewnie wcisną na te 3-2.
0
@ZwyklyCuler48 A to nie są tylko sumy za wyniki? Bez TV i marketingu?
0
Oby to nie była prawda
42
Ci idioci niech się lepiej wezmą za przepisy o rękach w polu karnym bo nikt już nie wie o co tam chodzi
2
Może i to naiwność z mojej strony ale wierzę w to że Araujo wróci do formy paychicznej na tyle żeby przynajmniej być uzupełnieniem składu. Jeżeli Flick wpuścił Go na ostatnie minuty takiego meczu to znaczy że nie jest tak źle. Ciekawe czy zagra teraz w pucharze, obstawiam że tak.
8
Aż bym chętnie poszukał moich komentarzy jak Real ogłosił podpisanie Xabiego. Szkoda mi chłopa bo zapowiadał się naprawdę ciekawie. Miał być trenerem Realu na wiele lat i bic z nim rekordy. Przegrał z gwiazdami nei otrzymując od klubu ŻADNEGO wsparcia. W Bayerze miał wszystko pod kontrolą, piłkarze grali dla niego i wypełniali wszystkie założenia. W Realu zderzył się ze ścianą a wczorajsza sytuacja z Mbappe dobitnie to pokazała. Nie zdziwię się jakby to Xabi sam zrezygnował a nie został wyrzucony. Po raz kolejny został upokorzony przez swojego piłkarza bez jakiejkolwiek reakcji Floro.
48
No na fioletowej wylew… głupi Fermin, mógł pokazać gest podcinania gardła i wtedy nikt by nie miał w Realu pretensji.
7
@MaFCB Średnio wychodzi 5/10 więc jakaś szansa jest
4
Nie lubię takich klasyków…. W teorii w obecnej formie drużyn nie ma szans żebyśmy ich nie rozbili jakąś manitą ale coś czuję że wcale nie będzie łatwo.
0
W życiu tego nie wcisną
4
Czy istnieje na świecie bardziej frajerska drużyna niż Atletico Madryt?
9
A ja bym tam wolał zagrać z Atletico, moim zdaniem będzie łatwiej.
0
@masik86 Ale Pedri gra najlepiej jak ma przy sobie de Jonga. Jak mam wybrać pomiędzy 100% Erica a 100% Pedriego to wybieram drugą opcję
2
W ostatniej formie bałbym się wystawiania Martina, chyba lepiej cofnąć Erica do obrony a w pomocy wrócić do pary de Jong Pedri
4
Pytanie zasadnicze: czy jest na rynku środkowy obrońca którego dałoby się sprowadzić i który zagwarantowałby odpowiedni poziom? Ciężka sprawa. Cancelo jest poszerzeniem składu, gościem który może zagrać 20 meczów z dołem tabeli i odciążyć Balde i Kounde. Jest fanem Barcelony, chce tu grać i zawsze to powtarzał. Hansi ufam Tobie, u naszego trenera wszyscy grają lepiej.
0
Castellanos w tym sezonie 12 meczów 2 gole 3 asysty. 29 mln? Nie ma problemu.
0
@MirusAmisz Bez sensu ten Milan. Wystarczy spojrzeć jak prezentuje się lista strzelców ligi włoskiej. Lewy tylko by się tam rozmienił na drobne.
1
Przyznaję się że na codzień nie oglądam Betisu. Widziałem ich z Realem i z nami i nie mam pojęcia jakim cudem oni są na 6. miejscu w lidze. Chyba ta liga rzeczywiście jest tak słaba. Pokazuje to Villareal który regularnie klepie słabsze drużyny a z mocniejszymi jeszcze sztycha nie zrobił
0
Kolejny popis obrony Betisu.
1
Obrońcy Betisu? TOP
1
Sędzia nie cofnął do bandyckiego faulu w polu karnym na Viniciusie?